Cozonacei iubiti de nov-dec 2008 (128)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns aneline spune:

Stelule, bine ca e Alex bine. Ca si noi am tot dat refresh-uri dincolo in asteptarea vestilor de la voi.

www.asociatiamame.com" target="_blank">Mos Craciun cauta cadouri pentru copiii internati la Spitalul Fundeni. Haideti sa-l ajutam!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Darling_ spune:

Anca din fericire plamanu-i curat acum, problema e la inima. Oricum multumesc pentru gandul bun. Mi se strange inima c-o stiu departe si speriata. Incerc sa fiu cat mai optimista, sa alung gandurile negre.

Citat:
citat din mesajul lui anca_27

Darling, aerosolii merg si la adulti, poate ii sugerezi mamei, sa-i sugereze medicului. Nu te gandi la nimic rau.


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aleinad.g spune:

Darling, sanatate multa mamei!
Multumim pentru reteta de clatite , mi-a ramas gandul la ea, ieri n-am avut faina, azi am ajuns acasa cu faina si rasesera termitele bananele. Le-am facut clatite clasice, dar nu ma las pana nu le fac si pe ale tale.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aleinad.g spune:

Citat:
citat din mesajul lui anca_27
Sara... mai tuseste cate-un pic incarcat, dimineata sau daca vine in contact cu aerul de-afara. Mai stau un pic pe loc. Parca se rareste. Sper sa nu fie o iluzie.

Cum adica, mai stai putin pe loc? N-o urmareste un medic? Mai tine-o un pic sub observatie, sa fii sigura e totul ok.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aleinad.g spune:

Citat:
citat din mesajul lui manumanu
Noi m facut astazi prima plimbare cu sania!! Pana acum n-au vrut pe sanie, doar in curte am facut cateva ture, dar azi am fost in parc si chiar ne-am "dat" pe derdelus (pe un derdelus mai mic, i-am "purtat" noi cu sanie cu tot pana jos. S-au distrat de minune, dar distractia preferata a fost sa se uite la copiii mai mari cum se dadeau pe derdelusul mare! Abia i-am luat de-acolo.


Ce frumos! Poze aveti?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mav spune:

Ma bucur ca a postat Steliana!
Ma bucur ca lucrurile merg spre bine!
As vrea sa va spun atatea lucruri... ca nu reusesc sa le astern....
Toata ziua am fost cu gandul la puisorii mici, bolnaviori... In plus, acum stiu cum se simtea Steliana anul trecut, cand eram eu in spital cu sotul meu... Oarecum... rolurile s-au inversat... Toate cele petrecute zilele acestea m-au afectat intr-un anume fel... acum fiind de partea cealalta a baricadei...
Multa sanatate pt copilasii de: Steliana, Anes, Futuremother, BraveGirl, Anca si pt mama ta, Darling!
Raluca, esti minunata!
Toate sunteti grozave!
Va imbratisez!
Noapte buna!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns loryd spune:

Steliana, ma bucur sa aud vesti bune. Doamne ajuta sa decurga totul bine si Alexutu sa se recupereze repede. Sa te odihnesti si sa incerci si tu sa mananci sa fii tare pentru ambii copilasi. Ne gandim la voi.

Darling, multa sanatate si mamei tale. Nu te gandi la ce-i mai rau.

Anca, sanatate si printesei Sara.

Raluca, mai adaug si eu ca esti minunata. Te felicit pentru initiativa si pentru ca esti atat de saritoare. Sa-i imbratisezi si din partea noastra maine.

Ma rog mereu pentru sanatatea familiei mele, a prietenilor, a cunoscutilor dar zilele astea mai cu sarg am facut-o. Sa dea D-zeu sanatate tuturor cozonaceilor/parintilor/fratilor si surorilor. Nimic nu e mai important decat ea.

Sa aveti o noapte linistita.

Dana, mami de Loredana Georgiana (06.11.2008)
POZE LORY

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns eliza_cri spune:

steliana bravo fato asa da ne place optimismul tau , Doamne ajuta ca e mai bine Alex, fugi la Cris ..sper ca la ora asta esti in pat si dormiti cat puteti de linistiti...un somn usor pupam mamica si puiul luptator


alra


feti merg sa culc gibilu mare..si sa intru in schimbul 3 frateee cand o sa doarma si zana zorilor eu zic sa ii zic mai bine zana zilei

mami de Ionut Pavel www.youtube.com/watch?v=hTdWNW140s8" target="_blank">iubire fara limite
si a dragalasului Dimitrie Gabriel 12.11.2008gugulanul si a zanei zorilor Antonia Stefania 01.12.2010
dulceata de fetita

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mav spune:

Trebuie sa vi-l zic pe fii-miu ala mare, ca m-a facut sa rad cu pofta azi:
"Mami, cat ai de gand sa mai slabesti? Mai pune si tu ceva grasime pe tine, ca esti slabuta ca o liniuta! Vrei sa ajungi cat un degetel?"

Va pup, noapte buna!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Amalia spune:

Abia la ore din astea ajung si eu astazi pe net!
M-am bucurat din suflet sa vad ca a scris Steliana! Sa-ti dea Dumnezeu multa putere, mamicuta draga si sa reusesti sa te odihnesti!
Fetelor, sunteti minunate! Ralukutzza esti nemaipomenita!
Alex puiut mic, sunt cu tine in gand toata ziua! Sa-ti dea Dumnezeu multa sanatate si putere sa treci usor peste perioada asta!

Multa sanatate si putere si puiutilor lui Futuremother, Anes, BraveGirl[/b]...sper ca n-am uitat pe cineva, imi cer scuze..

Darling sanatate multa si mamei tale! Te cred ca e tare greu cand esti departe de ea..
[b]Mav
ai un puiut tare istet! Ia aminte la intrebarea lui si ai mare grija de tine!

poze-Luca la 2 ani

Mergi la inceput