Pufi 2010(208)LMA Ariana,Tudor,Andrei si Amaris!

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns alexutzzza spune:

Citat:
citat din mesajul lui miremia

Citat:
citat din mesajul lui alexutzzza

Citat:
citat din mesajul lui simplicity

Fetele

Noi avem 4 dinti sus,2 jos + o maseluta

Cine e Alexandra si Yannis?mai sunt sarbatoriti astazi?


Mami de Ariana(albinuta mea)
Motto-ul de azi:
"Un copil poate sa invete oricand un adult trei lucruri: cum sa fie multumit fara motiv, cum sa nu stea locului niciodata si cum sa ceara insistent ceea ce isi doreste."




E Alexandra de Lia si Yannis de ....mine

Dar va anunt ca am nascut la 13:20 pe 25 deci pana atunci nu fac cinste saccc saccc

de Yannis




Mai incerci o data?

_
Mirela si Mara Ioana (ianuarie 2010)



Daaa da pe 25 offf! scriu pe intuneric si am tastatura bronze nu se vede nici o litera/cifra pe ea...am mers din greseala pe tasta de langa, cea cu 4
merci ca mi-ai atras atentia

de Yannis

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns blue_rain spune:

Multumim frumos tuturor pentru urari! Tare m-au emotionat! Nus' ce-i cu mine in ultima vreme sunt tare sensibiloasa :) O fi ceva reminescenta de anu' trecut. Sotu' meu zice ca e sigur cineva in burtica la mine!

Ne e dor si noua de DC, dar din pacate, nu ne ajunge timpul. Nici macar dupa cortina nu stam A venit BEA si m-a tras de maneca - mi-a zis ca fecioru'meu are capitol dedicat si ar fi bine sa-mi misc fundu' pana aici

George e mare - nu doar ca are un an, are deja vreo 76 cm si 11 kg juma. Ma ajunge minten. I-au iesit 6 dinti:4 sus si 2 jos, e un mic iepuroi Acu cred ca mai da vreunul sa iasa, ca bietu a facut febra asta noapte, si azi. Ufff si e asa de greu ca nu vrea sa ia nimic, nu am reusit sa-i dau niciodata siropel, suspensii - cum le simte mirosul cum le rastoarna. Partea si mai aiurea e ca d'abia am reusit sa-i pun si supozitor - nu accepta medicamente, ca si tat'su.

De cateva zile merge singurel. Ce bucurie! Chiuie si gesticuleaza cu mainile prin aer! E tare incantat! Danseaza si canta- dar canta bine, tine ritmul :))) E o minune!

Jucaria lui preferata e laptopul meu sau computerul lui tati. I-am pus si lui o tastatura, dar de aia se plictiseste rapid. Acu tati ii mestereste ceva la un minilaptop, ca sa aiba si el jucaria lui :)

Suntem tare frumosi amandoi, unu' mai frumos ca celalalt


tzontzo manager
my life will never be the same, neither my ass..
George Oliver
poze
poze Tzontzo

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miremia spune:

La Multi Ani Yannis, pui de grec iubit!
Sa cresti mare, ca frumos si destept esti deja, sa fii norocos, sa o asculti pe mami, sa il faci mandru pe tati si sa ai grija de surioara/fratiorul ta/tau! (merge si la plural )
Alex, sa-ti traiasca baietelul si sa va bucurati de el mereu!

La Multi Ani Alexandra!

_
Mirela si Mara Ioana (ianuarie 2010)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns micki_mica spune:





Multi ani traiasca, muulti ani traaaiaaasca!
Laa muulti aaaani!

LA MULTI ANI, YANNIS, pui de grec!

Sa te faci mare si destept, si sa bucuri pe mami si pe tati!

Alexutzzza, felicitari pentru primul an alaturi de cea mai mare realizare a ta!



LA MULTI ANI, ALEXANDRA de Lia!

Sa te vedem mare si frumoasa, si la fel de cocheta!




Miki a lu' Kiti

(povestea nasterii)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ruxita spune:

Kuku-bau! pe net... dar in drum spre culcare... iarasi prestez munca patriotica si incep deja sa-mi falfaie ochii... (si am intrat sa ma laud )... nimic important de zis, probabil nimanui, schimbul 3 presteaza SEX... va stiu eu pe voi... ca nu, ca nu...ca NF, ca cutare! ... doar invidioasa, atat.
NB si soamne usoare.

--------------------------------------------------------------------------------------------
Kay, un pui iubit! (21.01.2010)


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sorina_bz spune:




La Multi Ani Yannis, de mami Alexutzzza!

La Multi Ani Alexandra, de mami Lia2009!

Sa fiti sanatosi, cuminti, mancaciosi si norocosi!




Mami de adolescenta Diana-Teodora (30.05.1995) si pufuleatza Iris-Alexia (22.02.2010)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nyny spune:

Buna dimineatza....
Haideti repede repede la o cafelutza fierbinte ....e prima oara cand o dau

De ieri ma chinui sa recuperez. N-am reusit sa termin tot. Mi-a ramas in cap doar discutia despre silicoane....

o zi foarte buna va doresc

Mamica fericita de Mara (8.03.2008) si de David (1.01.2010)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sorina_bz spune:

Buna dimineata!
Sarumana de cafea, Nyny!

Chiar ma intrebam ce mai faceti? Cum sunteti?

Mami de adolescenta Diana-Teodora (30.05.1995) si pufuleatza Iris-Alexia (22.02.2010)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nyny spune:

LA MULTI ANI ALEXANDRA !

LA MULTI ANI YANNIS !


Mamica fericita de Mara (8.03.2008) si de David (1.01.2010)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nyny spune:

Citat:
citat din mesajul lui sorina_bz

Buna dimineata!
Sarumana de cafea, Nyny!

Chiar ma intrebam ce mai faceti? Cum sunteti?

Mami de adolescenta Diana-Teodora (30.05.1995) si pufuleatza Iris-Alexia (22.02.2010)



Sincer.... mi-era dor de voi

Ce sa facem... bine sanatosi... rutina zilnica: gradinita, servici...
Nu prea ma mai lasa copii sa intru. Cand vin de la serv ma calaresc pana seara la culcare. Acum dorm aman2. Nu-mi vine sa o trezesc pe Mara sa o duc la gradi.... doarme asa frumos...cred ca o las acasa azi.

Mamica fericita de Mara (8.03.2008) si de David (1.01.2010)

Mergi la inceput