**Buburuze de 2009 in actiune(3)**

Raspunsuri - Pagina 5

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns getik1 spune:

fetelor salutare am intrat sa nu a datii disparuta am citit pe diagonala asa cu am retinut nik.
durerea mes este ca IMI DA MASEAUA DE MINTE, nupot vb nu pot bea apa decat cu paiu ma doare toata partea stanga, din cauza la gingie mi-am dat cu anestezic si degeaba calmantele sunt apa de ploaie. acum o cred pe ary si picii cand sunt agitaii si plang in somn, CALGELU lu ary azi ma linistit nitel asa ca tre sa ii cumpar fetii calgel pt dinti, ca i l-am folosit eu.

pup eu ma bag la nani ca de trei nopti sunt nedormita din cauza dureri sper sa treaca repede sa revin la starea normala

ariciu a facut un anisor
www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=chic bebe - klorane baby&page=3" target="_blank">daca vi se pare ca sunt chic votatima aici: pozica get ary povestea unui aricy bijuteriile lui getik


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aditapop spune:

Getik, votat fetita cu ochii superbi!
Suntem si noi in concurs, cine vrea ne poate vota, link-ul e la semnatura!
Multumim si va pupam, noi suntem ghiocei de martie 2009

RAZVAN IN CONCURS ap.jpg

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cris_82 spune:

neataaaaaaaa..trezirea fetelor !!!!!!!!!
avem calda,perfuzabila cu nes,ceai fructat,trabuce si vougue

picky ce cearceaf mi-ai tras aseara pana am bagat si eu un mesaj..kilometric.Eeee,stai asa ca nu e toata formatia de 4 completa,si sunt doar pe jumate iesit astia doi..deci mai am de tras.Cum sa-mi fuga dadaca?! si-a facut foarte bine treaba..a plimbat-o cu cosul de piata(mai exact a facut raliuri in magazin),a luat-o pe jos de-o aripa pana a obosit saracuta,si apoi s-a dus cu ea la locul de joaca pana eu si nato am terminat cu toate cele.Nu ma asteptam la frate-miu sa o iubeasca atat de mult pe sectorista..ba e chiar innebunit dupa ea
alic si eu am vazut doar in revista lor ofertelela,ca odata ajunsi acoo am ocolit pe cat posibil zona cu pricina ca si asa nu mai aveam bani.Acum astept sa ne intre cealalta transa de malai si poate atunci o sa vad ..
getik off fata,sper sa iasa si la tine maseloasa mai repede si sa scapi de durere

eu azi trebuie sa fac ceva felul II ,aveti idei?sau imi bubuie mie mintea ceva..

tot o mica terorista am ramas




BAZAR

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns getik1 spune:

neata am venit la

cris sa te auda doamne doamne ca eu nu mai pot m-am trezit iar cu durere nu pot deschide gura, nu pot vorbi, inghitii o fi in regul ca totusi ma tine de vreo 4 zile in halu asta revin mai incolo cand pot

ariciu a facut un anisor
www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=chic bebe - klorane baby&page=3" target="_blank">daca vi se pare ca sunt chic votatima aici: pozica get ary povestea unui aricy bijuteriile lui getik


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anna-mama spune:

Neata,

Am votat-o si eu pe Ary.

Alic, parca am citit ca si voi sunteti in concurs, sa-mi dai link-ul sa va votez

Am intrat sa va spun ca sunt fericita, fi-miu a inteles ca trebuie sa merg la serviciu si nu a mai plans de dimineata, din contra, m-a condus la usa si mi-a zis "Pa!" si uitasem sa va zic ca vineri seara cand am ajuns acasa mi-a zis "I love you!" il invatase mama

Gata, daca mai am timp mai intru mai tarziu sa mai citesc

de steluta norocoasa (09.02.2009)


e simplu, doar sa vrei! BAZAR UMANITAR

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lavinia.p spune:

Buna dimineata gagici! Am intrat sa fac si eu prezenta ca ieri n-am mai reusit, Cris multam de cafea. Ieri am fost toata ziua la spitale. Cand am fost la vara lui Marius si la cumnata mea la spitalul de copii, jos in coridor m-am intalnit si cu vara mea care se internase cu Sofia de 1 an si 5 luni cu aceleasi simptome ca si cumnata mea si vara sotului, adica febra mare, rosu in gat, varsaturi si ultima faza diaree. Dupa ce le-am vizitata pe ele am fost la fina la maternitate.Ea e bine doar ca nu are voie sa faca miscare multa sa stea mai mult in pat pana in martie la sfarsit cand naste. Fata lui cumnata era mai bine, crede ca azi le lasa acasa, fata lui vara mea si fata lui vara sotului nu sunt asa bine, inca cu febra si diaree multa din pacate.
Eu azi mi-am propus sa merg cu Rares la bunica si bunicul meu fiindca nici bunicul meu nu e bine deja de 1 an jumate e tot la pat si nu stii cand se duce si n-am fost demult la el si nu vreau sa o patesc ca si pana acum, sa tot aman. Vb mai incolo cand o sa doarma Rareselul!
Va

La MUlti Ani 2011
Asa creste iubirea vietii mele 23.mai.2009

Am produse de vanzare, va astept cu drag!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns emanouela spune:

neata
n-am chef de niccccccc
picky e, nu suntem tare, doar ciupiti putintel....inclusiv el...stranuta de vreo 2 zile, mai mult decat normalul lui. o sa stabimim...e si in functie de voi, cum aveti timp...ca noi nu pra ne facem planuri inainte, vedem ce ne rezerva ziua....doar weekendul urm nu pot, ne ducem la taiat de motz...si sper sa fie civilizat Darius
cris macar se itala tina, al meu nici nu se obosste sa se uite....imi intoarce curul cu pampersi si se duce unde are el treaba
getik deci esti maseloasaaaa....poti sa te duci sa o rogi pe tanti de la cabinet sa iti faca o incizie. astfel calea ii este libera si va iesi fara dureri....poi da,cam asa is asociate...cu iesirea maselelor de minte la adulti si chiar mai rau.
alic la cuptor, nu stiu.....dar daca le pui in ceaunel, scoase din punga sigur se fac

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madyrizi spune:

ola, muceaceas!!!

sunt cam cheauna de somn ca mihaita a avut mancarici in popou azi-noapte. asa ca servesc cu placere o cafea, cam a doua... ca una a fost pe bune... si ma imbarbatez s-o iau spre scoala lui alex ca se apropie ora.

revin mai tarziu... poate dupa ce face nani gheaurul .

Mami de www.pregnancy-duedate.com/tickers/z7m2069icppvwhff.png" target="_blank">Mihai siwww.pregnancy-duedate.com/tickers/3n5z7sh3szzc8t5z.png" target="_blank">Alex
AlexsiMihai
AlexsiMihai
www.dianalaura.wblog.ro
NOUTATI IN ALBUM
pt. Alexandru Hapaleti si alti copii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns calipso_zeus spune:

Buna dimineatza fetelor...
Am avut un weekend plin si plin de belele.Vineri seara la 22.30 mi s-a terminat tonerul in imprimanta in conditiile in care la 10 dimi sambata trebuia sa predau niste acte.Asa ca la 7.30 bantuiam prin orasul asta de r....t cautand un loc unde sa-l incarc.Dupa ce am batut orasul dintr-un capat in altul am gasit o firma care mi l-a rezolvat.M-am intors am terminat de listat,am profitat de ocazie sa-i cumpar o geaca fetei apoi la munca.La doua m-am apucat de curat ai am terminat cu ajutorul sotului.Apoi am facut mancare si au picat niste musafiri si s-a duuuuuuuuuuuuus.
aSA CA duminica am petrecut-o facand acte si mancare.Si am fost si la o prietena care a nascut sambata la 7 seara,natural......saraca a avut un travaliu de 10 ore.....brrrrrrrrrr

Si uite-asa nici nu am apucat sa ma odihnesc..azi de la capat plus fata, ca eu il bat pe ELMO de la Sesame street.....zau il cotonogesc ca numai la el vrea asta mica.Acu` e pe oala mandra si desira un sul de hartie igienica.
Getik inseamna ca-ti vine mintea la cap?
Mie mi-a iesit la 31 de ani..am zis ca mor trei luni am stat cu falca umflata.E tare rau,rau tare.
Am citit pe fuga,incerc sa raspund mai tarziu daca voi mai putea.

O zi buna sa aveti.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Picky_toto spune:

Neata

Getik votat printesa Sanatatem ulta..groaznica ca te doare asa tare doar ca-ti iese maseaua de minte..mie mi-a iesit una aucm cativa ani dar nu am avut astfel de dureri..in schimb trebuie sa merg sa mi-o scot ca nu prea a avut loc pe unde sa iasa si mi-a iesit intr-o parte ..iar din cand in cand ma jeneaza
Cris pai cum sa nu o iubeasca mami, daca-i o mica terorista si cand iti arnca un zambet de-al ei te topesti cu totul Vad ca vorbiti de solduri, eu nu prea le frecventez..nu-mi place aglomeratia..doar in prima zi de la "deschiderea" soldurilor am fost sa-mi iau o pereche de pantaloni ptr gravide..dar prostia mea e ca i-am luat putini mai mari, ca m-am luat dupa al meu sot..ca mai creste burta si acum imi cam cad dupa mine..caut curea dar nu gasesc lungimea pe care o doresc ..si oricum sa merg la solduri cu copila e nebunie curata
Anna oau ce frumos..deci Vladut a inceptu sa inteleaga ca mamai pleaca dinimeata si vine seara inapoi..cred ca-i asa scump cand zice "i love you "
Ema la cine aveti mama motzul? de ce iti faci probleme de Darius..crezi ca o sa-i ia el primul motzul la acel copil? sau jucariile? Weekendul asta nu puteam nici noi ca avem copii..deci noi trebuei sa stabilim o zi in functie de planurile voastre si ale noastre..sper insa sa nu ne apuce iar plecarea ta in ro si sa nu ne vedem...oricum discutam mai multe in privat..a nr de fix ai?!
Lavi off nasol, dar care-i problema? e vreun microb ceva? cum le-au iesit analizele? sanatatem ulta. si sa stii ca te-ai gandit bine sa mergi pe la bunici, se vor bucura si ei sa va vada
Alic vb Emei intr-o oala/tigaie cu capac si la foc mic ai sanse sa se faca..in cuptor nu prea stiu..oricummai multe nu te pot invata ca noi nu suntem mancatori de floricele si cipsuri...mai gustam din cand in cand dar rar ..iar cipsurile pot sa astepte pe rafturi in magazine ani ca nu le iau..esti si tu in concurs?
Mady dar ce a avut Mihai de nu a dormit pe noapte?


Mami de printesuca mica si iubita 05.05.2009...si surpriza 30+ ..o printesuca mai mica

Buburuza mea******In asteptare...
*********************
Povestea Printesucai
*********************

Mergi la inceput