Robi, minunea mea de copil (partea a 2a)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Leditia spune:

Cata,sanatate multa.
Uff,sa se termine anul asta si sa inceapa unul de o mie de ori mai bun ca asta,sa fiti sanatosi si sa fie Robi bine..sa nu mai aveti nici un fel de probleme,ca tare rau e sa-ti vezi copilul asa bolnav.
Viroze urate sunt si la noi si David a vomat,o noapte intreaga si ieri,azi n-a mai vomat,dar e pe regim si nici nu am fortat nota,vrea sa manance ceva bine,nu vrea ok,desi asta inseamna slabit,neluat tratament,aceeasi poveste si chin ca in vara.Sper sa-i treaca,ca azi a mancat ceva mai bine,de regim ce-i drept,dar cand am vazut ca i-ar veni sa vomite m-am oprit si am preferat ca alea doua-trei lingurite sa le tina in stomacel,decat sa fortez nota si sa dea tot afara.
Hidrateaza-l bine,bine,ca asta e f important si o sa-si revina el.Sanatate multa,multa va dorim.

POZE CU NOI
de David Christian

Speranta si incredere pentru David
Poti ajuta si tu!Bazar umanitar pt David si alti copilasi speciali!.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pisellino spune:

ledi stiu ca si voi sunteti la fel, am citit ca ti s-a stricat si nebulizatorul si caloriferul asa e si la noi cand se strica una se tin lant toate.lasa ca o sa fie bine si pt noi ledi

POZE ROBI
www.youtube.com/watch?v=vS256hpwOSw" target="_blank">video pentru robi
POVESTEA LUI ROBI
Catalina sotie de Teo si mami de Robi

Un grapefruit este o lamaie care a avut o sansa si a profitat(Wilde) Robi imi doresc din tot sufletul sa fii un grapefruit si sa profiti de tot ce e bun pe lumea asta

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kariguld spune:

Catalina, iti doresc sanatate multa. iarna bantuie racelile si virozele, mai ceva ca stafiile

iti urez de pe acum, un an mai bun, cu multa pace si putere, fie ca Domnul sa va dea tot ce aveti nevoie si Robi sa se recupereze cat mai repede. sunteti in rugaciunile mele!

LA MULTI ANI!


Bazar general pe DC

*********************


VREAU SA NU MAI FIU DIFERIT! MIHAITA
Speranta si incredere pentru David


_M-am nascut pentru succes!







Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pisellino spune:

ce urari frumoase fetelor va multumim din suflet.kari esti o dulce
noi din pacate am mai avut o noapte de cosmar, cu vomitat si tuse de nu mai putea saracutul, era si speriat ca nu stia de ce i se intampla, a fost de groaza. am stat si eu si sotul de paza si suntem terminati amandoi, el a plecat la servici, sper sa fie atent ca e sofer de camion si sper sa nu adoarma pe drum.m-am hotarat sa mai astept acasa ca nu a mai facut multe convulsii azi-noapte, a facut doar 3 si e mai bine azi, era umpic mai vioi dimineata, deci nu il duc inca la spital,mi-e groaza cand ma gandesc ca s-ar putea sa facem si anul nou in spital noi cam toate evenimentele le apucam internati, ziua mea, ziua lui robi, ziua sotului, acum sa mai prindem si anul nou acolo
ma duc sa ma apuc de desfundat nasucul lui robi, a adormit si e mai usor asa ca daca e treaz se foieste si nu pot face nimic.
va pupam

POZE ROBI
www.youtube.com/watch?v=vS256hpwOSw" target="_blank">video pentru robi
POVESTEA LUI ROBI
Catalina sotie de Teo si mami de Robi

Un grapefruit este o lamaie care a avut o sansa si a profitat(Wilde) Robi imi doresc din tot sufletul sa fii un grapefruit si sa profiti de tot ce e bun pe lumea asta

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns diannaalex spune:

Cata Robi va dorim La Multi Ani un an nou fericit cu multe bucrii multa sanatate si impliniri iar lui Robi recuperare cat mai usoar si cat mai rapida. Multe imbratisari tie si multi lui Robi


mami de pui Alex www.dianalaura.wblog.ro
veniti la produse noi sau impecabile la preturi foarte bune
pt. Alexandru Hapaleti si alti copii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns diannaalex spune:

Cata Robi va dorim La Multi Ani un an nou fericit cu multe bucrii multa sanatate si impliniri iar lui Robi recuperare cat mai usoar si cat mai rapida. Multe imbratisari tie si multi lui roby


mami de pui Alex www.dianalaura.wblog.ro
veniti la produse noi sau impecabile la preturi foarte bune
pt. Alexandru Hapaleti si alti copii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Laura25 spune:

Va dorim din suflet sanatate, bucurii si numai lucruri frumoase sa vi se intample!
Catalina, sunt cu gandul si sufletul alaturi de voi si sper sa reusesc sa va ajut cat de putin si in anul care vine. Va imbratisam cu drag! Sa aveti un an nou mai bun!



www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=chic%20bebe%20-%20klorane%20baby&page=4" target="_blank"> Rareshic - lau.jpg

Am marfa la bazar umanitar DC


Laura, mami de shtrumphi gemeni: Bianca Andreea si Rares Mihai (13.06.2005)
Cugetari gemene, Poveste cu shtrumphi

'Cos what I feel is the only truth for me

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pisellino spune:

LA MULTI ANI!

VA DORIM DIN SUFLET MULTA SANATATE FETELOR SI VA MULTUMIM PENTRU AJUTORUL PE CARE NI L-ATI DAT!
un an mai bun tuturor plin de bucurii!


POZE ROBI
www.youtube.com/watch?v=vS256hpwOSw" target="_blank">video pentru robi
POVESTEA LUI ROBI
Catalina sotie de Teo si mami de Robi

Un grapefruit este o lamaie care a avut o sansa si a profitat(Wilde) Robi imi doresc din tot sufletul sa fii un grapefruit si sa profiti de tot ce e bun pe lumea asta

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ada_coman spune:

La multi ani!!! Multa sanatate si un nou an mai bun, cu mai multe realizari!

Cum se simte Robi?

Mamica de Daria-Ioana 15.08.2007 si Karina-Nicole 29.12.2008

Daria
Karina

POZE
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=8352f415656e1fa1594ae5&source=category&category_id=12" target="_blank">FILMUL NOSTRU

Avem poza chic ad.jpg www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=chic bebe - klorane baby&page=0" target="_blank"> Daria chic

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pisellino spune:

ada te pupam, multumim de urari
robi e mai bine, isi revine incet incet din raceala, inca mai tuseste pana vomita dar pediatrul a zis ca e de la mucoliticul pe care ni l-a dat sa dizolve ce are in gat ca nu stiu cum se cheama si mergem in continuare si cu antibioticul.ultima convulsie a fost in seara de anul nou, la 23:30, am crezut ca intram in 2011 cu convulsii dar s-a oprit la timp.cine stie, poate anul asta va fi mai bine
pentru mine si sot a inceput urat anul, plangand la ora 00 ca robi terminase convulsia si eram aproape sigura ca va incepe si altele, din fericire nu s-a intamplat si e o raza de speranta pentru mine care am inceput sa ma agat de orice superstitii ca sa am putere sa continui.
azi mergem sa ii iau certificatul lui robi, probabil nu il voi citi niciodata, din cate am inteles il primesc in plic plasticat si daca vrei il deschizi daca nu nu, aici sunt umpic mai sensibili cu sentimentele oamenilor, sper sa fie draguti aia de la sindacat.
cam atat nou
va pupam

POZE ROBI
www.youtube.com/watch?v=vS256hpwOSw" target="_blank">video pentru robi
POVESTEA LUI ROBI
Catalina sotie de Teo si mami de Robi

HAINUTE DE VANZARE PENTRU ROBI, SUPER PRETURI

Mergi la inceput