FIV in Ungaria 121

Raspunsuri - Pagina 5

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns miki-miki spune:

Fetelor va rog spuneti-mi si mie cat costa pregnylul de 5000ui in Ungaria si dc cunoasteti vreo farmacie care il are pe stoc.



Caut pregnyl !


Miki

MTHFR C677T homozigot + Fact V Leiden heterozigot + Prot S la limita inferioara + NK mari,
2 sarcini obtinute prin FIV oprite din evolutie (8 sapt fara clexane, 5 sapt cu clexane 0.4)

Vine Mosu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mirela2 spune:

miki in Ungaria se cheama choragon

+33 cu motaneii Razvan si Robert si mami de Vlad (12.12.1999)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miki-miki spune:

Mirela merci pt raspuns. Si Choragon asta e ac lucru cu pregnyl, are ac substanta sau e un inlocuitor al lui cum e ovitrelle? E produs de alta firma?



Caut pregnyl !


Miki

MTHFR C677T homozigot + Fact V Leiden heterozigot + Prot S la limita inferioara + NK mari,
2 sarcini obtinute prin FIV oprite din evolutie (8 sapt fara clexane, 5 sapt cu clexane 0.4)

Vine Mosu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mirela2 spune:

Citat:
citat din mesajul lui miki-miki

Mirela merci pt raspuns. Si Choragon asta e ac lucru cu pregnyl, are ac substanta sau e un inlocuitor al lui cum e ovitrelle? E produs de alta firma?



Caut pregnyl !


Miki

MTHFR C677T homozigot + Fact V Leiden heterozigot + Prot S la limita inferioara + NK mari,
2 sarcini obtinute prin FIV oprite din evolutie (8 sapt fara clexane, 5 sapt cu clexane 0.4)

Vine Mosu


este ca pregnylul, numai ca are alta denumire

+33 cu motaneii Razvan si Robert si mami de Vlad (12.12.1999)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miki-miki spune:

Merci, am dat si eu o cautare si am aflat ca e 9826 Ft cutia de 3 buc, care inseamna aprox 150 lei, deci scump.




Caut pregnyl !


Miki

MTHFR C677T homozigot + Fact V Leiden heterozigot + Prot S la limita inferioara + NK mari,
2 sarcini obtinute prin FIV oprite din evolutie (8 sapt fara clexane, 5 sapt cu clexane 0.4)

Vine Mosu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Gabi_B spune:

mie mi-a adus o cunostinta Pregnyl din Ucraina, de la Kiev. Avea chiar aceeasi denumire, doar ca pe cutie si prospectul erau scrise cu litere chirilice...
nu mai stiu exact cat m-a costat, parca in jur de 800 000 lei vechi fiola.
mai incearca si in Bulgaria, am luat o data si de la Ruse, cu reteta in romana, de la o farmacie de pe pietonala.


Gabi+23
placenta previa centrala

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miki-miki spune:

Gabi merci, dinspre Bulgaria nu pot lua, nu are cine sa-mi trimita. Directia Ungaria , Austria , Germania, Belgia , de aici da dar sunt f scumpe. Pana la urma o sa iau de la Goldpharma dar nu stiu dc le transporta la rece.



Caut pregnyl !


Miki

MTHFR C677T homozigot + Fact V Leiden heterozigot + Prot S la limita inferioara + NK mari,
2 sarcini obtinute prin FIV oprite din evolutie (8 sapt fara clexane, 5 sapt cu clexane 0.4)

Vine Mosu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns samira33 spune:

va pup unguroaicelor.

alla,vreo veste???
azi trebuie sa faci Beta,nu???


3 SARCINI EXTRAUTERINE,
FACTOR V LEIDEN-POZITIV HETEROZIGOT-GENA1691A,
URMEAZA FIV 3 LA BUDAPESTA-DR. KOVACS

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns samira33 spune:

mai fetelor,pe mine azi ma inteapa ovarele...parca ma inteapa cineva cu cutitu' in ele


3 SARCINI EXTRAUTERINE,
FACTOR V LEIDEN-POZITIV HETEROZIGOT-GENA1691A,
URMEAZA FIV 3 LA BUDAPESTA-DR. KOVACS

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tannoo25 spune:

alla, ptr
gata cu numarul par in familie, voi 2 si 2 catzei ...un sigur, poate 2 va doriti, iar noi, forumistii, va uram la mai multi de 3 ...

Mergi la inceput