Zmeurici de iulie-august 2009 (12)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns bely spune:

uliiasi La multi ani , sa fii sanatoasa,fericita si sa ai nastere usoara.
Ce fain ca ati reusit sa va intalniti fetelor, abia astept sa vad pozicile. Vad ca azi e slabuta miscarea pe aici, s-a incalzit vremea?. Nici eu nu prea am dat pe aici, sunt putin busy la servici,dar imi revin curand.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns liluc spune:

Am revenit! Am reusit sa admir aseara fetite elegante si cavaleri nazdravani, ce mai zmeurici una si una.
Anemona Multumesc ! Asa ma gandeam si eu ca intarcatul ar fi o solutie la nedormit noaptea dar am zis sa astept pana terminam cu iesitul caninilor. Ce ma nedumereste e ca de multe ori se trezeste dar nu vrea sa suga... cine stie ce probleme o framanta.. Sper sa dati de capatul alergiei si sa se rezolve problema.
Noce In primul rand iti multumesc pentru blog! Cand am putut intra pe net cred ca era prima pagina deschisa, chiar daca asa, mai din umbra . Pe aici sunt cam 18-20 de grade ziua si scad noapte cam pe la 10, nu ma pot plange de frig... as trimite soare si in romania daca as sti cum.
Giova E mai greu cu pozele ca netul e prin modem vodafone si imi ia mult pana deschid o pagina de net.. merge muuult mai rau ca in romania. O sa incerc totusi cumva!

Mai revin ca e scandal mare, cum ma vede la calculator iese cu urlete! Of Of!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns flosideea spune:

uliasii La multi,multi ani!!!!Sa fi sanatoasa si sa ai parte de tot ce`ti doresti in viata!!

eu....prin zona...am reusit sa pun cateva pozici pe mail,dar calculatorul meu e "bolnav",ma chinui cu el,de`aianu ma incumet sa scriu.pupici

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Giova spune:

Multi ani traiasca, Multi ani traiasca!
La multi ani!
cine sa traiasca, cine sa traiasca?
Iulia sa traiasca! La MUlti ani!
Sa traiasti mamico, sa fii sanatoasa si sa ai parte d eo viata frumoasa. si o sarcina cu finalitate si fara mari batai de cap!

Noi bine, pe acasa, prin oras. frig de ingheata apele.
Am mai pus si eu niste pozici noi:
http://www.dropshots.com/sarbatori2010

acum fac niste papanasi cu branza dulce copiilor si nu stiu daca ma pot abtine sa nu mananc unul.
fug la treaba, v-am.



Gio de Edi (02.07.2009) si Marco(06.01.2006)
www.dropshots.com/ioana_purdea#date/2010-01-07/14:30:34" target="_blank">2 prichindei, www.dropshots.com/purdeaioana" target="_blank">Paris
mamica de 2 smecherasi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lucialu spune:

Si eu prin zona, prefer sa tac momentan va ezplig zilele astea.
Uliasii!Sa fii fericita, sanatoasa si iubita! Si sa ai parte de un cuibusor de vis anul asta!
Adriana, sanatate printesei!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tanimi spune:

Uliasii, la multi ani!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns laura.s spune:

Uliiasi, La multi ani, sarcina usoara si un bebe sanatos



"Viata nu se masoara in numarul de respiratii pe care le ai, ci in momente care iti taie rasuflarea."

Laura, de Sara-Ruxandra (13.08.2009)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pogos spune:

uliiasi La multi ani fericiti, sa fii sanatoasa si sa duci sarcina cu bine pana la sfarsit!

Laura, mami de Ana Catinca (25.09.2006) si de Tudor Petru (22.07.2009)
"Fara familie, omul pe pamant e ca o frunza care tremura in vant..."

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns theea spune:

Uliasi La Multi Ani fericiti alaturi de cei dragi ,sarcina usoara !

10+ si de Alessia(30.09.09)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sara_amira09 spune:

Uliiasi-La multi ani!Multa sanatate si o sarcina usoara!

Fetele vad ca e slabuta activitatea pe aici.Nici eu nu am avut timp sa stau la calculator.Am facut ieri curatenie, azi musafiri niste rude apoi iar ordine dupa fata...si uite asa trec zilele.
Joi o duc la matusa mea care sta aproape de mine sa o las pentru 3 zile, sa incheiem si noi capitolu TZATZI.Offf oare cum voi sta fara ea....si ea fara mine...Tot joi avem programare la dentist sa vedem daca e vreo problema cu incsivii laterali superiori.
Noapte buna!


Mergi la inceput