Fluturasi de martie-aprilie 2011 (119)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns millie spune:

Ami merge netul foarte greu si nu stiu daca ami timite mesajele

mami de Timeea Alexandra 25. 02. 2009 si cu 26s

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mandreeac spune:

Citat:
citat din mesajul lui simonacip

Andreea, ce mare era puiul tau la 31 sapt! Wow.

Simona, mami de baieti David, Matei si 33 s Vlad Arsenie
"Cele ce sunt cu neputinta la oameni sunt cu putinta la Dumnezeu."
"Tine mintea ta in iad si nu deznadajdui"


Da si mami e tare mandra de el. Si dl dr ne-a felicitat si a zis ca el crede ca daca luam asa in greutate o sa avem peste 3,5-3.6 kg la nastere.

Andreea B. cu o minune in burtica. Multumim Doamne ca esti bun cu noi si ajuta-ne sa fim sanatosi 33 Rares Andrei

AMR 7 saptamani

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miki1979 spune:

Citat:
citat din mesajul lui millie

Miki multa sanatate si tie si lui Vladut! Dar de cate zile are probleme cu gatul?
Fetele mi sa spus ca daca face febra peste 39 sa nu-i dau lapte deoarece ajuta la cresterea febrei sau o intretine si poate face si diaree.


mami de Timeea Alexandra 25. 02. 2009 si cu 26s


ups..eu i-am dat..
de sambata a inceput cu febra, 4 zile a facut peste 39..azi e prima zi fara febra insa a dat-o pe tuse urata..
multa sanatate timeei

edit:in gat nu se vede mare lucru, cred ca a fost mai jos probabil si nu se vedea..si a fost viral..

mami de Vlad 09.04.2009 si s32 cu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lauriciu_25 spune:

chiao burtici
uff ce ati mai scris azisunt deabia pe la pagina 10 din cap trecut...asa ca nu comentez inca nimic.
noi am avut astazi un examen si speram ca am scris bine..bebelinul se tot misca pe acolo in timpul examenului,o fi simtit ca am emotii?
sa stiti ca m am hotarat si o sa l botez pe bebele prietenei mele,nu cred ca in asta se poate gasi ceva rau...toate m ati ajutat sa iau decizia asta,asa ca va multumesc
am tot citit de carucioare si landou,eu nici macar nu am mers sa vad nimic pana acumsaptamana viitoare o sa incep cautarile,ca ma ia cu panica daca ma gandesc ca nu am cumparat chiar nik,dar ,oricum ,in principiu am nevoie de scoica si carucior,daca le gasesc pe toate 3 la pret rezonabil le iau,daca nu ,doar astea 2,numai sa fie rezistente(caruciorul cel putin)
ma intorc la citit
la toate




29 saptamani de fericire cu baietel scump si drag

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns SSABrya spune:

ma ajuta si pe mine cineva cu contul comun?
am id-ul si parola. dar nu stiu unde si cum trebuie sa le folosesc

Bryanna 02.06.2009 si ...o noua fericire 27+ , adica Ayanna

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns strumphitza spune:

Nu am luat multe , niste bluzite, pantalonasi si o rochita

Ma duc sa desfac sacosele si sa pun la loc prin frigider si dulapuri si revin mai tarziu daca pot, daca nu pe maine, dar nu de dimineata , ca vad ca dimineata iese cu scantei

O seara buna burticute!!!



_
Mind the Bump!29+Sophia Nicole

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ailed_dota spune:

miki imi pare rau ca ai furat-o tu de la vlad..ai grija , millie mie nu-mi spusese nimeni de laptic .. o supica in biberon ai incercat...?

mami de de 7 ani si ingeras si 28+cu
69/11

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mandreeac spune:

Citat:
citat din mesajul lui SSABrya

ma ajuta si pe mine cineva cu contul comun?
am id-ul si parola. dar nu stiu unde si cum trebuie sa le folosesc

Bryanna 02.06.2009 si ...o noua fericire 27+ , adica Ayanna




Deschizi un browser, intri pe pagina de google si acolo scrii picasa. Intri pe primul link si bagi id si parola.

Andreea B. cu o minune in burtica. Multumim Doamne ca esti bun cu noi si ajuta-ne sa fim sanatosi 33 Rares Andrei

AMR 7 saptamani

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mandreeac spune:

Scrish eu nu mai port verigheta , ca imi e teama sa nu ajut sa nu o mai pot scoate, asa ca am pus-o intr-o cutiuta. O port eu dupa nastere.

Andreea B. cu o minune in burtica. Multumim Doamne ca esti bun cu noi si ajuta-ne sa fim sanatosi 33 Rares Andrei

AMR 7 saptamani

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anaxena spune:

vai cat stau sa citesc tot!

wrap-ul se poate pune singura sau ai nevoie de ajutor?eu am avut portbebe de la chicco,dar nu a fost compatibil cu mine si Maria,pana il puneam pe mine,pana o bagam pe Maria..daca adormea in el trebuia sa stau asha chinuita,era si vara si cald si...nu a fost pt noi!



Ana-Maria mami de Maria 19.06.2008 si 30+ cum creste Alex
AMR 9s!!!!

Maria,povestea nashterii

Maria in culori

Mergi la inceput