Fluturasi de martie-aprilie 2011 (123)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns bb_yasmi spune:

simo, te-a cantarit??? las ca eu daca continui asa te ajung.....ca nu e asa mare diferenta!!! si cum nu ti se pare ca a crescut burtosu' meu???? si la tine chiar nu se vad kg,,,,,


mami de fetita cu codite si baietel nazdravan am intrat in sapt 35!!!

AMR 5 s !!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns strumphitza spune:

razi de mine o saptamana daca iti spun ce-am mancat pulpite de pui dezosate pe gratar cu salata , adica mai multe feluri ...nu am mancat mult ca am mancat mai multe verzaciuni decat carne , dar cred ca mi s-a micsorat stomacul ca nu mai intra la fel de mult ca inainte desi as mai fi mancat oleak ca tare bun mai era dar i-am lasat lui Nick sa pape el restu

_
Mind the Bump!30+ Sophia Nicole

AMR 10 saptamani

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ailed_dota spune:

strumphitzo, bafta maine la eco, cred ca mori de nerabdare, si eu i-am cerut o poza cand am fost ultima oara la spital dar si-a pus dodoloatza mea mana la ochi ... si nu mi-a dat poza....
xeo , bun venit, aia de se uita la tine sunt extratesrestri, eu am 34 de ani,o fetita, 2 cezariene ca am si un ingeras la DD, si sunt a treia oara gravi cu fetita cica,90 la %

mami de de 7 ani si ingeras si 29+cu

AMR 9 saptamani
69/11

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bb_yasmi spune:

strumf de ce sa rad???? e super ce ai papat...yamiiii...
mie imi este o foameeeee.....am bagat portocale.....apoi un baton proteic....dar nu am rezolvat nimic cred ca merg sa imi fac un sandwich....ca daca mai trag de timp in mananc la 23 si tot il mananc


mami de fetita cu codite si baietel nazdravan am intrat in sapt 35!!!

AMR 5 s !!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ailed_dota spune:

strumph , pai nu-i si bb in burtica, mai inghesuie stomacul...si chiar ai papat bun

mami de de 7 ani si ingeras si 29+cu

AMR 9 saptamani
69/11

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns strumphitza spune:

ailed, multumesc frumos si daaaaaaaaa ...abia astept, si nu plec de acolo pana nu ii vad mocutza ca merg la o clinica privata si in banii de ii platesc intra si multe poze si CD si multe altele , o sa o masoare, cantareasca, sa vada de fluxuri ... tot ce trebuie , plus 4D sa o vedem De aceea mi-au spus in scrisorica de confirmare ca sa imi iau o bautura cu bule si cioco, daca bebe e mofturici si nu sta bine , sa il agitam nitzel sa se trezeasca si sa stea la poza As fi mers eu in spital la eco sa nu mai dau banii la privat , dar nah, aici numai 2 eco mari si late iti fac daca ei considera ca sarcina e ok si fara probleme, daca se vede ceva si cred ei ca trebuie sa faca mai multe investigatii nu mai scapi de ei, ca atunci noaptea aia la urgente cand m-au scotocit pe toate partile si mi-au luat sange si multe alte analize... Poate data viitoare la tine bebe 90% fetita o sa stea la poza ... dar de ce spui 90%, de ce lasi 10% optiune de baiat ? Ce ti-au spus la eco ? dar oricum, mai spunea si xeo mai devreme ca i-au spus toata sarcina ca e baiat si la urma a facut fetita nu? deci tot ce e posibil Ia maine sa intreb si eu iar sa imi arate pe pasa asta mica a mea, ca eu deja am rochite si fustite , roz si culori de fetita daca e cu putza ce ma fac ?

_
Mind the Bump!30+ Sophia Nicole

AMR 10 saptamani

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ailed_dota spune:

strumph, asa mi-au zis la morfologica exact procentul asta si cand am intrebat dupa , ca pe mine pe cauta cum spui tu din cauza de intoleranta la glucoza, s-a rastit ecografistul la mine"ce asta e important?", asa ca eu astept sa vad.... ca si mie mi-a ploat in gura la rochitze turcuaz si violet , dar am zis , dar daca... asa ca vedem...

mami de de 7 ani si ingeras si 29+cu

AMR 9 saptamani
69/11

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns xeo spune:

strumphita : am trecut numele fetelor si datele de nastere la profil, imediat dupa ce ai observat ca lipsesc.
Succes maine la eco.

Si o saptamana minunata tuturor.
Eu inca mai am vre trei saptamani de mers la serviciu,si abia apoi concediu...

Mami de fete cucuiete si-un baietel pe drum ... +26

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bb_yasmi spune:

astazi am facut si eu ceva eforturi sa ma epilez la dansa nu am reusit fara oglinda
si de cateva zile au inceput si la mine arsurile si carceii asta ca sa nu mai spun ca eu nu am nici un smptom de sarcina....


mami de fetita cu codite si baietel nazdravan am intrat in sapt 35!!!

AMR 5 s !!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ailed_dota spune:

si? yasmy? rezultatul?

mami de de 7 ani si ingeras si 29+cu

AMR 9 saptamani
69/11

Mergi la inceput