*LMA!!*Puiuti de Randunici 2008!! (479)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ariel_7000 spune:

miha, am facut eu un forum acum vreun an, dar nu mai stiu adresa, parola...e posibil sa fie cea de la mailul comun. nu i-am mai dat importanta ca stiu ca multe fete au zis atunci ca le e greu sa urmareasca aici, ca nu pot intra/citi/posta pe 2 forumuri,asa ca am renuntat. ma uit pe mailul comun sa vad daca nu se afla datele.

" SALVEAZA-L PE SILUAN!!! TU IL POTI AJUTA!"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Nicoleta spune:

Da, dati vine pe mine!Pentru tot :))).

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihatp spune:

dudu... ia-ma de mana si zi-mi "tu"... Miha
tp vine de la numele de familie {ca am 2), si parca-mi zici de fiecare data tot numele cand ma citesc cu extensia

te

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dudurutza spune:

asa sa fie atunci, nu vroiam sa creez confuzii; muahhh, ca draga-mi esti, Miha scumpa! Pacat ca Baia-Mare nu-i aici, ca tare as avea nevoie de cineva sa-mi bage mintile in cap



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ariel_7000 spune:

miha, am gasit. pe mailul comun, e un mesaj din 23 martie 2010, se numeste "parola forum"

" SALVEAZA-L PE SILUAN!!! TU IL POTI AJUTA!"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns natynic spune:

Pana una-alta vad ca v-ati mutat pe chat pe FB -e ciripeala maxima acolo. Uite, e si asta o idee, cand e ceva "fierbinte" de dezbatut...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gudinde spune:

Citat:
citat din mesajul lui mimonix

Atat va certati cu marimile alea la Bonprix, fericitelor Va incap hainele de la bonprix

Simona,mamica de Teo (17 ani) siDuuDuu (DOO ANI )


Acum "doo" ani fericirea a batut a "dooa" oara la usa mea


Mimo, exact la asta ma gandeam si eu.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gudinde spune:

Naty uite de la mine
Sa sti ca o sa iasa si Soarele. Ai sa vezi ca in final o sa fie bine.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alina_satena spune:

Fetelor trimiteti-mi si mie pe PM adresa de facebook sa pot intra si eu sa vb cu voi please

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adriuta spune:

Nooooo buna dimineata!!
Yo cand ma alarmam amu 1 an si mai bine multi ochi m-au pivit ...hmmm... si am tacut, n-am mai zis nimic. Ma enerveaza si pe mine ca forumul asta din sete de publicitate a devenit asa transparent ca si perdelele de borangic. Orice googalesti apare direct aici. Nu e nevoie de date exacte sau nume. Eu am facut o greseala acum cativa ani si am scris numele si oricine googaleste numele e dus direct aici si degeaba am incercat sa sterg nu mai pot si nu mi-l stege nimeni.
Si eu votez
FORUM PRIVAT!!! cu parola privata si ...asta e . Nu scriem aici secrete de stat, dar repet...netul azi e atat de accesibil si zau ca nu-mi convine ca oricine sa stie cat s-a mai kkcit fiu-miu,ce nazuri face, cand mi-e greu sa fac fata greutatilor de mama, cand ma doare pe mine capul, cand imi ine CM-ul sau ca nu ma simt bine intr-o zi sa alta. Sunt doar mici exemple...nimicuri care pt mine inseamna mult daca le citeste altcineva decat: bubu, ela, olga ...etc. Stiu ca nr-ul mesajelor randunicilor se va micsora si nu vom mai fi fruntase... nu ne mai citesc celelalte colege de forum,nu stiu ce sa zic...mai dati-va si voi cu parerea. Da, suntem 103 mamici + cateva prietene care normal apartin grupului. Altfel devine totul fals si scriu aici...ca n-am ce face...din obisnuinta sau...sa transmit alora care stiu ca citesc mesaje As avea si eu cateva extra off-uri dar... nu le spun ca stiu ca am audienta. Se zice ca nu-i bine sa-ti speli rufele decat in familie... ma refer la alea fffffffffffff murdare normal ca le spalam in casa, la cele mai putin murdare ...ici asa da'...ce te faci cu audienta Si asa ajungi sa taci si sa te saluti democrat si respectos ...inghiti in sec...scrii iti rozi unghiile si...stergi.
Cu respect...

Mergi la inceput