Aradence DC - (156)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Somleac spune:

Cristiana , te-am vazut aseara la Obi. m-am gandit o clipa ca poate esti tu, dar acum sunt sigura.

Pe poze m-am uitat doar in fuga, doar cat s-o reperez pe Cristiana. Vizionarea pe diseara, ca acu n-am vreme.

Maria Rubi ce ma zici? Chiar acu vroiam sa te cert ca nu ai mai intrat de mult

Ati fost la teatru? Eu n-am reusit sa-i conving pe ai mei sa aiba alt program decat saniusul. Ieri au venit Daria si Alex plangand in casa de durere de maini si de picioare. Doamne ce m-am mai bucurat. In sfarsit au avut parte de sanius din ala cum trageam si eu in copilarie.

Eu am de lucru de numa, acuma pe suta de metri. Mi-a murit si telefonul, asa ca mi se arata umblatura in plus.

Cu cadourile cum stati?

Daria- 29.01.1999;Alex - 07.02.2003;Matia - 31.10.2006;Victor -28.03.2008

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns flavia ramona spune:

Miha, si eu l-am tras ieri pe B cu sania si la un monet dat a vrut in casa ca ii era frig .

Noi am fost ieri la teatru cu Cristina_rubi, Niko si inca o prietena de-a lor. A fost "Spargatorul de nuci" si la sfarsit a venit Mosul si le-a dat la copii dulciuri si fructe.

La capitolul cadouri stam bine, anul asta vine Mosu cu sacu plin, doar ca intre timp Bogdi o da in sus si-n jos ca el vrea un tir si un autobus ... ce ma fac , o sa zica copilul ca de ce nu i-a dus Mosu ce i-a scris el in scrisoare si ce i-a spus...

Am mai luat si maruntisuri pentru parinti, prieteni, ceva acolo sa stie ca m-am gandit la ei, nu e mare lucru, dar sunt din suflet.

de Bogdan cel nazdravan (05.09.2006)

Alaturi de Cristina (maria_rubi)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monica70 spune:

saluti,eu sunt tot pe fuga si super nervoasa ca am o gramada de facut si nu pot face mai nimic de pispirel Tudor
Azi are si Diana serbarea la ora 16.
Cu cadourile suntem ok,adica la capitolul cadouri pentru copii,ca la restul ... pauza.
Voiam sa va zic ca noi am fost si la cheful "de bebei" tinut acasa de Ducky - puhoi de copilasi pe-acolo.Am fost special sa il cunosc si pe Razvan al Ancai.V-am pus si ceva poze si cu ei
http://www.dropshots.com/diatudor#date/2010-12-19/19:03:51
In rest,ce sa va zic,fiica-mea cu Glad si-au cam facut de cap pe-acolo - sarituri,tipete,dupa care Glad a venit sa ne dea raportul cum ca ... s-au pupat Ca sa vezi.Iar Diana parea si ea taaare incantata de treaba asta Tudor cu Elena deocamdata s-au limitat la a trage reciproc de jucarii.
La zapada am fost si noi ieri dimineata



MONI cu DIANA (01.01.2006) si TUDOR (14.08.2009)

www.dropshots.com/DIANATUDOR" target="_blank"> POZE

10% din viata este rezultatul a ceea ce ni se intampla, 90% din viata noastra este decisa de modul in care reactionam la ceea ce ni se intampla
ARADENCELE ALATURI DE MARIA_RUBI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ducky spune:

Vin si eu pe fuga. Am de pus gramada de pachete la posta si deseara ne vedem toate gagicile de la sevici la Pergola, locul ultimei intalniri oficiale cu voi .
In weekend a fost suuuuuper din toate punctele de vedere: super distractie, super participanti, super cadouri si super oboseala (cel putin pentru mine).
Trebuie sa umblu si eu la aparat si poate mai gasesc cateva poze de zilele astea, dar Moni a fost mai activa decat mine la acest capitol.
Mie chiar mi-ar placea sa-mi gasesc cuscra pe aici, printre voi, iar Moni mi-e draga de numa...nu e nici un secret Asa ca eu am ascultat cu placere povestile lui Glad despre Diana lu Moni...Elena nu cred ca a constientizat prea tare ce se intampla doar ca i-a placut mult cu "pii" si de "mo sasun" si bineinteles cadourile. Multumim din suflet tuturor si abia astept sa ne revedem.
Pe cand vinul fiert???
Maria_rubi, pot sa te sun??
Clau, pe unde esti?? Mai scrie un cuvintel, doua si aici!!
Joi e prima zi de lucru si pana atunci am de invatat o gramada, ca mi s-au schimbat sistemul de lucru si toate procedurile

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinamoro spune:

Ducky, voi ati tinut-o din petrecere in petrecere!
Moni, am vazut si pozele de la zapada.

Am pregatit si eu cadouri pentru parinti, fini, prieteni apropiati pe care-i vizitam de Craciun..., numai la copiii n-am terminat cu cadourile.

CristinaR, Ducky, v-am votat pozele in fiecare zi.

Cristina70, ati reparat "dezastu"?

Flavia, nu ne povestesti cum a fost la petrecerea cu firma?
Am facut si noi bradul aseara.

Noi mergem prin oras, la Primarie, la Mall..., au program de colinde.


Alina cu www.snugglepie.com/ezb/653339.png" target="_blank"> Adelina (31.08.2006) & www.snugglepie.com/ezb/653351.png" target="_blank">Dragos (11.04.2002) poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monica70 spune:

Poze/filme de la serbare:
http://www.dropshots.com/diaserbari#date/2010
Ducky ehei ,pai cred ca e serioasa deja treaba,ca Diana dupa ce am tras-o de limba mi-a declarat ca de-aia s-au pupat ca is iubiti Cica a inceput Glad si ea ... nu s-a lasat mai prejos
Da' ia priviti ce cuplu:http://www.dropshots.com/diatudor#date/2010-12-19/17:14:56 Glad asa barbat bine ,iar Diana ... valeleuuu Si e doar cu juma' de an mai mica decat el.
Noi numai in 24 dupa-amiaza impodobim bradul de obicei,ca doar il aduce mosul

MONI cu DIANA (01.01.2006) si TUDOR (14.08.2009)

www.dropshots.com/DIANATUDOR" target="_blank"> POZE

10% din viata este rezultatul a ceea ce ni se intampla, 90% din viata noastra este decisa de modul in care reactionam la ceea ce ni se intampla
ARADENCELE ALATURI DE MARIA_RUBI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinamoro spune:

Moni, super "cuplu"!
Ce ochisori frumosi are Elena!
Ce program frumos au avut la serbare! N-am vazut chiar toate filmuletele, le vizionez maine cu Ade ca ei ii place tot ce-i serbare.


Alina cu www.snugglepie.com/ezb/653339.png" target="_blank"> Adelina (31.08.2006) & www.snugglepie.com/ezb/653351.png" target="_blank">Dragos (11.04.2002) poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monica70 spune:

ALINA da' voi n-ati avut inca serbarile anul asta? Sau is cu capul de le-am "sarit"? Ca si noua ne place sa vizionam asa ceva.La Diana au avut fff multe cantece si evident poezii (inclusiv cele in engleza), dar mi-a fost lene sa filmez tot si din ce am filmat nu au incaput toate in drop.Dar mai interesante-s dansurile oricum - alea-s pe la final.
Ca tot ziceai de Elena - care e o frumoasa foc - ce ziceti, numai mie mi se pare ca seamana bine pe Diana-Ducky? Glad e clar copie fidela taica-su,dar Elena seamana si pe Diana !
DUCKY ce ti-a mai povestit Glad despre Diana? Vezi ca asta cat e de piticuta, e smechera rau.Radea de Glad si il tot numea "bebelus" la un moment dat Si el suparat foc,dar cand i-am zis ca o iau si-o duc acasa pe Diana daca nu-i cuminte,n-a fost defel de acord Da' clar si-a gasit Diana partener pe masura,zburdalnic si galagios la maxim fix ca si ea
Na am fugit sa trag o

MONI cu DIANA (01.01.2006) si TUDOR (14.08.2009)

www.dropshots.com/DIANATUDOR" target="_blank"> POZE

10% din viata este rezultatul a ceea ce ni se intampla, 90% din viata noastra este decisa de modul in care reactionam la ceea ce ni se intampla
ARADENCELE ALATURI DE MARIA_RUBI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinamoro spune:

Moni, am pus poze de la serbari, AICI. Filmulete n-am pus decat unul ca mi-a fost lene sa le incarc.

Da, Glad seamana perfect cu tata lui.


Alina cu www.snugglepie.com/ezb/653339.png" target="_blank"> Adelina (31.08.2006) & www.snugglepie.com/ezb/653351.png" target="_blank">Dragos (11.04.2002) poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinamoro spune:

Haideti la cafea!
Azi sunt libera(la serviciu), dar am o zi plinaaaaaa.


Alina cu www.snugglepie.com/ezb/653339.png" target="_blank"> Adelina (31.08.2006) & www.snugglepie.com/ezb/653351.png" target="_blank">Dragos (11.04.2002) poze

Mergi la inceput