Mamici inimoase de Constanta***140***

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ADINUTZA spune:

Angi, La multi ani!
Miha, eu am facut data trecuta febra la maini, acum nu simt inca nimic
Ada e incantata, si-a sunat bunicile sa le anunte ca are abonament la Zumba
O zi frumoasa maine, sa va ganditi si la mine cand va beti cafeaua, ca sunt la munca si-s stresata ca sunt la dieta

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lulu77 spune:

mneatza...hei dodo, cris unde este cafeaua meaaa?

deci la ZUMBA e super tare pe zi ce trece...si eu declar -1.5 kg chiar putin mai mult de martea trecuta pana azi dimineatza, combinatia ideala ZUMBA+dieta .

Ma duc sa ma injectez cu o cafea si revin

Alina, mamica lui LUCA GABRIEL (20.08.2007)

Daca va fi sa te infierbanti, infierbanta-te la soare.
Daca va fi sa inseli, inseala-ti stomacul.
Daca va fi sa plangi, plange de bucurie.
Daca va fi sa minti, minte in privinta varstei tale.
Daca va fi sa furi, fura o sarutare.
Daca va fi sa pierzi, pierde-ti frica.
Daca va fi sa simti foame, simte foame de iubire.
Daca va fi sa doresti sa fii fericit, doreste-ti in fiecare zi...”
Pablo Neruda.

Poze Mos Craciun DC

bazar umanitar

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dodo-pui spune:

Ct



Alina felicitari pentru -1,5kg




Blogul Speranta moare ultima
Blogul lui Bogdan Andrei , goblenuri
Credinta vede invizibilul, crede incredibilul si primeste de la
Dumnezeu imposibilul!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cris_82 spune:

stati asa ca eu m-am trezit mai tarziua azi..dupa poteca pe care am facut-o azi noapte intre dormitorul nostru si camera unde doarme maimutica..la 6 dimineata nu am mai rezistat si am lut-o cu mine in patrezultat..am doarmit toti trei pana la 8 si ceva



tot o mica terorista am ramas




BAZAR

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns vladis spune:

buna dimi!
multumesc inca o data tuturor inimoaselor m-ati coplesit ieri, va iubesc si va pup pe toate

Citat:
citat din mesajul lui CRIXIA

Doar ne spuse Angi ca schimbarea prefixului e cu adaptare greoaie....veni si momentul


ntz..ntz... n-a venit momentul, mai am inca 1 an de adaptare, da tocmai ca-i greoaie si ma pregatesc de pe acum

lulu, la cat mai multe kg pierdute asemenea si adinutzei!

diana, spor la grile!

dodo, multam de cafea, chiar se simte nevoia.


o zi minunata va doresc




mami de miruna(27.01.1996) si vlad (20.07.2005)

Si Mihaita are nevoie de voi!

Speranta si incredere pentru David



www.dropshots.com/vladis" target="_blank">POZE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns CRIXIA spune:

buna!
Cris, poteca? si eu am luat-o pe Ana din patut, tot pe motivul asta + sa ridic de cateva ori pe noapte 13 kg...
rad singura de mine. Eu, care, la primul copil nu acceptam ideea de a dormi bb in pat cu mama/parintii.....ehehe, se schimba omul, acum am gasit motive si incerc s-o invat in patul mare, langa mine.


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cris_82 spune:

ee ,oripilata asta mica a mea dorme singura si chiar se cere singura acuma la nani,numai ca avem de ciomagit o zana maseloase..pardon,caninoasacare mi-a scos perii albi ..

tot o mica terorista am ramas




BAZAR

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns georgipuia spune:

Neata fetele... hmmmm.. buuuna cafea... Mercic Dodo...

Suna bine Zumba... dar deocamdata nu pot decat sa va invidiez... plus ca eu am slabit si nu vreau sa mai slabesc... Acu duce sotu+neamu tratative cu mine sa-mi calc pe inima si sa merg la ziua lu socrumiu peste vreo 10 zile si tare greu inghit ideea asta...

Doamne sa ma vad cu actul ala odata, sa avansam cu dosarul la banca... astia voteaza iar cu prima casa si cica apar modificari care nu-mi suna bine deloc... cum o fi cum nu o fi oi vedea eu...

Ieri am vut teren la Agentie, apoi la cosmetica, apoi o sedinta la gradi si seara acasa, teme, curatenie, somnic... visam la un liber pe 24 ianuarie, dar vad ca nu au votat astia... mi-ar fi prins bine...ca tare obosita ma simt seara de cateva zile incoace... o fi necesar vre-un supliment de vitamine?

Voi cum mai sunteti?

Ingerasii mei: Mony (03.12.2003) si Teo (17.05.2007)

Ce am eu de oferit si/sau vandut?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lulu77 spune:

georgi, eu cred ca simti oboseala mai ale sdin cauza stresului aucmulat...te cred ca sunt probleme, dar incearca sa te relaxezi putin, sa vezi partea buna si frumoasa a altor lucruri, sa fii ZEN..poti?

Mergi la aniversarea socrului.Asa cum sunt sunt parintii nostri, ai sotilor nostri, nu sunt minunati, nu sunt perfecti, dar demonstreaza-le ca TU esti un om special, deosebit si ca poti"ierta", ca poti sa mentii linistea si pacea in casa, ca poti da un exemblu de viitor copiilor tai.



Alina, mamica lui LUCA GABRIEL (20.08.2007)

Daca va fi sa te infierbanti, infierbanta-te la soare.
Daca va fi sa inseli, inseala-ti stomacul.
Daca va fi sa plangi, plange de bucurie.
Daca va fi sa minti, minte in privinta varstei tale.
Daca va fi sa furi, fura o sarutare.
Daca va fi sa pierzi, pierde-ti frica.
Daca va fi sa simti foame, simte foame de iubire.
Daca va fi sa doresti sa fii fericit, doreste-ti in fiecare zi...”
Pablo Neruda.

Poze Mos Craciun DC

bazar umanitar

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns happymumy spune:

Neata fetelor!
Eu sunt intr-o pasa tare proasta, si nu vreau sa stric ziua nimanui.
Ieri am fost la Ayli la scoala si am asistat la ore. A fost foarte interesant . Numai ca m-a palit o durere de spate, de nu mai puteam sta nici picior peste picior. Si pentru ca tot ma pling de o buna perioada de dureri de spate, am dat fuga la radiologie . Vestile nu sunt imbucuratoare deloc : scolioza, inceput de coxartroza. Mi-a zis ca fara sarituri, doar gimnastica medicala, bicileta si inot. Eu ce fac acum cu Zumba?? De bine ce-mi facusem abonament . Scuze Lulu, de aia nu am venit aseara, si nici nu m-am simtit in stare sa te sun sa-ti zic.
Iar azi vin la servici si ... bomba... firma va intra in lichidare de la 1 februarie, si nu stiu ce va fi...
Sunt tare amarita azi.
Scuze, La multi ani Vladis !
Pupici!

Ghiulten, mami de printesa Ayla (15.01.2004)
"http://www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=chic%20bebe%20-%20klorane%20baby&page=4"]

Mergi la inceput