Fluturasi de martie-aprilie 2011 (99)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns roxy_s spune:

ce faceti burticute?

acum am venit si noi de la plimbarica, este un frig si zapada , asa frumos

millie sa va traiasca printesica si sa stea in burtica pana la termen

deea nu te mai tot stresa cu toxoplasmoza aia daca ai mancat socric. n-are nimic mai ales daca este porc de casa. ai vazut ca si pisica sa ai nu este pericol daca este ingrijita si nu umbla pe afara cu alte pisici. si eu am mancat ieri soric de la socrii ca au taiat porcul.

madutza daca tot te-ai oferit sa-mi zici de cosmetice, zi-mi ce cumperi tu pentru bebelina , ce creme, ce pudre, solutii...din astea....

irinuca foarte frumos a crescut burticuta

copiloi ma bucur ca bebe este bine si este maricel pana la sfarsitul sarcinii are timp sa se intoarca cu capul in jos, stai linistita.

strumphitza trateaza-te de raceala sa nu aud ca iti curg mucii, da? ai grija de tine si de barbat inchide-l in debara sa nu-ti mai dea raceala si tie.

bb_yasmi sa stapaniti sanatosi caruciorul, este frumos. si bocancii sa-i porti sanatoasa si sa-ti tina de cald

anaxena eu nu pot sa cred ca doctorul ala poate zice asa ceva. pai i-as zice vreo cateva sa nu se vada. pai de aia te duci tu la el? sa-ti zica de kg? bine ca de bebe nu ti-a zis nimic clar. dupa ce ca esti o slabanoahga... nu mai asculta toate prostiilea astea, mai mult rau iti faci. daca erai cat usa mai ziceam, dar asa....

cami ma bucur ca sunteti mai bine. dar tot trebuie sa scapati si de restul mucisorilor

simona cand te aud si pe tine cu kg ..ai aproape 70? pai si unde sunt? ca nu se vad deloc, deloc

azi am 55 kg

ina ne luam de mana cu kg. tu cate ai pus pana acum?

mandreeac, alina.n,viss, miki

la toate burticutele.

S-a intamplat minunea mult asteptata29+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns strumphitza spune:

ina.click , nu ne arati si noua aschiutza? ca daca imi aduc bine aminte ai cerut parola si user la contul de poze comun si ai si primit si nu ai pus pozici asa nu ne mai jucam, nu e fair play

Speranta, si de la tine asteptam pozicile promise acum ca ai primit pe PM parola si user

_
Mind the Bump!25+Sophia Nicole

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxy_s spune:

da , fetelor, astepta,m pozici cu voi

S-a intamplat minunea mult asteptata29+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns copiloi spune:

Aaa, pai si eu mi-s racita, uitat sa spui, dar am crezut ca e la ordinea zilei si nu se pune

strumphitza, , vreau sa intru in prenatal de la 1 ianuarie. Inca nu am fost la medicul de familie.

De zborul cu avionul, nu.mi aminti . De fapt, zborul cu avionul nu mai avu loc....trebuia sa plec pe 1 decembrie, acea prima zi de iarna, care a blocat toata Romania. Am stat 5 ore in aeroport, dupa ce ne imbarcase si ne coborase o data din avion, ne tineau ca vitele in aeroport, fara sa ne anunte daca o sa mai decoleze sau nu, pana la urma am renuntat, ca deja era tarziu, eu la 5 dupa-masa aveam sindrofia in Bruxelles.....la intoarcere spre Iasi, am venit cu trenul, care in loc sa faca 7 ore, a facut 15 . Am petrecut toata noaptea in tren, care a stat ore bun in camp si fara curent, deci fara caldura . Groaznic! Oricum, a trecut....
Bine ca fu sotul meu inspirat si pleca cu o zi inainte, tocmai ca sa nu riste, ca de fapt el avea treaba in Bruxelles, eu doar vroiam sa-l insotesc si sa ma plimb...

Pupici!



28 +

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns strumphitza spune:

roxy, berbantu` e la munca , dar cand vine acasa ma pupa si alea alea si nah ce sa-i faci, am luat-o raceala , l ace va gandeati ? .. muci nu am inca, sper sa nu fac ...o mica moleseala si fierbinteala, dar asta cred e ca am alergat dupa una alta sa fac focul in semineu si am pus rufele la uscat , ma doare si putin gatul dar nu tare si putin in piept, dar acum beau un ceai caldut cu multa lamaie si miere zapada sa trimiti si la mine ca am nevoie de ger nu, ca de asta am si eu aici aici ...bbrrr

_
Mind the Bump!25+Sophia Nicole

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxy_s spune:

strumphitza la noi este zapada. am pus 2 pozici cu peisajul, le-am facut azi in oras.

S-a intamplat minunea mult asteptata29+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ina.click spune:

Citat:
citat din mesajul lui strumphitza

ina.click , nu ne arati si noua aschiutza? ca daca imi aduc bine aminte ai cerut parola si user la contul de poze comun si ai si primit si nu ai pus pozici asa nu ne mai jucam, nu e fair play



Bai, chiar asa! Vroiam sa intreb dar mereu uit.
Mie nu imi merge, introduc user si parola si nimic....zice incorect login.
vreau si eu sa vad / pun poze :(

Edit: Roxy, am inceput de la 44 kg si acum am 54. Dar nu mai vreau inapoi la cele 44 kg! Erau prea putine pt 1.70 ai mei. Noroc ca am oasele subtiri si nu se vedea chiar emaciat de tot dar oricum, eu vreau sa tin cu dintii de astea 54! Nu le vreau plecate, in sfarsit am si eu fund

27 +

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns strumphitza spune:

off mai Alina, de groaza... am si eu niste emotii pentru ianuarie ca si eu ii astept pe ai mei parinti la mine si tare ma tem sa nu dea vreo viscoala prin romania si sa nu mai decoleze avioanele cat despre calatoria cu trenul si 15 ore si fara caldura...valeu valeu... nici nu vreau sa ma gandesc sper ca nu de atunci esti racita sa te faci bine si sa mergi sa iti iei concediu sa stai si tu acasa la caldurica pe canapea intinsa si relaxata si fara stres si munci

tare mi-e dor de Iasi, de Copou iarna... de facultate... off frumos a mai fost trec anii... nu stiu cand au trecut 6 ani de cand am terminat facultatea... ma babesc

_
Mind the Bump!25+Sophia Nicole

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ina.click spune:

Cred ca stiu de ce nu imi merge...am si eu cont personal pe picassa si desi ma deloghez, poate il retine pe acela.

Mai incerc.

Edit: Am izbandit, frati romani!
Am pus o poza, de test, se poate uita cineva sa zica daca a mers? :)

27 +

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns strumphitza spune:

Citat:
citat din mesajul lui ina.click

Cred ca stiu de ce nu imi merge...am si eu cont personal pe picassa si desi ma deloghez, poate il retine pe acela.

Mai incerc.

27 +



pai ia vezi, delogheaza-te de pe al tau si incearca cu alea de ti le-am trimis eu, vezi ca ai 2 Pm uri ca din greseala am trimis jumate intr-un mesaj si jumate in al 2 lea mesaj am spus eu bine, ma babesc

_
Mind the Bump!25+Sophia Nicole

Mergi la inceput