**Buburuze de 2009 in actiune(1)**

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Picky_toto spune:

Aaa ca venit vb de vise, Getik..eu am visat aseara ca am nascut la 27s5z, adica la noapte , o bebelina mica de 999gr si 51 cm( inalta nu ) si aia la spital nu mi-au bagat-o la prematuri ca a zis ca e destul de dezvoltata si poate respira singurica..o tineau acolo intr-o camera cu niste fire montate pe ea si ii dadeau mancare ..si laptic la sticla ca eu cica nu aveam lapte ..iar eu ma tot certam cu ei sa o bage la prematuri...era un asistent care tinea cu mine iar asistenta sefa de la prematuri refuza categoric ..apoi am visat tipi cu capete taiate.. care mergeau..era intr-o parcare subterana..si parca stefi fusese rapita de ei..o cautam disperata.....deci infricosatoare visele mele da's obisnuita


Mami de printesuca mica si iubita 05.05.2009...si surpriza 27+ ..o printesuca mai mica
La Multi Ani 2011!!!

Buburuza mea******In asteptare...
*********************
Povestea Printesucai
*********************

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns emanouela spune:

buna fetele
am citit dar in mare viteza....am de-a treaba de nu imi vad capullll
am term tortul, de ieriiiii.....nu pot sa ma laud ca e ft reusit...parca blatul nu a iesit cum trebuia....om vedea cand il mancam. il pozez oricum ca sa balitiiiiii
cris, ana, picky, getik, lavi imi trebe cablu de nikon, nu stiu pe nimeni sa aiba....deciiii cred ca cel mai probabil cand ajung acasa, asta e......atunci o sa vedeti si tortul care nu arata intr-un mare fel dar e tare tare tare bun la gust
alic dai de beuteeeeee
adino ti-e frica???
lali sper ca ai vz ca-s spaima pe aci
va pupacesc acum pe toateeeee, fara exceptie, ma duc sa fac colacei
va urez spor la treaba, o seara fantastica si un An nou! plin de numai lucruri bune, sanatate si tot ce va doriti. sa ne traiasca buburuzele in scutecele si asteptam si generatia noua de carabusi, bondari sau ce-or mai fi ...acum chiar va pupacesc si.....La multi ani! 2011............ sa iesim din criza

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cris_82 spune:

Am venit si noi acasaiar sectoriciul cum a atins patul,si-a luat in brate marea ei iubire..domnul soricelsi acum doarme de bubuie

Am fost a mai luam una-alta din magazin si l-am luat si pe frate-miu cu noi si tare fain s-a mai distrat cu mirue innebunit dupa ea si acum cica vrea si el copilsa-l vad daca o sa mai vrea cand o sa-i oracaie toata noaptea si nu o sa-l lase sa doarma


getik eram la asigurator cand ai sunat si nu puteam sa vorbescma ierti nu-i asa?de luni ar fi fost deja trimis daca nu-l prlimba al meu prin masina cateva zile si nu uita de elspor la treaba
ana ai terminat de mesterit medaliile ??ce face vladut?
picky ba eu zic ca e o scumpa cum are ea grija de catel si il iubesteoricum,cred ca si noua ne bubuia mintea cate si mai cate cand era miciMiru foarte rar vorbeste in somn si atunci murim de rasEu stiam ca sunt paste cu creveti si scoici
alic distractie placuta
adina nu fi suparici,uite..noi petrecem acasa cu sectoriciu..ea doarme si noi cream tsunami pe Dumare ca sa o trezim pe lali in seara asta in caz ca vrea sa doarma..sper maine la motz sa nu merg si cracanata
picky subconstientul e devina si starea noastra de spirit de zi cu zi..esti suparata,stresata??ia sa vezi ca o sa fie o bebelina la termen si sanatoasa tun
ema asa deci,ai?cu deastea umblii?mancati numai voi tortul ala meserias si cand ajungi inapoi i belgica iar ne imbolnavesti,dar cu poze sa nu crezi ca balele mele nu ajung si pana acolospor la treaba in continuare si ...SA IESIM DIN CRIZA

brotacul tero-sectoristMIRUNICA TERORICA

A VENIT IARNA


BAZAR

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lali_mete spune:

Fetele va pup dulce,ma bucur din suflet ca v-am descoperit!
Eu va urez ca dorintele sa vi se implineasca ,sa aveti putere de munca si noroc la bani , sa aveti copii sanatosi ,si voi sa fiti sanatoase,ca daca e sanatate ,se fac toate !
Sa ne revedem cu bine la anu' ,sa bem cafele impreuna si sa provocam tzunami speriecioselor .
Va pup inca o data ( v-am albit)!

Lali si de Paul ( 01.10.2009)!
Bazar DC , Ajutor umanitar , www.culoricuviata.blogspot.com/" target="_blank">Culori cu viata -bijuterii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Picky_toto spune:

Vad ca sunteti bagate rau in priza de am ajuns pe pag 2

Eu am imbracat copila...si acum ne pregatim sa asezam masa apoi sa ne imbracam si noi..eu habar nu am cu ce, ca nu ma mai incape mai nimic..dar nu'i bai la cabana plapiumioara se accepta orice

Hai va urez petrecere frumoasa ptr cele plecate in deplasare si ne auzim mai tarziu ptr fetele ramase acasa..asa sa ciocnim un pahar de sampanie virtual..azi am dezlegare la baut

La multi ani, un 2011 plin de realizari, imbelsugat si fericit


Mami de printesuca mica si iubita 05.05.2009...si surpriza 27+ ..o printesuca mai mica
La Multi Ani 2011!!!

Buburuza mea******In asteptare...
*********************
Povestea Printesucai
*********************

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lavinia.p spune:

getele mele dragi chiar dc am ajuns de juma de ora si nu stiu pe ce sa pun mana, curatenie nu am facut, de spalat nu m-a spalat, mancare am ceva dar mai aduc si nasii ca le-am zis ca dc vor sa manance sa vina cu sufertasul...asa a fost sa fie.
Am intrat sa va urez un An Nou Fericit, plin de impliniri, bucurii, sanatate si fericire, mai pe scurt ce-mi doresc mie va doresc si voua. Noi mergem in prima faza pana la nasi si dupa artificii venim la noi. Va dulce dulce si va doresc un sincer La multi Ani!

A venit Mosu
Asa creste iubirea vietii mele 23.mai.2009

Am produse de vanzare, va astept cu drag!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lavinia.p spune:

getele=fetele, graba strica treaba. Va

A venit Mosu
Asa creste iubirea vietii mele 23.mai.2009

Am produse de vanzare, va astept cu drag!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns getik1 spune:

buna fetele ce facetii??
eu is fresh am zis la 6 gata ce termin bine ce nu nu, asa ca drept uyrmare la 5,30 deja eram in cada
ary a facut febra si are 2 colturi de masea iesite cu care musc


LA MULTIII ANIII !!!!! 2011



ariciu a facut un anisor
www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=chic bebe - klorane baby&page=3" target="_blank">daca vi se pare ca sunt chic votatima aici: pozica get
ary povestea unui aricy


am produse la bazar

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nicuratze spune:

Bine v-am gasit dragi mamici la scutece!

Am intrat si eu sa va spun un An Nou fericit,cu multa sanatate si fara necazuri.

LAVINIA,condoleante!

PICKY,felicitari pentru printesa din burtica!

ANNA,sa aveti distractie placuta si Vladutul somn usor!

LALI,,bine ai venit!

EMA,sa-ti fie de bine tunsoarea!

CRIS,,am vazut pe Miru,putine poze,dar nu zic nimic,ca nici eu nu am pus de o vesnicie

ALICE,felicitari pentru permis,acum o s-o tii numa in plimbari!


ADINA,,multa bafta in anul care vine!

GETIK,mii de scuze,La multi ani din inima printesei ARY,sa creasca mare si sanatoasa,am vazut si pozele,si pe Ary asortata la lila

Noi de pregatim de iesire in Pta Constitutiei,sa vedem cat rezistam,va pup pe toate si ne vedem la anul!



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Picky_toto spune:

LA MULTI ANI 2011!!!!!!

Stefi imi doarme de pe la 10, noi mai avem 8 minute si intram in noul an..sa dea domnul sa fie un an mai bun, mai imbelsugat, mai frumos si mai linistit...sa dea domnul ca toti oamenii din lume sa uite de griji si de necazuri si sa aiba in noul an doar bucurie si fericire....si sa dea domnul sa avem parte de multa multa sanatate si cu atat mai mult urez sanatate tuturor buburuzelor si tuturor copilasilor din intreaga lume. La multi ani!!!!

Mergem imediat sa fim alaturi de buburuza noastra mica, sa o pupam si sa-i spunem cat de mult o iubim

Va urez in continuare distractie placuta si sa ne auzim cu bine zi de zi in noul an


Mami de printesuca mica si iubita 05.05.2009...si surpriza 27+ ..o printesuca mai mica
La Multi Ani 2011!!!

Buburuza mea******In asteptare...
*********************
Povestea Printesucai
*********************

Mergi la inceput