Fluturasi de martie-aprilie 2011(145)-Hai Rhynna!!

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Leeloo21 spune:

big problem..nu pot intra pe picassa..pls inca o data o parola..ca auzeam la voi ca s-a schimbat dar n-am cutezat sa intreb in ce..acum sunt curioasa si eu de puiul alinei:D

alina sper sa-ti fie bine sanii acum! naty cum se comporta? e geloasa? k eu de asta am teama? cu galagia in casa cum va acomodati? ma bucur ca sunteti bine si abia asteptam sa aud vesti de la voi!

la multi ani pt implinirea frumoasei varste de o saptamana:D cu operatia cum iti este?



Cristina si Alin, parinti super fericiti de Tudor,pestisor de 12.03.09 si de fluturas de 31+

nasterea in apa

pozici dragute

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns strumphitza spune:

iar am fost in intarziere off viata mea poate mai bine spus , batranetile ma urmaresc ...batranetile ma chinuiesc .. lalalala...

eu parca am baut gaz de dimineata, rad din orice si singura in casa

astia cu livrarea nu au ajuns inca , oricum, mi-am luat tricou nou spalat mumos, sa fac impresie asta sper sa nu-l mai murdaresc , daca da, atunci imi pun o babetica

Ma duc sa intind rufele afara pe sarme la soare , ca tare bine si frumos mai este .... motanul inca sta intins cat ii de mare


_
Mind the Bump!33+ Sophia Nicole

AMR 7 saptamani

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dorinut@ spune:

Citat:
citat din mesajul lui Leeloo21

big problem..nu pot intra pe picassa..pls inca o data o parola..ca auzeam la voi ca s-a schimbat dar n-am cutezat sa intreb in ce..acum sunt curioasa si eu de puiul alinei:D

alina sper sa-ti fie bine sanii acum! naty cum se comporta? e geloasa? k eu de asta am teama? cu galagia in casa cum va acomodati? ma bucur ca sunteti bine si abia asteptam sa aud vesti de la voi!

la multi ani pt implinirea frumoasei varste de o saptamana:D cu operatia cum iti este?



Cristina si Alin, parinti super fericiti de Tudor,pestisor de 12.03.09 si de fluturas de 31+

nasterea in apa

pozici dragute

ai PM

------------------------------------------------------------------------------------------
36+ cu Edutu mic si zglobiu - Eduard Gabriel
Doamne Doamne te rugam sa-l tii pe bebe in burtica la mami pana la termen


AMR - 3 saptamani!


Ana-Maria

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alina06st spune:

Dorinuta, de unde ai gasit Biomarin? Ca si mie imi zisese dr de el acum cateva luni, dar nu am gasit. In afara de el mai iei si alte vitamine? Ma gandesc la Elevitul pe care il iau eu. Sa-l inlocuiesc cu biomarin, daca gasesc. Dr meu pare f incantat de el...

Fetele din Pitesti, ne intalnim deci vineri? As propune pe la pranz asa, poate luam pranzul in oras. De ex pe la 13.30-14? Papam si noi ceva bun . Ori la Guiness, ori la Mc sau KFC in centru ca la ei nu se fumeaza si daca e tot asa o zi insorita, e frumos, vedem si noi soarele cat stam la masa si la o barfa mica

in luna a 7-a cu minune de sanatos si vesel!!!
Cat de mare esti Doamne si ce minuni ai facut pentru noi... iti multumim!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns millie spune:

Alina,ai doi copilasi superbi .Sa fie sanatosi sa sa va aduca multe impliniri

mami de Timeea Alexandra 25. 02. 2009 si cu 30s

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns viss spune:

buna fetelor, din nou.
- culmea, eu de cand m-am mutat la curte,si treb sa ies pe afara vreo 10 m sa ajung la toaleta- fac cam la 2 zile.tot greu, dar nu ca inainte.azi insa mi-a placut sa ies pe afara- soare, se aud niste pasarele..parca simt miros de primavarasi chiar dc am putin teren langa casa, cred ca bebicii vor fi incantati sa iasa la aer si cand nu iesim in parc. vai..sa ma scuip sa nu ma deochi, ce optimista sunt azi
- strumph - ce bine ar fi sa nasc pe 1 martie- as face fix 36 saptamani.si-mi place si data respectivazodia n-o prea cunosc, i-as fi vrut varsatori, dar pana la urma sa iasa si urangutani- cred ca nu exista in zodiacul chinezesc numai sa iasa sanatosi
-sotul meu e racit mort, cu febra si dureri musculare..si nu vrea sa ia pastilema rog sa nu iau si eu, bine ca sta toata ziua la servici
- mi-a iesit la culturile din col - streptococ. a mai avut careva asa ceva? mi-a dat sa iau augmentin bis - 7 zile..



33 SA+ viitoare mami de 2 buburuze:

AMR 3 SAPT.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns wmagnolia spune:

ailed_dota eu mananc ovaz in fiecare zi: dimineata imi fac porrige ( terci de ovaz) si in timpul zilei mananc biscuiti de ovaz in loc de paine.

sorinam Bine ai venit in club!!! Pentru arsuri mananca putin si des si fara condimente.

Asteptand o minune 7+months


AMR : 40 de zile

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns millie spune:

Apropo de elevit,am uitat sa va spun ca mie doctorul mi-a spus sa nu le mai iau si mi-a recomandat femibion cica sint f.bune

mami de Timeea Alexandra 25. 02. 2009 si cu 30s

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Leeloo21 spune:

multumesc

alina superb bebe alex!

frumoase burticute aveti:D

ma pregatesc de control...si asa fiul cel mare nu s-a trezit inca..si tre sa-i dau sa si manance:D leneveala s-a terminat:D

Cristina si Alin, parinti super fericiti de Tudor,pestisor de 12.03.09 si de fluturas de 31+

nasterea in apa

pozici dragute

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxy_s spune:

viss dar ce fel de streptococ ti-a iesit? de care? B, C, D ? din ce grupa? ca stiu ca ala B este nasol, restul nu chiar.

S-a intamplat minunea mult asteptata37+

AMR 2 sapt!!!

Mergi la inceput