**Buburuze de 2009 in actiune(1)**

Raspunsuri - Pagina 5

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Lali_mete spune:

La Multi Aaaaaaaani!

Lali si de Paul ( 01.10.2009)!
Bazar DC , Ajutor umanitar , www.culoricuviata.blogspot.com/" target="_blank">Culori cu viata -bijuterii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lavinia.p spune:

LA MULTI ANI FETELEEEEE![PUP]

A venit Mosu
Asa creste iubirea vietii mele 23.mai.2009

Am produse de vanzare, va astept cu drag!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lavinia.p spune:

Noi acuma plecam la culcare, a fost super au fost si nasii si fini nostri la noi si ne-am simtit super.Rares a adormit pe la 00.45 si e nemiscat de atunci, e cazut la datorie saracutul, nu i-au placut artificiile, s-a speriat.
Va las pt cine e matinal
Va si inca odata un sincer La Multi Ani!

A venit Mosu
Asa creste iubirea vietii mele 23.mai.2009

Am produse de vanzare, va astept cu drag!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cris_82 spune:

LA MULTI ANIIIIII..
SI LA MULTI BANI
buna fetele...azi e zi super incarcata la mine,mergem sa luam motzul la finu,dar va la s ,perfuzabila cu nes,ceai fructat ,spercial numai pentru azi avem si zeama de varza ca sa ne dregem ,trabuce si vougue

brotacul tero-sectoristMIRUNICA TERORICA

A VENIT IARNA


BAZAR

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Picky_toto spune:

Neata,

Eu la cafea, fiica mea la sticla de lapte si micky, da la mine in brate, tati inca doarme ...las si eu calda ptr cine doreste

Noi ne-am dus la pat pe la 12:30, si eram cam ametita de la paharul de sampanie ..acum sunt ok, fresh, m-a trezit fiica mea la 8.

Cris distractie placuta la motz si lam ulti ani finutului ca parca un anisor face, nu? poate gresesc dar tin minte ca pe anul trecut pe vremea asta nascuse fina ta ..poate gresesc..sorry...oricum distractie placuta si sa faci pozici sa ne pui si noua
Lavi si ai reusit sa faci ceva pregateli...pai v-ati distrat bine de ati chefuit pana la 6.. bravo ...hai somn usor si te asteptam cu pozici
Elena si cum a fost revelionul in piata constitutuiei? ati fost si cu copii? parca am vazut ceva la tv si mi s-a parut super..v-ati distrat? hai te asteptam la o barfa asa de an nou
Lali voi cum v-ati distrat?
Adina v-ati simtit bine pana la uram acasa?
Getik tu nu prea aveai chef de vb azi-noapte..erai bagata in distractie,nu?! pana la cat v-ati distrat?
Ema off nasol ca nu ai cablu, da cand ajungi aici ma tin de capul tau pana imi arati pozicile ..si sa pui multe, sa nu te zgarcesti , voi cum ati petrecut? a fost bun tortul?..hai zi-ne sa ne lingem pe degete..noi am avut tort din profiterol cumparat. bun si ala darius pana la ce ora a stat?
Anna hai si tu cu revelionul comunist sa ne povestesti cum a fost si sa ne pui si pozici ...pana la ce ora v-ati distrat? vladut pana la cat a stat treaz?!


Mami de printesuca mica si iubita 05.05.2009...si surpriza 27+ ..o printesuca mai mica
La Multi Ani 2011!!!

Buburuza mea******In asteptare...
*********************
Povestea Printesucai
*********************

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Picky_toto spune:

Asa si sa va povestesc ce isprava mi-a facut fiica mea asa de sf de an...
Mi-a desenat peretele si usa ..cum au scapat ei tot anul nu-mi pot inchipui dar acum le-a facut bucuria...era tacsu cu ea da pana sa ajunga sa ii ia culoarea, ca pana at i-a zis ca nu are voie, fiica mea a si desenat rapid niste lini frumoase pe perete..hai ca usa se sterge ca a desenat pe sticla dar peretele trebuie sa-l vopsesc ...frumos este ca am si poza cu stefi vinovata ...a vazut ca fac poze la peretele pictat si a vrut si ea o poza langa peretele faimos...deci vinovata

Noi ne-am simti bine cu tigaitele, nudalsurile..paste chinezesti..dar facute in stil tati..ca evitam sosurile chinezesti pline de glutamat..de aceea nu merg nici la restaurantul chinezesc..baga aia in mancare glutamat...si bucatariile sunt infecte(a fost reportaj la tv..control) asa ca mai bine face sotul acasa;...creveti, si platou rece de legume..ee si ce-i frumos e ca am mancat cu betisoare..ca ma descurc..sotul se descurca si el inainte dar acum s-a lasat pagubas si a pus mana pe furculita ...Meniul a fost super bun..azi mancam la fel..maine din nou..ca avem destula mancare...iar de acum asta va fi meniul nostru de anul nou..stefi a savurat nudelsurile si cu mana..Ca nu mai reusea cu furculita ..apoi dupa o sticla de lapte a tras pe dreapta


Mami de printesuca mica si iubita 05.05.2009...si surpriza 27+ ..o printesuca mai mica
La Multi Ani 2011!!!

Buburuza mea******In asteptare...
*********************
Povestea Printesucai
*********************

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns getik1 spune:

hello, piky aseara nu aveam chef de barfa ca era laptopu in buc si era sloi rau acolo
eu m-am imbatat de la 4 guri de sampanie si la 1jumate am adormit, bine intre timp a ras cu nepoatamea pe rupte ca cez a dormit[acru],
am intrat in nou am trista si azi toat ziua m-am intepat cu cez.
o sa revin mai tarziu ca acu vreau sa ma intind nitel

oricum concluzia este ca nu mai fac rev acasa niciodata

ary a aterizat la 22,30 era rupta si avea si febra, ca a mai spart o aseluta deci avem 8 dinti si 2 maselute coltoase

ariciu a facut un anisor
www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=chic bebe - klorane baby&page=3" target="_blank">daca vi se pare ca sunt chic votatima aici: pozica get
ary povestea unui aricy


am produse la bazar

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns elena_adina spune:

Salut!

Bun gasit in noul an,sa fiti sanatoase,fericite si iubite

Noi am petrecut tare frumos,dar eu pana pe la 22:30 am plans de am rupt.Sotul meu,pe la 19 aseara a plecat la treaba ca avea niste curse de facut si mi-a zis ca pana in 23 e acasa.Ma suna pe la 22 si imi zice ca nu mai poate veni,ca a prins o cursa pana in Bacau si ca ajunge dimineata acasa.Am crezut ca mor,l-am facut ca la usa cortului,nu imi venea sa cred,nici nu va pot explica ce simteam in momentul aceala.Pe la 22 si ceva aud batand din tigai si dobe pe afara,am inghetat cand am auzit mai ales ca stiam ca poarta e incuiata.Eeeeiii,frumosul meu de sot ti-a,m-a pacalit ca pleaca si a venit mascat cu niste prieteni si ne-am petrecut pana pe la 4 azi dimineata,super a fost...Pe la 4 juma' m-am culcat,iar la 8 trezirea ca bebicul meu avea chef de joaca.
Acum doarm amandoi.Am incercat sa dorm si eu dar nu pot,asa ca mai bine ma pregatesc pe diseara ca mergem la un Vasile,iar petreceresi mai zic ca o duc rau...

Getik felicitari pentru maselute.Nasol ca iti face febra.
Picky mai,mai,tu ai o mica artista si nu ai stiut
Cris petrecere frumoasa la motz
Lavinia

V-am pupacit pe toate!

Razvan si mamy va



Poze Razvanel
Happy-mamy
Adinadewww.totsites.com/tot/razvanmic" target="_blank">Razvan mic si frumos(14.08.2009)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anna-mama spune:

La multi aaaaaniiiii! Sa avem un Nou An plin de impliniri, bucurii si sa fim sanatosi!!!! Sa avem buburuze sanatoase, voioase si scumpici ca si pana acum!


de steluta norocoasa (09.02.2009)


e simplu, doar sa vrei! BAZAR UMANITAR

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anna-mama spune:

Noi am petrecut comunist Vladut ieri toata ziua a dormit o ora, azi-noapte a adormit la 23:45 , 2 ore si apoi treaz la petrecere pana la 6:30, cand a mai dormit 3 ore , eu am dormit doar alea 3 ore de dimineata, deci sunt varza Ne-am distrat la petrecere, Vladut a fost un pionier veritabil si eu am aratat destul de credibil , sotul a fost echipat in maistru la uzina Poze o sa va pun cand primesc de la prieteni, ca noi nu am facut.

Cris, distractie placuta la mot, sa iasa totul bine si finutul sa creasca mar si sanatos! Asteptam povestiri si poze Si povestiri si de la Revelion!
Getik, sper sa iasa maseluta repede si sa fie ok fata, si tu sa iesi din starea asta nasoala
Picky, unde vedem poze cu pictorita si opera de arta?
Adina, da v-ati distrat de Revelion, ce tare surpriza ti-a facut sotul
Lavi, frumos ca ati petrecut cu persoane dragi, cred ca v-ati simtit tare bine A fost Rares cu sorcova? Ca Vladut si-a sorcovit bunicii
Elena, va pupam cu drag cum a fost Revelionul in Piata? Multa lume?
Leli, te asteptam cu povestiri despre cum ati petrecut!

Stiti ca astept pozici de la toate si cu Craciunul si cu Revelionul

de steluta norocoasa (09.02.2009)


e simplu, doar sa vrei! BAZAR UMANITAR

Mergi la inceput