Fluturasi de martie-aprilie 2011 (123)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns strumfy_12 spune:

Buna!!!
Am si eu o rugaminte la voi. Andra, strumfita mea, participa la concursul Chic Bebe. Daca o considerati chic si daca va face placere va rog sa ii dati un vot.

Daca va place cum aratam... un www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=chic%20bebe%20-%20klorane%20baby&page=9" target="_blank">vot (st.jpg) va rugam...
Mami fericita de strumfita

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ina.click spune:

Eu as putea avea servicii pediatrice gratuite la Medsana, prin abonamentul de serviciu.

Doar ca nu stiu pe nimeni acolo, sa stiu macar ce nume de medic sa caut pe google sau despre cine sa cer pareri.



32 +

Mai avem 8 saptamani

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ralukab spune:

Si eu la Medicover. Doar ca abonamentele astea noi de la servici vor veni cel mai probabil prin mai (sau cel putin asa ne-au promis) si pana atunci ...

Mother to be 32+ Vlad

AMR 6 saptamani

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns strumphitza spune:

ralukab am trecut DN ul tau in listuta despre pediatru nu stiu ce sa iti spun ca eu nu sunt in RO. Si eu am stat 5 ani in Berceni, pe la Budimex

Xeo, tare esti haioasa cum povesteti, imi place Tot nu mi-ai spus de numele fetitelor si datele lor de nastere , daca vrei sa le trecem in listuta

Ma duc eu inapoi la ale mele, mai trag un ochi pe aici din cand in cand si sper sa nu-mi faca figuri iar netu` ca am un router de imi vine sa ma duc sa-l arunc pe geam da numa ca nu ar ajunge tare dezmembrat pe jos ca e juma` de metru pana la pamant

Eu visez cu ochii deschisi pentru maine la eco sa ii vad mocutza bubulinei mele



_
Mind the Bump!30+ Sophia Nicole

AMR 10 saptamani

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bb_yasmi spune:

strumf te asteptam maine cu super vesti de la eco!!!!


mami de fetita cu codite si baietel nazdravan am intrat in sapt 35!!!

AMR 5 s !!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bb_yasmi spune:

mai e cineva????
printesa mea e la buni....tati e la compu' lui ...eu as


mami de fetita cu codite si baietel nazdravan am intrat in sapt 35!!!

AMR 5 s !!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bb_yasmi spune:

am pus 3 pozici facute asta seara....sa vedeti ce mare a crescut burtosu'...... de saptamana trecuta...daca iarasi spuneti ca mi se pare mie.....:)


mami de fetita cu codite si baietel nazdravan am intrat in sapt 35!!!

AMR 5 s !!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns strumphitza spune:

Yasmi, multumesc cat despre burtica e mai rotunjoara parca , nu-s sigura ca nu ai lasat nici o poza din urma sa comparam si ce scumpa e iasmina radea de burtica sau ce se amuza si zambea asa frumos ?

Vai am mancat pana sa pocnesc , acu` sa stau cu burta-n sus sa o odihnesc oleak

_
Mind the Bump!30+ Sophia Nicole

AMR 10 saptamani

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bb_yasmi spune:

strumf ce ai mancat bun??? eu mananc portocale
daaa exact...si mie mi se pare ca s a rotunjit...


mami de fetita cu codite si baietel nazdravan am intrat in sapt 35!!!

AMR 5 s !!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns simonacip spune:

Lavi..nu stiu daca a mai crescut , dar clar e mai mica decat a mea. SI tu la fel, mai mica ca mine. E tareeee frumoasa!
Ailed, eu tot pegperego am avut la Mati si acum e la sis, iar Arsenie il va folosi si el. E trainic!.
Raluk, Xeo, bun venit mamicutzelor!!!Despre pediatru...incearca si aici pe forum sa cauti, depinde de zona in care stai..Eu de ex l-am schimbat acum 2 luni si am fost la o policlinica langa mine, si am cerut o recomandare pt zona unde ma mut...
Alina, Roxy, Ailed...acum poftesc la gogosiii...
Cami, sa-ti traiasca fata, sa creasca mare si sa va bucurati de ea!!!

Simona, mami de baieti David, Matei si 33 s Vlad Arsenie
"Cele ce sunt cu neputinta la oameni sunt cu putinta la Dumnezeu."
"Tine mintea ta in iad si nu deznadajdui"

Mergi la inceput