*LMA!!*Puiuti de Randunici 2008!! (479)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns luny spune:

Citat:
citat din mesajul lui Nicoleta

Eu propun sa editez numele grupului, se voteaza?? Veti vedea voi care e :).

----------------------------------------------------------------------------------------------------
Rasul este ca stergatorul de parbriz: nu opreste ploaia, dar iti permite sa iti vezi de drum. (Jeanne Wasbro)


DA! din pacate.. in ultimul timp, am aceeasi problema ca Naty...

Iubirea mea, MATEI CRISTIAN - Mufarina Pufarina!(16 martie 2008)


Life is to precious to worry about stupid Shit!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cami33 spune:

Neata!!!

Ma dispera copilul meu!!! De cand ne-am intors din spital e intr-o criza de mamiceala continua: trebuie sa stea doar cu mine, n-am voie nici la buda fara el, urla si se tavaleste cand ma duc in bucatarie, nu stiu ce sa mai fac

Nico, buna idee cu schimbarea denumirii grupului

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mstela spune:

Pup fetele cu drag.
V-am citit/va citesc dar cuvinte nu am deloc.Ma simt ca Lupul ala de stepa din povestea lui Hesse,nu-mi gasesc locul si numai nemultumita sunt de tot.
Naty,te inteleg perfect.Si mie mi se pare complet aiurea ca atatia ochi sa-mi citeasca sufletul, ma simt dezgolita si nu mi-e bine.De-aia ma abtin,desi as avea atatea sa va spun.
Tare m-ar incanta forul ala private.Astept cu drag.

Pana atunci,
-Olga,dixtractie maxima...mor de curiozitate sa te vad tunsa scurt...
-Maria-dudu,eu am cascat ochii cand ai scris de 3000 lei gradi.Pai cine mami si-ar permite asa ceva?parlamentarii/marii afaceristi...mama ei de viata romaneasca.

Miha,pupici speciali..tare imi esti draga.
Spun aprins un "Bine ai revenit acasa sanatos,pui iubit Siluan.Sa-ti dea Domnul sanatate maxima de acum."

Ciripelile de pe FB nu mai am timp sa le citesc,dar am prins perla lui Stef de Bubu si m-a dat pe spate de ras.
O zi minunata.

mami de TEA

Nu exista vreun pictor care sa fi surprins cu adevarat sentimentele unei mame pentru copilul sau.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Olgutzika spune:

Neata!

Sa vedem ce imi mai aduc aminte, ca am citit la 5 si ceva dis-de-morning...

Zoze, bob??! Am zis scurt Adica tot parul meu are vreo 6cm lungime pe peste tot, am o freaza de Mel Gibson in Arma Mortala Acum regret fapta , dar coada aia o uram .

Naty, absenta ta de la botez sa iti fie ultima dintre griji!!! Mie imi pare rau ca nu ne putem vedea in liniste, la un pahar de vin ( unii ) Hai, zile senine de acum inainte sa ai!

La ora 06:12 eram in fata gradinitei, a 7a . Pana la 07:30 se adunase o multime acolo...care mai de care mai stresat cand vedea gramada din fata lui. Si marti se afiseaza listele ( cu notele ). Serios vorbesc, listele cu admisii si respinsii...

Si astazi este o noua zi, ma duc la ale mele...

Olga mami de Vlad-Alexandru si Ioana-Sofia

You must be the change you wish to see in the world! ( Mahatma Gandhi )

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns VALENTINA C spune:

Olga, ce bine ca n-am problema asta cu inscrierea la gradi
Nu mi te imaginez tunsa scurt

Copilul meu cel mare - Arthur - are febra de aseara si e destul de moale. Acum a adormit... Sper sa nu ia si ceilalti, ca m-am scos
Dimineata i-am dus copro la laborator pt gradi, dar nu stiu daca in conditiile in care e cu febra ii pot recolta exudat nazal si faringian. Stiti ceva????

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihatp spune:

ariel si . frumoasa "casa noua", am intrat si m-am facut confortabila.

am facut un topic nou si am testat, poate fi vazut numai de membrii. detaliile in mailul comun.

si a dat cineva cafea azi?


a dat cami, acum am vazut.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gudinde spune:

Siluan, bine ai revenit aceasa! Sa-ti dea Dumnezeu o viata cu cat mai putine complicatii medicale si un destin pe masura incercarilor la care ai fost supus! Sa ai o aniversare frumoasa alaturi de familia ta!

La multi ani cu intarziere Albert si Luca!

Olga, chiar asa de scurt?
Despre modul de inscriere a copiilor la gradi ... no comment. Imi aduce insa aminte de coada de la unt de pe vremuri. Brrrr!

Adriuta, long time no see! Sper ca sunteti bine cu totii.

Si ca tot ziceam de America: Mihu, iuhuhuhu! Everything ok?

Mihatp

Ariel frumoasa comanda! Sunt sigura ca vor iesi niste Tutu-uri faine. La mai mare si la cat mai multe comenzi!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns luny spune:

... mie mi se pare prea multe locuri de vizitat, nu as face fata.. adica, aici, FB, si al treilea forum.. dar daca FB-ul e privat, nu poate citi nimeni din afara, nu?..ne mai trebuie un al treilea?.. zic si eu...
olgule pai si poze????? ne mai tii mult in suspans???!!

Iubirea mea Mufarin, bandit mic


Life is to precious to worry about stupid Shit!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihatp spune:

luny, e cel facut de Ariel. forumul nu e privat, ci subiectele le poti bloca doar pentru membrii. asta am testat eu, am facut un subiect nou, care sa fie vazut numai de membrii, dar e in aceeasi "casa", alta "camera", unde intram numai noi. cineva care nu e membru nu o vede, nici ca "titlu".

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gudinde spune:

Citat:
citat din mesajul lui mihatp

ariel si . frumoasa "casa noua", am intrat si m-am facut confortabila.

am facut un topic nou si am testat, poate fi vazut numai de membrii. detaliile in mailul comun.

si a dat cineva cafea azi?


a dat cami, acum am vazut.

Mamica de berbecut- Luca si de ingeras Ilinca



Miha
Done, dar nu pot sa postez, nu pot sa creez subiect. N-am nici un drept. Mai trebuie facut ceva?

Apoi, cine a cumparat site-ul? Care-s costurile? Ca sa vedem cum putem ajuta.

Si ca tot uit ...
Dudule 3000 RON??? Sincer, sunt in Bucuresti niste preturi enorme (pe mine ma va costa aparatul dentar dublu fata de provincie) dar nici chiar 3000 RON/luna gradi. Or exista, nu zic ca n-or exista, dar in nici un caz nu-i un pret modest. In jur de 1000 ron se gasesc gradi particulare cu conditii bune.

Mergi la inceput