Castiga un e-book la concursul Magic Desktop

Raspunsuri - Pagina 6

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns alexandrina spune:

Mi-s si eu o foarte bucuroasa castigatoare.

Nu tin minte sa mai fi castigat ceva la un concurs de acest gen, adevarul e ca nici nu particip, acesta m-a atras prin faptul ca era in joc acest aparat pe care chiar mi-l doresc de mult timp, si pe care mi-l imaginam in posesie si uz intr-un timp nedefinit din viitor.

Eu stiu si unde se gaseste si ce face. Este intr-un renumit magazin virtual romanesc, aparatul acesta exact este introdus de vreo 2-3 luni pe piata romaneasca, dar mai exista vreo 2 de la alte firme. De fiecare data cand imi venea oferta de la acel magazin pe mail, era singurul aparat pe care-l cautam sa vad daca i-a scazut pretul prin vreo oferta miraculoasa. Concluzia e ca se mentine constant de la introducere.
Imi propusesem ca mai devreme sau mai tarziu sa am unul, pentru ca citesc cat pot de mult in timpul navetei si am o sumedenie de carti in format pdf pe care nu le puteam accesa, si chiar si cu celelalte mi-am obosit mult ochii.

Eu n-o sa las inca aparatul pe mana celor doi din fotografia de mai sus, deoarece sunt in stare sa-l faca praf. Ei s-au ales cu Magic Desktop deocamdata, cu care se distreaza de minune, mai greu sa-si dea randul unul altuia, dar totusi cel mare o invata pe cea mica cum si ce trebuie sa faca. Si m-au bucurat ca s-au descurcat cu el usor, e destul de intuitiv in partea de joc, user-friendly cum se zice.
Am inteles ca varianta descarcata nu este completa, de aceea pentru mine ca parinte nu e la fel de user-friendly, sunt multe zone neclare dar nici n-am avut loc de ei sa-l studiez indeaproape.
Cu siguranta o sa le citesc multe povesti cu readerul, pana la momentul in care vor fi in stare sa citeasca singuri. Si ma bucur ca am sansa sa le pot citi dintre povestile vechi si frumoase care nu s-au mai reeditat, si sunt multe color si ar fi costat ceva sa le duc la un centru de printare.

Sora mea are un astfel de aparat, alt gen, luat de prin strainataturi. Impreuna cu accesoriile a dat de vreo 3 ori cat costa azi la noi si este folosit de catre toti cei 4 membri ai familiei, care au recitit cu el chiar si carti pe care le-au citit tiparite.

Multumesc tare mult pentru oportunitate tuturor celor implicati!
Si le doresc celorlalti participanti sa obtina si ei cate un astfel de aparat deosebit cat de curand!

O primavara minunata tuturor!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dodo-pui spune:

...eu sunt cea de-al treia norocoasa...eu deocamdata si nu Bogdi caci inca nu stie sa citeasca si zau m-ar durea sufletul sa-l faca praf ....cand va sti sa-l foloseasca si sa citeasca ne vom "certa" pe el...
Stiu aparatul de la tv si net..il admiram dar nu-mi permiteam sa visez la el.La concurs am participat,si voi participa pentru al invata pe Bogdi ca important e sa participi...sa fii in competitie.

Multumesc pentru acest concurs si nu numai!




Blogul Speranta moare ultima
Blogul lui Bogdan Andrei , goblenuri
Credinta vede invizibilul, crede incredibilul si primeste de la
Dumnezeu imposibilul!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kid spune:

Felicitari sa le folositi sanatosi vreme indelungata


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns desprecopii spune:

dragilor, azi am intrat in posesia fizica ale celor 3 e-book-uri asa ca in cateva zile le primiti prin curier.



**************
Linkurile mele: Supereva.ro | Blogul meu | www.facebook.com/#!/desprecopiicom" target="_blank">DC pe Facebook

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns marius spune:

M-a innebunit Ioana deja.

www.romleas.ro/semnatura/rules.gif" border="0">
Eu pur si simplu / Pagina legislativa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dodo-pui spune:

yupiiii,stam cuminti in continuare si le asteptam

~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*
Bazar DC pt Bogdan si nu numai,blogul lui Bogdan Andrei , goblenuri
Blogul Speranta moare ultima
Credinta vede invizibilul, crede incredibilul si primeste de la
Dumnezeu imposibilul!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dodo-pui spune:


a ajung e-book-ul
Multumim si UPC

~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*
Bazar DC pt Bogdan si nu numai,blogul lui Bogdan Andrei , goblenuri
Blogul Speranta moare ultima
Credinta vede invizibilul, crede incredibilul si primeste de la
Dumnezeu imposibilul!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns marius spune:

A ajuns si la noi. Daria (protagonsita din poza) l-a confiscat total. Deja imi explica ce anume face, cum functioneaza.... Ioana inca nu a sosit acasa e la Zone studio are inregistrari noi pt Minimax - apropos mi-a zis ca vin desene noi super faine la care lucreaza acum la sincron - aviz mamicilor, si ca sa revin - sper sa nu se certe intre ele.
Ioana l-a botezat de vreo 7 zile de cand ma tot piseaza cand soseste. E bookul se numeste "dragutel". Chiar adineauri m-a sunat sa ma intebe
"tati a sosit dragutelul?"

Eu imi prind urechile cu el. Am luat fisierul pdf de utilizare - dar in seara asta nu mai am putere sa citesc. Deh catar batran.

Eu pur si simplu / Pagina legislativa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adi2003 spune:

Sa-l folositi sanatosi.
Apropos, ce desene vin? Maria e prima abonata. (scuze de offtopic)


"Daca nu ai fost niciodata cutremurat pana in adancurile sufletului de o floare deschisa in primavara, poate ca sufletul tau nu va cunoaste nicicand inflorirea." (Audra Foveo)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alexandrina spune:

Marius, ai zis ca-i al ei, deci va trebui sa faci cerere .

L-am primit si eu, am dat cateva telefoane sa gasesc pe cineva sa se intalneasca cu curierul, sa nu se amane pana luni, dar... inca nu l-am vazut.
E acasa, dar n-am ajuns ieri acasa si azi sunt iar la servici.

Parca nu mai am rabdare cele cateva ore pana ajung

Multumesc tuturor celor implicati pentru sansa pe care am avut-o.
Sa aveti parte cu totii de bucurii! Si organizatori si participanti si public.

Mergi la inceput