Cozonacei iubiti de nov-dec 2008 (128)

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Otiliav spune:

Steliana pentru optimism si cum faci fata situatiei. Daca stiam te bipuiam la greu ca asa ceva stiu sa fac dar doua vorbe sa leg e tare greu (stiti bancul cu asemanarea dintre un inginer si un caine; amandoi au privirea inteligenta dar nu stiu sa se exprime ).
Raluca mami saritoare. Sa o imbratisezi strans si din partea mea.
Mav, pune si tu niste poze cu tine sexoasa. Poate ma mobilizez si eu
Oliv, mai zi si tu ceva. Macar pe la voi poate e cald si bine.
Lory, a ajuns tati acasa?

Ireen!

Fug la nani. Multa sanatate cozonaceilor, fratiorilor, bunicilor lor, sa curga doar vestile bune si super bune!

Mami de Ana Maria(18.12.2004), Elisa Andreea (09.12.2008) si Iulia Alexandra (14.08.2010)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns fluturasha23 spune:

Steliana ne bucuram pentru vestile bune. Transmite-i lui Alex ca-l pupa toti copii de la odisee ca sa se faca bine cat mai repede.

Otilia ai PM.

Bebecris, ce mai faci? Mai ai putin, sau ai nascut deja? Mai da si tu un semn de viata.

Si acum va tratez cu o pentru o dimineata mai luminoasa.



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oceanborn spune:

Neata!
Am ajuns si eu ieri sa citesc pe forum,of , am vazut ca sunt cozonacei bolnavi, multa sanatate tuturor!!!!

Steliana, tie multa putere iar lui Alex multa multa sanatate , sper din suflet sa se simta din ce in ce mai bine . suntem si noi cu gandul alaturi de voi.

Fetelor sunteti minunate!!!Ralucutzza jos palaria!!!!!!!!!!!!!!!!!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mav spune:

neatza!
otilia, nu prea am poze cu mine sexoasa, ca de obicei eu sunt fotograful... copiilor... dar am pus doar pt voi (sunt private) cateva pe contul comun.
fug, ca iar am intarziat la munca...
Doamne ajuta sa fie o zi usoara si cu vesti bune, azi!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anca_27 spune:

Citat:
citat din mesajul lui aleinad.g

Citat:
citat din mesajul lui anca_27
Sara... mai tuseste cate-un pic incarcat, dimineata sau daca vine in contact cu aerul de-afara. Mai stau un pic pe loc. Parca se rareste. Sper sa nu fie o iluzie.

Cum adica, mai stai putin pe loc? N-o urmareste un medic? Mai tine-o un pic sub observatie, sa fii sigura e totul ok.


Aleinad, de 2 luni cel putin, de prin nov. de fapt, tot bag in ea de toate, dar de toate. Azi a mai tusit dar mai uscat, nu productiv, si parca numai dimineata, de parca i se aduna secretiile de noaptea. Vreau s-o mai vad cateva zile cum reactioneaza, si fara nici o medicatie, aerosoli, tincturi, siropuri, nimic. Si, bineinteles, asteptam si salariile.Mersi de gandul bun!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oceanborn spune:

Wow, Mav!!!! cum nu ai poze cu tine sexoasa, tocmai am vazut cateva, arati super bine, Doamna Liniutza adica sexy mamma,. felicitari !!!! oricum privirea e aceeasi , calda, placuta , sunteti niste frumosi toti!!!!!!!!!!!!!

Am apucat sa mai vad si pe bambola "guess who?", frumoasa foc, chiar seamana Kiki batausa cu blondele Elisa si Zibe.
(si al meu a inceput sa vb , pe zi ce trece mai mult, numara ,stie culorile si zilnic spune cuvinte noi, stalcite dar le zice, am obs ca se corecteaza singur, de ex la inceput verde era wewe, acum deja e vede)

a, si o alta familie frumoasa, Eli &family, aveti 2 comori acolo!si ce sta Dimi la pozat...
Trb sa mai intru la cozonacei cand mai apuc , sa ma delectez si cu alte poze frumoase am vazut ca mai sunt si alte albume noi.
al meu pana apas butonul la aparatul foto e afara din peisaj, cica vine sa vada ce am pozat..

va pup pe toate!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ginye55 spune:

Vreau si eu datele de la contul comun sa vad hot sexy mama.

Flori, mami de Eduard Stefan (12.10.2008)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aleinad.g spune:

Neatza! speram cu multe vesti bune!

Mav, sunteti o familie deosebita, mi-a placut tare mult de voi, iar tu arati superrr bine. Si mi-a placut poza cu piticul in masina murdar tot pe picioare si noi recurgem la asemenea scene cand vrem sa stea cuminte. Pana acum a folosit pixul cu succes, dar e minunata ideea colorata.

Anca, ce spui tu suna cunoscut. Thea a fost mucioasa lunile septembrie si octombrie, am bagat in ea tot felul de prostii si ... i-au trecut la o saptamana dupa ce nu i-am mai dat nimic. Sanatate si ... sa scapati mai repede de crocobaur.

Ocean, felicitari pentru vorbaret!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oceanborn spune:

Ginye ai pm

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ginye55 spune:

Daniela Ocean multumesc pt date!

Mav sunteti niste frumosi! La ce faculatate/master (scuze, n-am retinut ) esti inscrisa?

Flori, mami de Eduard Stefan (12.10.2008)

Mergi la inceput