Dulceturi si papanasi in asteptarea lui 2011(417)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns gabitz78 spune:

vale - o imbratisare stransa si multi pupici.iti doresc multa sanatate si putere si incredere ca pana la urma toate se vor rezolva.
tuturor va urez un craciun fericit asa cum va doriti, multa sanatate si un an mai bun.


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns luy spune:

Va uram si noi un Craciun fericit, cu sanatate, liniste, multa iubire si bucurie !
Sa va aduca Mosul tot ce va doriti !


Luy, mamica de Maria Teodora ( 25 aug 2007 ) si Irina Alexandra ( 21 sept 2010 )

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns luy spune:

Valentina, ai fost intotdeauna o femeie puternica, ai gasit totdeauna resurse nesecate de energie si iubire pentru familia ta
Iti doresc multa, multa sanatate, sper sa primesti si vesti bune si sa depasesti orice probleme, oricat de greu va fi. De crezi ca te putem ajuta vreodata, cu orice, suntem aici, nu trebuie decat sa ne spui .
Gandurile noastre bune te insotesc

Luy, mamica de Maria Teodora ( 25 aug 2007 ) si Irina Alexandra ( 21 sept 2010 )

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miaunici spune:

Un gand bun, sanatate, viata indelungata, impliniri si satisfactii pe toate planurile.

Pupici,
Miaunici si Andrei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mandarinutza spune:

Craciun fericit! Sa petreceti asa cum v-ati dorit alaturi de cei dragi!

Poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Gabriela77 spune:

Sa aveti parte de Sarbatori Frumoase, pline de iubire, sa va bucurati de Mos bogat si sa fim sanatosi cu totii!

Craciun Fericit!



Noi pe acasa, bolnaviori, amandoua fetele au bronsita, facem aerosoli si aspiram la greu!Dar ne revenim noi cand desfacem cadourile.

Vale, pentru tine, cu asa atitudine si tonus, nu are cum sa nu fie totul bine

Gabriela, mami de Sara Ioana (29.08.2007) si Ana Sofia(21.01.2010)
cum au venit pe lume printesele mele







Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns papanash spune:



Sarbatori fericite tuturor, sanatate multa, belsug pe mese si ganduri bune pentru noul an !

............................................................
Mama de papanas Andreiutz ( 02.10.2007 )


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns papanash spune:

fetelor, pentru prima oara dupa multi ani, la noi in casa miroase a Craciun !
sarmalele-s pe foc, piftia in frigi, borsul de perisoare e gata, salata beuf, din pacate, a aterizat pe mocheta (spiridusul meu a avut grija de ea , dar nu ma supar, am timp sa mai fac una ).
Bradul e impodobit si are spatiu mult dedesupt, pentru cadourile pe care le va aduce Mosul in noaptea asta.
Mi-a prins tare bine mini-concediul asta.
mai am de facut un mic smotru prin bucatarie, de spalat vreo 2 masini si pe seara pun la cuptor friptura. Dulciuri nu fac , am cumparat.

............................................................
Mama de papanas Andreiutz ( 02.10.2007 )


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mada28 spune:

Craciun Fericit! Sa fiti sanatosi , ferciti si sa va bucurati de multe daruri sub brad. Nii suntem bine. De doua zile ne tot intalnim cu Mosul, ba la Ftk ba la mami la munca iar Luca e tare incantat. Ieri i-a spus o poezie tare ca sa auda mosul ca e batran. Am fost tare mandra. Bradul e gata, casa curata, sarmale de la mama. Cu gatitul mai putin ca nu suntem pe acasa. In seara asta mergem la nasi maine la parinti si socri. Abia duminica ceva musafiri. David se chinuie cu dintii de sus dar e ok. Va pupam si va dorim sarbatori fericite. Mada mami de Luca si David

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Erina spune:

Craciun Fericit!


Sa fiti sanatosi si fericiti, sa aveti masa imbelsugata si prietenii dragi alaturi!!!

Sa va aduca Mosul tot ce v-ati dorit!!!


-------------------------------
mamica Dariei si a lui David
L'amor che move il sole e l'altre stelle./Amami di piu quando lo merito di meno perche sara  quando ne ho piu bisogno.

Mergi la inceput