Caut bona / Bucuresti

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns universultau spune:

daca mai e valabil anuntul dvs va rog sa ma contactati la alina_roza2000 id de mess sau tel 0765238742, sunt ,,universul tau"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns universultau spune:

sunt "universultau" ,dupa ce imi citesti anuntul cu ce ofer si daca esti interesata,nu ezita sa ma contactezi la 0765238742 sau alina_roza2000 ,id mess.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns universultau spune:

Sunt "universultau" ,intreti sa cautati mesajele mele ptr toate persoanele interesate,mai multe detalii la 0765238742 sau alina_roza2000,id de mess,succes!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns vpralu spune:

BUNA ELA2001 MAI ESTE DE ACTUALITATE ANUNTUL PTR BONA MA INTERESEAZA SI EU SUNT MAMICA DE 11ANI .

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns simo_s spune:

Mai este valabil anuntul, Ela?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns universultau spune:

Sunt fost cadru medical,am 34 de ani,am lucrat in cel mai renumit spital de stat din Romania si doresc sa imi continui activitatea tot in domeniul acesta,sa lucrez cu si ptr copii.In sprijinul parintiilor imi ofer urmatoarele servicii:ptr nou nascuti babysitting,iar copiilor de peste 3 ani le pot asigura si suport pre(scolar).Mentionez ca am peste 10 ani experienta in domeniu,si nu numai la partea practica,ci si studiu in domeniu.Programul poate fi f flexibil,pot lucra si partime si fulltime,totul spre o mai buna colaborare cu parintii micului artist.Locuiesc in cartierul Militari-Dr Taberei .Pentru mai multe amanunte si referinte va stau la dispozitie la urmatoarele nr de tel si adrese it: tel. 0765238742,0745820485,adresa mess alina_roza2000 ,mail: alina_roza2000@yahoo.com

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mathilda spune:

Citat:
citat din mesajul lui Ela2001

Timar iti multumesc pt mesaj.
Am noroc ca mama sta la mine in cursul saptamanii si copilul nu va fi singur cu bona; nu cred ca as putea sa-l las singur cu o persoana straina.
Cele mai multe bone au pretentii financiare f mari desi de multe ori nu au terminat nici macar un liceu.



pai si daca mama sta la tine de ce m ai nevoie de bona?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ela2001 spune:

[/quote]

pai si daca mama sta la tine de ce m ai nevoie de bona?
[/quote]

Pt ca in afara de cel mic mai am un copil si, in plus, vreau s-o mai eliberez pe mama.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns DianaMacaran spune:

Buna ziua!Sunt interesata de anuntul dvs.,numai ca nu am nicio recomandare...DIYANNA_DIYA este idul meu,daca doriti,putem lua legatura.Multumesc!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns DianaMacaran spune:

Buna ziua!As fi incantata sa ne cunoastem.Id-ul meu este DIYANNA_DIYA,daca doriti,putem lua legatura.O zi frumaosa!

Mergi la inceput