Aradence DC - (156)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns alinamoro spune:

Moni, ce rapida ai fost cu pozele! Se vede ca v-ati distrat fain, ce de copii dragalasi!
Imi pare rau ca n-am putut merge si noi...

Cristina70, tu nu pui ceva poze de-aseara?

Cristale, poze cu bb nu ne mai arati?


Alina cu www.snugglepie.com/ezb/653339.png" target="_blank"> Adelina (31.08.2006) & www.snugglepie.com/ezb/653351.png" target="_blank">Dragos (11.04.2002) poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinamoro spune:

Am mai pus si eu poze de la serbarea lui Dragos, incepand de aici .


Alina cu www.snugglepie.com/ezb/653339.png" target="_blank"> Adelina (31.08.2006) & www.snugglepie.com/ezb/653351.png" target="_blank">Dragos (11.04.2002) poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns niko_26 spune:

Si noua ne-a placut la ziua Elenei.Multzumim de invitatie Ducky!
E ok Diana voastra?
Aseara, cand am ajuns acasa, Bogdi ne-a cantat vreo jumatate de ora "Nu exista Mos Craciun", dupa care a inceput cu "Mos Craciun cu plete dalbe"!
Eu nu mai dorm de la 4.Am o catea cu pui in casutza de pe balcon si a trebuit sa o duc la pishusi mi-a zburat somnul.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns niko_26 spune:


[cafea}


Am facut si cafea pentru voi daca tot m-am trezit asa de dimineatza!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns maria_rubi spune:

Neata neata!

Diana, fu fain aseara, ne-am simtit tare bine. Ma bucur ca te-am cunoscut intr-un final!

Nico, dar stiu ca matinala esti ... Ne vedem la teatru, poate te ia somnul pana atunci

Mama Marei si a Dorei


Votati-ne daca va plac pozele noastre:http://www.ared.ro/ansamblul-rezidential-red1/index.php?pag=concurs&concurs=6' (numele nostru apare sub fotografii, 3 la numar)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adablackcat spune:

Neata! Moni, faine poze, am vazut-o si pe Diana dungata, numa' bine ii vin!
Si noi ne-am distrat fain aseara, multumim de invitatie Diana!
Io mi-am facut o cafea si ma apuc de treaba, numai ce-au plecat spre Alba.
Gabi, maine dimineata plec la Buc.


Ada, mami de Iulia (10 iulie 2003) si Vlad (6 mai 2006)

Aradencele alaturi de maria_rubi

www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Licurici plecat in ceruri


Bazar umanitar DC

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns maria_rubi spune:

Ada, drum bun si distractie placuta!

Mama Marei si a Dorei


Votati-ne daca va plac pozele noastre:http://www.ared.ro/ansamblul-rezidential-red1/index.php?pag=concurs&concurs=6' (numele nostru apare sub fotografii, 3 la numar)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns flavia ramona spune:

Ada, distractie placuta si sa-ti tii promisiunea.

Noi am facut azi bradul si i-am pus beculete si la geam la B. Am luat la un moment dat un set de beculete si am cautat dupa ele si nu le-am gasit. Pfuu si cat am cautat de m-am enervat. Pana la urma le-am gasit dupa cateva ore.

Diana si noi ne-am simtit bine la ziua Elenei si am si papat bunatati .

Azi la amiaza am adormit la TV si asa bine am dormit , mai ales ca eu de obicei daca dorm de amiaza ma trezesc cam nervoasa.

de Bogdan cel nazdravan (05.09.2006)

Alaturi de Cristina (maria_rubi)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristiana70 spune:

Salutare la mamici, tatici si pitici, va scriu doua vorbe si aterizez cu nasul in perna dupa opt ore de alergatura la servici. Vanzarile de articole de Craciun au intrat pe ultima suta de metri, clientii s-au trezit ca au intrat zilele in sac asa ca la gradina mea de la Obi e mare Nebunie. Mi-au spus cateva fete ca m-ati intrebat daca mai avem brazi, mai sunt cativa dar nu foarte multi, atat cei naturali cat si cei artificiali s-au vandut foarte bine. La fel si ornamentele, mai ales cele pe mov s-au vandut foarte bine.

Nu va luati dupa David care a constatat ca la ziua lui s-a intamplat un adevarat "dezastu", sper ca toata lumea s-a simtit bine. Pacat ca spatiul e prea mic, dar daca daca am fi serbat ziua la vreun loc de joaca David s-ar fi simtit stingher si s-ar fi agatat nonstop ca maimuta de mine. La ziua Elenei a ajuns somnoros, apoi s-a speriat de "utilajele" de jucat, ne-am retras primii fiindca nu am avut de ales.

Poze nu prea am , o astept cu sufletul la gura pe Ada care a facut multe poze cu telefonul, inclusiv in momentul in care a suflat David in lumanari.

Ma bucur ca am ajuns si noi la Expo si ne-am mai cunoscut, pacat ca nu am stat mai mult si ca nu mi-a dat voie David sa prea povestesc cu voi, mi-ar fi placut sa ma lase un pic sa stau linistita dar va trebui sa mai mergem la tare multe zile de nastere pana se va intampla minunea asta .

Va , imi cade nasul in tastatura.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns flavia ramona spune:

multa multa nu da nimeni??? Ioi, dorm pe mine.


Am avut un weekend plin si ma resimt, dar o sa lenevesc zilele urmatoare ca Bogdi va merge la mami de azi. O curatenie mai fac si atat.

Cristiana, e un dulce David. Cred ca voi veni intr-o zi doar eu la tine, sa vad daca il pot lua si pe B, ca daca e la mami cu Lisa nu mai vrea nicaieri.




de Bogdan cel nazdravan (05.09.2006)

Alaturi de Cristina (maria_rubi)

Mergi la inceput