**Buburuze de 2009 in actiune(6)**

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Serialbastre spune:

Mady, sincera sa fiu eu nici nu speram sa mai vad diferenta aia de 15%; nu stiam ce-i cu astia 29 de lei, nu de alta dar sa nu se trezeasca peste cateva luni ca-i vor inapoi, si cu dobanda.

Fetelor, rusine sa-mi fie dar eu am uitat parola de pe mailul comun. Poate-si face cineva mila de mine....

Andreea si Cezara - Ilinca (2.06.2009)

In bucataria mea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns getik1 spune:

neata a venit la
cris nu stiu exact nici eu cum a ramas infipt, azis ca aprins cred ca pojchita de gheata ci nu mai tragea masina, nu stiiu daca v-am spus dar acumde la 1 februaie este pe masina ca sofer . cred ca o sa iau o pisica, dar ce fac eu ca nu le suport. si ai fost mortala cu 1 an

elena super tare andra

mady imi pare rau sa aud asta la umanitare, dar na oameni sunt asa cum sunt nu avem ce le face, pacat de copilas aia care au nevoie de ajutor, asteptam poze chiar daca sunt de la mac, eu de cand tot vorbitii voi am o pofta de shaorma si de mac de mor dar la mac nu am unde sa mma duc ca nu avem in oras , iar shaorma cam greu sa ajung sa imi iau cand plec in oras sunt cheala de bani

calipso o sa treaba durerile incet dar sigur lu ary dupa ce i-au spart coltisori la masele sa calmat

si la indemnizatie sunt niste jegosi-imputiti ne ia 15% si ne da inapoi nici 1 la suta, la bugetarii le-a dat 15 % si le ia inapoi nustiu cat. astept si eu sa vad cat iau ca mie din indemnizatie m-ia luat 300 ron asa ca .
fug sa caut tokenu sa intru sa vad daca au bagat bani


ariciu a facut un anisor
www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=chic bebe - klorane baby&page=3" target="_blank">daca vi se pare ca sunt chic votatima aici: pozica get ary povestea unui aricy bijuteriile lui getik


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns emanouela spune:

neata
bre da nu aveti somn????????????????????
revin eu, faceam doar prezenta acu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madyrizi spune:

ema, asa ne pacalesti , dar eu n-am mai vazut de mult un carnat de la tine. bagi fitile... gen "am cizme" si fugi...

Mami de www.pregnancy-duedate.com/tickers/z7m2069icppvwhff.png" target="_blank">Mihai siwww.pregnancy-duedate.com/tickers/3n5z7sh3szzc8t5z.png" target="_blank">Alex
AlexsiMihai
AlexsiMihai
www.dianalaura.wblog.ro
NOUTATI IN ALBUM
pt. Alexandru Hapaleti si alti copii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns emanouela spune:

fataaaa, nu ma inerva cu nervul nervului nervossssss...ia ceteste tu mai bineeeee si vezi ca dupa revin cu amanunte. PS ai vz cizmele????? sau sa bag link sa le vezi acu imi beu cafeata si oi reveni dupa....ca voi vb de indemnizatii, alea, alea....astea ma depasesc, is in afara subiectului.
na ca ti-am bagat un crenvusti, e bun????? si e si special cu dedicatie, pt mady

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madyrizi spune:

ema, e cam subtire... nu ma satisface, dar astept si restul... poate e mai gros . pune linku' din nou ca eu am sarit peste...

ma simt onorata de dedicatie.

getik, am pus filmulet de la ziua lui alex la mac. daca nu l-ai vazut mai pun o data linku'.



Mami de www.pregnancy-duedate.com/tickers/z7m2069icppvwhff.png" target="_blank">Mihai siwww.pregnancy-duedate.com/tickers/3n5z7sh3szzc8t5z.png" target="_blank">Alex
AlexsiMihai
AlexsiMihai
www.dianalaura.wblog.ro
NOUTATI IN ALBUM
pt. Alexandru Hapaleti si alti copii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Simina1980 spune:

Andreea-sa stapaniti sanatosi si fericiti casuta cea noua!Am vazut si printesuca Cezara care a crescut,s-a facut o domnisorica.
Mady-asa deci te-ai facut "bolnava" si acu vrei carnati..
Cris-frumoasa meserie ai.Personal nu eram ptr plecatul afara dar parca pe zi ce trece cand vad cat de greu e in tara si cat de greu se schimba mentalitatile mai mai ca as pleca si eu.
Getik-nasoala patania sotului.Nici eu nu suport pisicile!

Hai ca revin!

Mamica de Razvan-Alexandru(24.08.2009)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Picky_toto spune:

Salutare

Eu is oleaca ocupata cu ceva problema si acum vreau sa-mi scot fata la parc.

Va pup si revin eu pe dupa masa


Mami de printesuca mica si iubita 05.05.2009...si surpriza 33+ o printesuca mai mica

AMR: 7 saptamani!!!

Buburuza mea******In asteptare...
*********************
Povestea Printesucai
*********************

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alynta27 spune:

Buna! Matei aseara a facut febra. Ca nici odata nu puteam sa-mi tin capul vertical.. A stat mai mult sotul cu el. Eu i-am dat medicatia. Cica l-a tinut pana la 5 dim de pe la 3...Am o durere crunta de cap.. Si afara bate un vant..
Serialbastre si eu tot la mansarda stau. Am reusit sa facem 3 camere. La noi am optat pe bucatarie "inchisa" din motive de miros, aburi etc. Sunt eu mai conservatoare la treaba asta!

Alina-Mirela mami deMaria(14.09.2010),Matei (15.05.2009) si David (27.06.2007)

POZE

Cum a aparut Printul!
Un ingeras in viata noastra

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madyrizi spune:

simina, razi tu, razi... dar io n-am chef seara. sunt obosita si asta mic adoarme greu. eu am chef de ziua . bine, ca nici ziua nu se poate...asta e alta poveste.

eu sa stiti ca am fost mereu pentru plecatul din tara. sotul meu n-a vrut niciodata. daca imi intalneam iubirea mai tarziu cu un an, adio nunta. depusesem actele sa plecam in australia la unchii mei, care stau acolo de 30 de ani. asa ca... iubirea a fost di(de)vina.



Mami de www.pregnancy-duedate.com/tickers/z7m2069icppvwhff.png" target="_blank">Mihai siwww.pregnancy-duedate.com/tickers/3n5z7sh3szzc8t5z.png" target="_blank">Alex
AlexsiMihai
AlexsiMihai
www.dianalaura.wblog.ro
NOUTATI IN ALBUM
pt. Alexandru Hapaleti si alti copii

Mergi la inceput