Pufi 2010 (211) - LMA Cristian! LMA Arwen!

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns myky791 spune:

buna dimineata!
LA MULTI ANI MAIA! SA CRESTI MARE, SANATOASA SI SA FII FERICITA!



_
Mihaela mami mandra de baieti cucuieti

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mamidepuiuti spune:

maia ilinca

sa cresti mare,sanatoasa,frumoasa si norocoasa! sa aduci mereu bucurii parintilor!

mami de Alex si Radu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mamidepuiuti spune:

neata fetele,multam Bea de cafea

mai,da' cuminte ii ivanelul tau...mananca bine,doarme singur...nu dai retzeta?

tomaca draga,fratiorul tau de cruce e bine,dar nu face cate minunatzii fac pufuletii,asa ca...tac...

si la noi e frig...nu mai vreau iarna


nynynu te invinovati,daca tu stii ca nu ai facut diferente...copiii sunt dornici sa speculeze orice le aduce un avantaj...dar ai zis bine,incerca azi sa mergi cu ea la servici...sa incerci sa gesesti ceva ce faci doar cu ea,nu doar impreuna cu fratiorul

mami de Alex si Radu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nyny spune:

BUBU felicitari pentru masina. Sa o stapaniti sanatosi

ALEXIA, MP o sa incerc sa petrec mai mult timp doar eu cu ea. Nu stiu cum o sa fie peste cativa ani... dar acum este o perioada foarte dificila pentru noi din punctul asta de vedere.

Mamica fericita de Mara (8.03.2008) si de David (1.01.2010)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sorina_bz spune:

Vazut poze de pufi frumosi, Alex de MP-cu un zambet cuceritor, Yannis de Alexutzzza si Tudorel Buturel-doi barbatzei ferchezuiti...., tortuletul frumoasei Ema...!

Bea, e mortal Ivan, cum poate sa adoarma-lemn in cateva secunde, sa-l mai si misti...!.
Bubu...felicitari pentru masina cea noua!....sa se simta bine piticotul in ea!

Mami de adolescenta Diana-Teodora (30.05.1995) si pufuleatza Iris-Alexia (22.02.2010)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Eleysa spune:



LA MULTI ANI, MAIA, fetita finuta!!!!

sa cresti mare, sanatoasa si voioasa!!!

Haircut sa-ti traiasca minunea si sa va bucure in fiecare clipa 100 de ani de acum in colo!!!



Mamica mandra de odorul ei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sorina_bz spune:

Citat:
citat din mesajul lui nyny
ALEXIA, MP o sa incerc sa petrec mai mult timp doar eu cu ea. Nu stiu cum o sa fie peste cativa ani... dar acum este o perioada foarte dificila pentru noi din punctul asta de vedere.



Nyny...nu-ti face prea mari probleme, o sa treaca..incearca sa petreci timp de calitate cu ea...
E adevarat ca e neplacut cand apar asemenea .."probleme"..insa 3 ani e varsta la care apar geloziile intre frati..e o varsta dificila, copiii mai maricei, ca Mara pot regresa, pentru a fi asemeni fratilor lor mai mici, carora lor li se pare ca li se acorda mai multa atentie.

Tratata cu grija, problema n-o sa mai fie o problema, si situatia se va dezamorsa de la sine...

Mami de adolescenta Diana-Teodora (30.05.1995) si pufuleatza Iris-Alexia (22.02.2010)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Eleysa spune:

Neatza!!!

Multumesc de cafea Bea...tare buna si frumoasa ...si necesara ca mi-s ochii in tastatura de la atatea treziri iar azi tre' sa fiu fresh (presh) ...

Azi cred ca or sa tot fie petreceri printre pufuleti asa ca va urez tuturor petreceri frumoase si de neuitat (asa k prima petrecere din viata lor de pufulete)!!!

Vreau sa mai multumesc fetelor care ne-au urat "la multi ani" ieri si nu am apucat sa le multumesc, dar mi-e ca am uitat pe cineva...ca nu mi-am notat...oricum din amintiri ... Tomaca, Nyny, Nikole ...si daca am uitat pe cineva mii de scuze

Am vazut si eu un yannis tunsolici ...frumos barbatel ...dar si ce perisor frumos avea ...am vazut si un alex fermecator...wow..ce gene are ....mamidepuiutii de la cine mosteneste genele alea lungi?...ca zambetul cred ca de la mami l-a furat ...am mai vazut o scumpete de raul si pe printesica Uca si pe buturel cum dezbate el despre MBS ...ma bucur ca ti-a placut budincuta

Azi zi plina asa ca nush daca mai apuc sa intru ...



Mamica mandra de odorul ei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sorina_bz spune:

Am dat si eu refresh la picasa, si am vazut o scumpete de blondin Raul, de Bubu..ce zambet ghidus, si ce copanele are...

Mami de adolescenta Diana-Teodora (30.05.1995) si pufuleatza Iris-Alexia (22.02.2010)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lorex spune:




LA MULTI ANI, MAIA ILINCA DE HAIRCUT!




Printesa finutza si delicata!
Sanatate multa, fericire!








Mergi la inceput