Gemanutzele si anul 2011! (reloaded)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns blackgirl0 spune:

Doina, de bine ce te-ai dus sa citesti, dusa esti (vb lui Ralu)! Ceva vesti despre samburica? Cum se simte viitoarea nora? Chiar: fiul tau era insurat cu prima lui doamna sau nu? Va pregatiti totodata si de ?

Mercedes, pe tine te iert pt absenta caci stiu ca ai inchiderea de an fiscal! la copiluti si tie mult spor la treaba!

Lora, spor la citit! Tot cu "micuta" in brate?

Liliac, sper ca sunteti mai bine! Tu tot la munca?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns blackgirl0 spune:

Ralu, odihna placuta! Eu nu urmaresc Grey's Anatomy, mi-a placut pe la inceputuri, dupa care m-am plictisit de cat de romantat era totul! In schimb, sunt fan Dr. House pana la moarte! Aseara mi-a descarcat sotul ultimele episoade (seria 7), fara subtitrare insa, o astept si pe aia!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns olim spune:

salutare
bey io is dusa rau cu capulam crezut ca azi e 12, ca aici incep reducerile pe 12 nu pe 7 ca in toata europa
si dupa ce ajung in oras, ma intreaba Marius unde vreau sa mergem , ii spun traseul, si zic ca ultimu kiabi ca e pana la 9 azi , zi de reduceri 12
aveam niste iluzii, da ma duc miercuri.
black, stiu ca e apa, eu retin mult lichid, am cam renuntat la sare si beau cam 4 l de apa pe zi, m-am obisnuit.De mancat la mine dimineata e o felie de paine prajita cu o lingura de ulei de masline, la amiaz manca cu alex, si seara cam juma de portie din ce fac, nu prajesc, nu am mancat cartofi prajiti de vreo 2 luni, nu frasime, carne de pui , cotlet de porc si pulpa, nu iau salamuri, carnati ca nu prea sunt, sunca da, branzeturi si lactate normal, ca nu prea imi plac.
Dar am baut frate cola, mancam paine care ma ingrasa si da cartofi
nu ma intereseaza neaparat cele 2 kile, da nu mai sunt asa umflata
ma striga alex ca sfoaraie marius

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns olim spune:

ma duc laca vad ca am ramas singura pe zona
o zi excelenta tuturor
lora, am sa iti trimit datele, multam de pe acum
ralurefacere rapida bunicului
marius a facut azi o operatie si si-a scapat bisturiu in degetul mijlociu,si l-a taiat tare, dar nu vrea sa mergem la urgenta sa il coase.acuma seara a luat un antibiotic, sper sa ii inceteze durerea pana maine.
liliac, ce faceti, cum sunteti
kokyi cred ca presteaza.
doina unde ai disparut
mercedes

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns blackgirl0 spune:

Hai ca a venit schimbul 1 la munca!

Olim, spune-i lui Marius sa nu se joace cu sanatatea lui! Era de mers urgent la suturat, facut antitetanos, antibiotic. Il convingi tu, daa? Din ce povestesti despre viata ta de-acolo, pare paradisul femeilor, mai ales pt cumparaturi!

Va dau si horoscop (cam aiurea, ce-i drept):

Nu fi atat de sigur ca vei avea castig de cauza in disputa care se amplifica azi, pentru ca esti cam agresiv in comunicare si nu reusesti sa gasesti argumentele cele mai potrivite pentru a-ti face auzita parerea. Exista altii mai buni decat tine, care isi vor organiza mai bine discursul si vor obtine victoria in conflicte de natura intelectuala. Din pacate, nu e ziua cea mai potrivita pentru a lua o nota buna la scoala sau pentru a iesi invingator la vreun concurs bazat pe o competitie puternica. Sunt altii mai bine pregatiti

Copilul inca doarme, chit ca am spalat azi hainele (aseara m-am pus si eu in pat la 22.30) si i-am pregatit deja micul dejun! Il mai las pana la 9.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns LoraG76 spune:

'Neata!
Scriu rapid, ca bolfosenia e pusa pe fapte mari. Chiar asa, oare de ce nu doarme mai mutl de 1,5-2 ore/zi, legate? Ce fel de copil am? Si nu pare obosita deloc, eu nu's cum rezista.

Black, vin la tine sa mananc, ca eu n-am facut mancare.

olim, vreau si eu reduceri adevarate!!! Ca-n Piatra...vai si-amar..numai reduceri nu se pot numi.

Ralu, cum mai e in Iasi? N-am mai fost tare demult...dar iarna parca n-are acelasi farmec orasul, ca primavara si toamna. Atunci mi se face mie dor tare.

Liliac, ce fac copilutii? Cum e-n clasa I? Azi a inscris-o si Eugen pe Iustina..mama, ce copil mare am...imi vine sa plang.

Doinaaaaaaa!!! Lipsesti cam mult! Ia vezi!

kokyi, tie nu-ti punem absent inca, stim ca ai fost la serviciu ieri..dar azi?

Ma duc sa spal vasele, macar...vad eu daca apuc sa si gatesc ceva.

Lora, mami de Iustina si Adelina

Carti personalizate - www.carteacopilariei.ro/" target="_blank">Cartea copilariei

Bazar umanitar DC - ajutati copiii

(Niciodata sa nu spui niciodata!)


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns olim spune:

black, nu am pe cine sa convingmedicii veterinari nu merg la cei umani, decat in cazuri ffffffffffffffffff grave sau cu altii
da mei fetelor is reduceri pana la 80 la suta, si as vrea sa profit pentru alex, sa ii cumpar niste haine pentru toamna
meu aveti adrese de Fb?
o zi excelenta tuturor

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kokiy spune:

Seara buna fetele!
Eu abia am venit de la job...sunt franta,abia ma mai misc...asa ca, azi, scapa sotul sa-l alearg

Olim
,taci tu cu reducerile, ca-mi vine sa-ti fac o vizita,eu sunt shopaholica

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns olim spune:

pai haideti ca va astept, maine incep oficial

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns doinabita spune:

Buna! eu am scris ca muta la capitolul vechi...daca sunt varza.
Black tot asa gatesc, acum suntem 6 in casa cand vine si fata.A facut Ioana(nora) analizele uzuale si control.Alea speciale care sunt? ce scoruri au? ca m-am speriat cand am auzit?
Ce harnicute sunteti fetelor la scris!!!

Mergi la inceput