**Buburuze de 2009 in actiune(6)**

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Simina1980 spune:

Aaaaaaaaaa in Australia as pleca si eu.Nu stiu de ce dar ma atrage continentul ala.Si cu cheful seara te cam inteleg-cam am si eu probleme d-astea cel putin in timpul saptamanii ca numai cand ma gandesc ca tre sa ma trezesc dimineata sa ma duc la munk si mai ia durerea de cap.......dar stii cum e pofta vine mancand.

Mamica de Razvan-Alexandru(24.08.2009)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Simina1980 spune:

Alynta-imi pare rau sa aud ca Matei are febra in continuare.Bine ca te ajuta sotul ca te cred ca esti f obosita si poate de aici durerile de cap.


Mamica de Razvan-Alexandru(24.08.2009)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lali_mete spune:

Buna fetelor,sunt si eu prin preajma,nu am chef de nimic,nimic... Am facut asa,cu lene,nitica curatenie,acum ma bag la un nani langa Paul,ca vad ca a adormit ... De mai bine de o ora se chinuie sa adoarma, a strans toata pilota in jurul lui, si cearceaful de pe pat .

Va pup,revin mai tarliu ...

Ajutati-o pe Raisa
Lali si de Paul ( 01.10.2009)! si 9+

Bazar DC , Ajutor umanitar , www.culoricuviata.blogspot.com/" target="_blank">Culori cu viata -bijuterii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns getik1 spune:

mady nu a vazut filmarea cred ca a fost prin paginile pe care nici ca a reusit sa le recuperez asa ca o sa mai intreb in zbor daca nu pricep ceva[:d].

simina si eu as pleca cred ca toata lumea ar pleca dar si afara unde sa te duci?? o idee este cu australia dar trebuiesc o multime de chestii,

dupa ce am baut cafeaua cu voi am facut curat si am instalat sistemu audio si am pus muzica in blana sa imi bat joc de soacramea, dar cea mai hapy fu ary care sarea mai sa sara din scaunu ei,apoi facui o placinta cu mere si acu ma bag sa fac niste cartofi la tava cu muschi de porc afumat sper sa nu imi mai fie rau de la afumatura ,ca muschiu chiar il ador, si dupa daca nu vine cezu vreau a fac o bratara sa vedem de iese

revin mai incolo, acu fug la treaba cat ma lasa, marmota rasfata


ariciu a facut un anisor
www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=chic bebe - klorane baby&page=3" target="_blank">daca vi se pare ca sunt chic votatima aici: pozica get ary povestea unui aricy bijuteriile lui getik


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns emanouela spune:

is cam data peste capcu o veste deloc buna
http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=160881&whichpage=5
e vb de una din praline, asa ca nu prea am chef de scris. sper sa imi revin eu cat de curand
special pt mady
http://www.laredoute.be/fr/vente-bottes-hautes-a-talon-dessus-cuir.aspx?productid=324172278&documentid=434111&categoryid=111123159##numberpage=1&pos=tg_n_n_n_n_40_n_n_n&source=treestructurenavigation

faimoasele cizme

in rest.... imi intampin barbatu cu mancare mexicana....sper sa-i si placa....ceva cu fasole rosie, carne, ceapa....eeeee, trebi complicate....am gustat-o si e
va pupacesc

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Picky_toto spune:

Salutare fetelor,

Noi am stat mai bine de 2 ore in parc, ca au fost si prietenele ei de parc Ana si Daila asa ca s-a lasat cu joaca si cu refuzul de a nu pleca acasa...acum imi doarme..a cazut lata dupa ce a papat mancarica si a baut o sticla de lapte

Getik spor la bucatareala
Lali somn usor
Simina si noi ne gandeam la Astralia si Noua Zeelanda..dar sincer decat sa stau uc frica in san ca vin tornadele si cutremurele mai bine sta aici in Be la ploaie
Mady uite ca jumatatea ti-a dat planurile peste cap...si acum aveti doi feciori mandri ca soarele
Alynta off Mititelul..la pediatra ati fost?
Andreea sa stapaniti sanatosi noua casuta..da stiu ca in ro s-au mansardat multe blocuri...sunt izolate ok?
Ema si cum a fost la parc?
Mada ma simt ok, multam de intrebare, obosita si cu contractii dureroase seara...chiar si noaptea..ca de vreo 3 nopti le am..dar nu-mi mai fac griji...stiu ca bebelina e bine, face tumbe prin burtica de zici ca vrea sa iasa afara..da mai e putin si gata...si de abia atunci incepe greul mai face febra Eva? i-au iesit dceva dintisori?
Mady te inteleg perfect..si eu am deschis de dimineata un subiect la parintii intreaba..dar in 10 min mi-a fost mutat la adolescenti..ca deh la parintii intreaba se pot pune intrebari importante despre kk la copii, papica etc..deci au voi doar subiecte de acest gen..in fine..deja incepe sa fie enervant acest forum..si daca nu ati fi fost ovi chiar ca nu as mai fi scris pe aici..
Cris mortal a fost sotul cu replica..si ai primit recompensa azi noapte?!
Getik da in weekend-ul acesta ne vedem..clar ca acum ii si incarcatorul la indemana...
Elena bun revenit..ii greu cu doi mama..ca vad ca nu mai reusesti sa intri pe la noi...ia zi, las ca-mi vine si mie randul ...Mi-a placut minciunica Andrei...mica, mica, da o duce capusorul
Ema stii mai multe vesti despre Pretty? spor la gatit


Gata am recuperat in mare asa ca sa nu ziceti ca-s fata rea


Mami de printesuca mica si iubita 05.05.2009...si surpriza 33+ o printesuca mai mica

AMR: 7 saptamani!!!

Buburuza mea******In asteptare...
*********************
Povestea Printesucai
*********************

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns calipso_zeus spune:

Picky nu numai tu ai impresia asta...
Azi e mai bine...are niste coltisori,se vad in gingie..
Lali....t intrebasem cate saptamani ai de nu-ti mai trec greturile.

In rest....azi e iar copilul meu cel cuminte,m fost la cumparaturi pentru ea,a stat cuminte in scaunul de masina,nu i-am auzit gura.Am blocat portierele din interior si gata.A fost cuminte si in magazin,si-a luat ea o eugenie de pe raft,i-am dat 1 leu s-o plateasca ea si a fost foarte mandra...si gata

va pup mai vin io plec la sala.
A,mi-e ciuda de mor ca am ratat o afacere doar pentru faptul ca-s eu corecta.....acum imi pare rau ca am fost asa de sincera si corecta.Stiti si voi ca in afaceri tre` sa fii dracu` gol.

Oricum poate imi ajuta Dumnezeu si imi da alta in schimb,eu am fost corecta cu cele mai bune intentii da` banii nu au miros.
Ei asta e...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns emanouela spune:

picky cand sa iesim a inceput sa picure....deci n-am mai iesit. de pretty nu stiu mare lucru doar ca asa e cum scrie, apa rupta ea in pat, disperata....sa speram cava fi bine pana la urma.
am term bucatareala....am facut si tortilla mexicane....n-ai treaba cu mineeeeeeeeeeeeee

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns getik1 spune:

fetelor am revenit cu forte proaspete si incredere in mine azi am plecat haihui ore cu ary la vecinii, piky m-am bucatarit si tare bine a fost m-am redescoperit.

calipso lasa fi corecta cate ajuta doamne doamne cand te asteptii mai putin, bine ca a fost eva cuminte azi la cumparaturii.

ary azi a fost groaznica imi vene sa o arunc de nu se vede, dar m-am calmat si am lasato sa urle in legea ei pana sa potolit.

http://indy-bijuteriileluigetik.blogspot.com/ ultima noutate.

pup si ma bag la nani

ariciu a facut un anisor
www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=chic bebe - klorane baby&page=3" target="_blank">daca vi se pare ca sunt chic votatima aici: pozica get ary povestea unui aricy bijuteriile lui getik


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns calipso_zeus spune:

Neatzaaaaaaaaaaaaaaaa
Primaaaaaaaaaaaaaa
Dau
ca azi noapte de la 5 la 5.30 fiica-mea a plans de nu stiam ce sa-i fac.Am dat-o cu calgel si i-a mai trecut.Sper sa iasa pdata ca nu mai putem,nici ea nici eu.
Se chinuie tare.
Va pup vin io mi tarziu.


Mergi la inceput