Mamici si burtici din Baia Mare(31)

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns AdrianaSM spune:


S-A NASCUT BEBE TUDOR!3400 GR.55CM.APGAR 9/10
Alina, felicitari,sa te bucuri de baietelul tau...Ariana, felicitari si tie de azi esti surioara mare!!!


PaulaFrida, locuiesti in Carei? si acum mergi la ginecolog acolo sau in Sm?

**************************************************************************************

Ura starneste certuri dar dragostea acopera toate greselile...

Adriana, mamica binecuvantata de Estera (17.09.2008) si Miriam (20.12.2010)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns PaulaFrida spune:

Adriana am fost la Dr Costin,Euromedica Baia-Mare si acum la Dr.Sapy Tamas Spital Universitar Debrecen
Aici in Carei nu cunosc pe nici unul si nici in Satu-Mare,
Cand o sa fie cazul o sa merg sigur la Euromedica sa nasc si pana atunci as vrea sa ma obisnuiesc cu un dr de acolo,de aia am intrebat de Dr.Roman ca am auzit ca e bun
Acum facem pauza de doctori 3 luni si ne axam pe naturiste care sper sa ne ajute




In fiecare zii tot mai aproape de minunea noastra
"A person is a person, no matter how small. "
Dr.Seuss

www.ticker.7910.org/an1cxJA0g410010MjEyODc2c3wxMDAwOTk4c2F8V2UgaGF2ZSBiZWVuIG1hcnJpZWQgZm9y.gif" target="_blank">Marriage Ticker
Trying To Conceive
www.mommy-layouts.com/mommy-graphics/cat/baby-loss/remember-mommy-angel.gif" target="_blank">Mamica de ingeras fetita 27 de sapt,bilateral renal agenesis(2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns PaulaFrida spune:

Si din partea mea FELICITARI ALINA!!!BUN VENIT PE LUME BEBE TUDOR!!! SA CRESTI MARE SI SANATOS SI SA ADUCI NUMAI BUCURII PARINTILOR



In fiecare zii tot mai aproape de minunea noastra
"A person is a person, no matter how small. "
Dr.Seuss

www.ticker.7910.org/an1cxJA0g410010MjEyODc2c3wxMDAwOTk4c2F8V2UgaGF2ZSBiZWVuIG1hcnJpZWQgZm9y.gif" target="_blank">Marriage Ticker
Trying To Conceive
www.mommy-layouts.com/mommy-graphics/cat/baby-loss/remember-mommy-angel.gif" target="_blank">Mamica de ingeras fetita 27 de sapt,bilateral renal agenesis(2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ariana2005 spune:

multumesc fetelor!..acum sunt in sfarsit mai linistita, aveam atatea emotii, dar ce bine e cand totul se termina cu bine

noi suntem acasa de vineri, deocamdata suntem foarte cuminti, doar papam si dormim..
Ariana e super incantata de noul ei rol, nu vrea sa se deslipeasca de patutul lui Tudor..
eu mi-am revenit acum mult mai greu dupa cea dea treia cezariana decat dupa celelalte, dar nimic nu mai conteaza, am tot timpul din lume sa-mi revin si sunt in culmea fericirii...am 2 copii sanatosi, ce-mi pot dori mai mult?..sanatate si noua sa-i putem creste..

multi pupici la toate

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns AdrianaSM spune:

Alina, inca o data felicitari.ma bucur mult ca sunteti bine, ca Tudor e cumintel, ca Ariana e incantata de noul ei rol.nu exista mai mai bucurie decat sa iti vezi copii sanatosi...

Restul fetelor mai faceti? ce mai fac copilasii?

**************************************************************************************

Ura starneste certuri dar dragostea acopera toate greselile...

Adriana, mamica binecuvantata de Estera (17.09.2008) si Miriam (20.12.2010)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ilinca_M. spune:

Vai, eu numai acum am citit minunata si mult asteptata veste!
Felicitari, Alina!!
Bun-venit, bebe Tudor!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ariana2005 spune:

Ilinca,multumesc!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns melly23 spune:

"FELICITARIIII" ALINA

Sa cresteti mari si sanatosi


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns irlandeza spune:

Ariana felicitari pt. bebe Tudor. Multa sanatate.



www.curcubeucuochialbastri.blogspot.com/" target="_blank">curcubeu cu ochi albastri - blog
Printesa noastra a crescut !!!03.IAN.2008

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ana_mun spune:

salutare fetelor
nu stiu de unde sa incep caci nu am scris cam de mult si rusine mie, dei eu v-am urmarit
printre noi a mai aparut o minune Ioan Cristian, este o dulceata de copil, ce mai, ca toti copii, suntem foarte cuminti, fratiorul alex il iubeste foaret mult,
este un cadou facut de ziua lui Alex, deci de acuma incolo o sa avem 2 zile de nastere intr-o zi, am nascut la spital natural si foarte repede,
alex il iubeste foarte mult, desi la inceput dupa ce il pupa il mai si lovea dar acuma a trecut
bun venit noilor mamici si viitoare mamici
felicitari alina

Mergi la inceput