Castiga un e-book la concursul Magic Desktop

Raspunsuri - Pagina 5

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Erina spune:

Am trimis si noi iei o poza cu Daria. Asteptam cu nerabdare si interes extragerea!!!

-------------------------------
mamica Dariei si a lui David
L'amor che move il sole e l'altre stelle./Amami di piu quando lo merito di meno perche sara  quando ne ho piu bisogno.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Anda08 spune:

www.desprecopii.com/Images/Upload/eri.jpg" border="0">


O zi buna in continuare! - A day without laughter is a day wasted (Charlie Chaplin)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Anda08 spune:

www.desprecopii.com/Images/Upload/kd.jpg" border="0">


O zi buna in continuare! - A day without laughter is a day wasted (Charlie Chaplin)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Anda08 spune:

www.desprecopii.com/Images/Upload/alx2.jpg" border="0">


O zi buna in continuare! - A day without laughter is a day wasted (Charlie Chaplin)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cyucy spune:

bafta tuturor!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns desprecopii spune:

in curand anuntam castigatorii!

**************
Linkurile mele: Supereva.ro | Blogul meu | www.facebook.com/#!/desprecopiicom" target="_blank">DC pe Facebook

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns desprecopii spune:

dragilor, revin cu lista castigatorilor:

Acestia sunt fericitii autori ai pozelor de mai jos

www.desprecopii.com/Images/Upload/mr.jpg" border="0">
www.desprecopii.com/Images/Upload/alx2.jpg" border="0">
www.desprecopii.com/Images/Upload/do.jpg" border="0">

Va rog mult sa trimiteti la moderatorul Anda08: nume complet, adresa completa si nr de mobil - in termen de 7 zile,

va multumim pentru participare si va asteptam la urmatoarele concursuri pe DC care se anunta super!



**************
Linkurile mele: Supereva.ro | Blogul meu | www.facebook.com/#!/desprecopiicom" target="_blank">DC pe Facebook

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oramona spune:

Felicitari castigatorilor!

mamica fericita de mici comori- Maria Lavinia (01.03.2006) si Elena Elisa (07.10.2010)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cyucy spune:

felicitari castigatorilor!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns marius spune:

Whaw - Daria este castigatoare. Ea va fi posesoarea si utilizatoarea premiului. Desigur am sa ma uit si eu - ca deh cartita din mine nu ma lasa sa nu vad ce si cum, insa cred ca ii va folosi in mod direct in dezvoltarea ei informationala.
Sincer - e norocoasa, ma bucur pentru ea.
De asemenea tin sa felicit ceilalti copii castigatori si am sa revin cu un articol in care am sa descriu mai detaliat in ce consta premiul si mai ales unde si cum poate fi utilizat.

Profit insa de aceasta ocazie pentru a va recomanda utilizarea interfetei Magic Desktop care dincolo de aspectul grafic deosebit de atragator precum si partea de sound aferenta reprezinta pentru orice copil un prieten virtual aflat foarte la indemana. Trebuie sa mentionez pentru cei care nu au incercat Magic Desktop ca pot sa le faca oricand un cadou frumos, atractiv, interesant, provocator, instructiv - si de ce sa nu recunoastem gratuit, oricarui copil. Merita!
Nu ascund faptul ca m-am jucat si eu un pic - e drept eu am urmarit aspectul grafic, modul de organizare si redare a informatiei, accesibilitatea si am zambit. Zambesc atunci cand vad un produs bine realizat.


www.romleas.ro/semnatura/rules.gif" border="0">
Eu pur si simplu / Pagina legislativa

Mergi la inceput