Bobocei sept-oct 2008, la 2 ani (320)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns baby_boy spune:


La Multi ani Romania !!


Babytza vine mai devreme Mosu'?Sa fie cum va doriti voi!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns angelynna82 spune:

hello,

La Multi Ani ROmania

Klemmi eu i-am luat asa: un aspirator, un puzzle lemn cu mos craciun, un foor puzzle, tablita cu carioca , cizme - ultimele 4 le-am luat azi, ce am mai luat dar i le dau o pereche de strampi si botosei de stat in casa cauciucati, culori cerate.

mai am de luat dulciuri si sper sa apuc aqua doodle...cam atat pt mosi

Babytza eu zic sa fie ce vrei tu mami



de Crina(12.10.2008) "pinsesa lui mama"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Nocom spune:

Heey, salutare!!!!

Ce dor mi-a fost de voi!!!! Sper ca sunteti toate bine si boboceii la fel!

Noi suntem f bine, sanatosi cu totii, eu la munci tati acasa pe post de bona la Dariuta. Si noi abia asteptam Mosii, cu tot felul de cadouase. Lui Matei i-am comandat o masina de spion cu camera de luat vederi si ecran pe telecomanda sa ne poate spiona el sin camela lui :) iar dariei vreau sa-i iau un pitic Duni, mi-s at Nerantula un pont cu o mamica care-l vinde aici pe DC, sper sa fie ok. Apropos de asta, erau unii care aveau ceva probeleme din fabricatie si nu se auzeau bine? Asa e sau tin eu minte prost??? Va rog, care aveti, sa-mi spuneti si mie cam e ar trebui s averific la el, caci cred ca il voi lua second hand...

babytza daca nu-ti barbatul acasa mai repede eu ma prajesc aici de tot de emotie!!! hai cu vestile!!!! Si eu sper sa fie roz, ca tare bine ti-a iesit prima oara!!! ici nu vreau sa ma gandesc la scroafa ce-o sa zica daca esti IAR





Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns babytza spune:

Avem I I liniute :)

Babytza si puiiValentina David
www.youtube.com/watch?v=NAF7KnfmI6s" target="_blank">Mama

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kllemi spune:

BABYTZAAAAA FELICITARI MAXIME....sepr ca am inteles bine...daaaa??? 2 liniutze....daaaa???

lumi, angy mai ma-ti omorat....de unde luati aceste puzzle-uri din lemn???? am cautat si eu dar nu mi sau parut atat de interesante+ ca eugasesc numai cu litere si cifre ....oricum, va multumesc ptr. sfaturi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Nocom spune:

yuhuuuuuu!!!!!!!

Felictari Babytza!!!!!! Doamne ajuta sa fie intr-un ceas bun, sa ai sarcina usoara si bebe 3 sanatos!!! pardon, SANATOASA!!!!

CE CURAJOSI SUNTETI!!!!!!! BRAVO!!!!! MA BUCUR DIN SUFLET!!!!





Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nikolici spune:

BABYTZA???????

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Joy21 spune:

Citat:
citat din mesajul lui babytza

Avem I I liniute :)

Babytza si puiiValentina David
www.youtube.com/watch?v=NAF7KnfmI6s" target="_blank">Mama


Felicitari!!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nikolici spune:

Mai este vreun boboc care doarme incaltat mai mereu cu papuci, pantofi sau cizme, sau care nu-si da manusile jos din maini de apx 2 zile si care nu se desparte de rucsacul catelus nici macar in pat?
Imi este teama sa scot fularul, caciula sau geaca ca cine stie ce dragoste ne apuca si pt astfel de lucruri.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns angelynna82 spune:

Felicitari maxime Roxana, sarcina usoara, bebe sanatos, sa fie ce vreti voi

de Crina(12.10.2008) "pinsesa lui mama"

Mergi la inceput