Fluturasi de martie-aprilie 2011 (88)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns scrish spune:

yasmi ma bucur eu dar ma si sperii un pic, k nu stiu cand s-a intamplat minunea si ce nu imi dau seama e unde se pun, pentru ca picioarele le am putin mai dolofane ca inainte dar tot intru in blugii dinainte sa raman insarcinata. doar la burtica nu mai pot sa inchid fermoarul...niciodata n-am avut 57 de kg e record absolut pt mine...mai greu o sa fie sa depasesc pragul psihologic de 60...

s 22, in asteptarea baietelului nostru minunat

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dorinut@ spune:

Yohooo azi am intrat in 7 luni!!!!!!

Mandreeac unde esti sa sarbatorim amandoua

Stefy unde umbli, sper ca esti ok dar nu ai timp sa intri

Anamira iar ne-ai uitat? Mai baga un ochi si la noi

Ama esti ok? ce mai faci bun?

------------------------------------------------------------------------------------------
27+ cu Edutu mic si zglobiu - Eduard Gabriel

Ana-Maria

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns scrish spune:

felicitari dorinut@ pentru 7 luni eu luni intru in luna 6

s 22, in asteptarea baietelului nostru minunat

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dorinut@ spune:

Koko_l,bulina_mica,msbb,spiridusha,georgyiuly,ruxandra,salo_sama, unde sunteti? mai datine si noua vesti cu bebei vostri

------------------------------------------------------------------------------------------
27+ cu Edutu mic si zglobiu - Eduard Gabriel

Ana-Maria

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dorinut@ spune:

scrish imediat ai sa intri si tu in 7 luni, cu sarbatorile eu zic ca o sa treaca timpul mai repede.
Eu pe 31 dec fac 31 de saptamani ..pare mult dar mai e o gramadaaaaa.
Azi noapte am visat ca am nascut un baietel frumos si cuminte, care mergea si in picioare .

------------------------------------------------------------------------------------------
27+ cu Edutu mic si zglobiu - Eduard Gabriel

Ana-Maria

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns scrish spune:

oho dorinut@ asa din prima mergea in picioare? lux si mie mi se pare ca mai e o eternitate, niciodata nu mi-am imaginat ca 9 luni o sa treaca asa incet...dar de fapt, e aproape un an! eh...ma inham cu rabdare si mai astept :)

am mai pus si eu poze pe contul meu, proaspat facute acum 5 min. ma intrebam eu unde ma ingras, ei bine noroc k m am lamurit cu pozele

s 22, in asteptarea baietelului nostru minunat

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dorinut@ spune:

Citat:
citat din mesajul lui scrish

oho dorinut@ asa din prima mergea in picioare? lux si mie mi se pare ca mai e o eternitate, niciodata nu mi-am imaginat ca 9 luni o sa treaca asa incet...dar de fapt, e aproape un an! eh...ma inham cu rabdare si mai astept :)

am mai pus si eu poze pe contul meu, proaspat facute acum 5 min. ma intrebam eu unde ma ingras, ei bine noroc k m am lamurit cu pozele

s 22, in asteptarea baietelului nostru minunat



Cum vad si eu pozele tale?

------------------------------------------------------------------------------------------
27+ cu Edutu mic si zglobiu - Eduard Gabriel

Ana-Maria

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dorinut@ spune:

Nu e bine sa mearga in picioare din prima, tre sa ne bucuram de orice noua cunostinta aprofundata de ei, de orice mica evolutie..de mersul dea busilea..ce frumos .

------------------------------------------------------------------------------------------
27+ cu Edutu mic si zglobiu - Eduard Gabriel

Ana-Maria

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns scrish spune:

dorinut@ ai pm

s 22, in asteptarea baietelului nostru minunat

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dorinut@ spune:

Danke!
Doar burtica e de tine, ai pus doar la bebe cele 3 kg, asa ca arati super .

------------------------------------------------------------------------------------------
27+ cu Edutu mic si zglobiu - Eduard Gabriel

Ana-Maria

Mergi la inceput