Fluturasi mart.apr 2011(85)LMA Andrei si Andreea!!

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns strumphitza spune:

Pffooaa ... cand ma trezesc si eu de dimineata si vin sa vorbesc cu voi ... voi dormiti

ce e cu linistea asta ??? Hai trezirea fetili !

_
Mind the Bump!23+Sophia Nicole

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Happiness_4_us spune:

Multumim de urari!

La multi ani tuturor aniversatilor de azi!
Multi pupici!

Ma duc sa citesc din urma.
Am stat sa termin caciulita ptr M. Am pus poza in Picasa.


Mamica fluturasului Andrei si 27+ Maria

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns djlaura01 spune:

eu sunt aici nu dorm

_
23 saptamani minunea data de dumnezeu

Fiecare copil vine pe lume cu mesajul ca Dumnezeu nu este inca dezamagit de oameni."

Omul se roaga de Dumnezeu sa il scape de necazuri si Dumnezeu se roaga de om sa mai lase pacatul. Acum, judecatii voi, cine de cine sa asculte mai întâi, Dumnezeu de om sau Omul de Dumnezeu?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns strumphitza spune:

Citat:
citat din mesajul lui Happiness_4_us

Multumim de urari!

La multi ani tuturor aniversatilor de azi!
Multi pupici!

Ma duc sa citesc din urma.
Am stat sa termin caciulita ptr M. Am pus poza in Picasa.


Mamica fluturasului Andrei si 27+ Maria



frumoasa hat are Maria dar azi mami e sarbatoare si tu ai crosetat?? ca de nu era sarbatoare eram si eu la tricotat la paturica lui bebe dar azi tre` sa stau sa fac mentosane, nici cum ninge nu mai am cum sa admir ca s-a oprit, ma gandesc ca in cateva ore se si topeste si eu vreau zapada

_
Mind the Bump!23+Sophia Nicole

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dorinut@ spune:

Neata burtici

In primul rand sa-i dam Cezarului ce-i al Cezarului.



La multi ani Mandreeac sa fii sanatoasa si sa ai un bebe papacios, cumintel , de frumos nu-ti mai zic ca asta e default si sa va aduca numai bucurii cand va fi mare.
Esti nascuta la zi mare ca si mine si ai si numele de sfant


La multi ani si pentru :
- frumusetea manechina a lui Deea
- bombonica Andrei al lui Happi
- bombonica Cristi al lui Mada

Sa fie sanatosi si sa va umple casa cu bucurii!!!!






------------------------------------------------------------------------------------------
26+ cu Edutu mic si zglobiu - Eduard Gabriel

Ana-Maria

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns irinuca05 spune:

Buna dimineata fetelor!
si eu sunt foartye fericita in dimineata asta. am fost ieri la eco morfo-fetala si am aflat ca totul este ok si ca vom avea o fetita!!! va rog sa imi puneti si mie pe prima pagina carucior roz! (si dr. Badea Georgeta, Sp. Municipal, Bucuresti)
Din celelalte masuratori nu am inteles nimic, doar ca dna doctor a zis ca totul este f bine (eco am facut la Medlife la dna dr Bohiltea Roxana).
am o fetita foarte incapatanata: am stat 2 ore sa o vada pe toate partile. dormea cu capul in jos, ca o broscuta. am reusit sa o trezim dupa 2 batoane de mars si un pahar cu apa foarte rece


21+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns strumphitza spune:

Citat:
citat din mesajul lui djlaura01

eu sunt aici nu dorm

_
23 saptamani minunea data de dumnezeu

Fiecare copil vine pe lume cu mesajul ca Dumnezeu nu este inca dezamagit de oameni."

Omul se roaga de Dumnezeu sa il scape de necazuri si Dumnezeu se roaga de om sa mai lase pacatul. Acum, judecatii voi, cine de cine sa asculte mai întâi, Dumnezeu de om sau Omul de Dumnezeu?



pai daca nu dormi zi si tu ceva ca vezi doar ca ma agit singura pe aici si mi-a iesit limba de-un cot dijeaba

tu faci exact a Yoni, vine ne pupa, ne da stingerea si gata , nimic in plus, nimic in minus, valiza si la gara ?

_
Mind the Bump!23+Sophia Nicole

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns strumphitza spune:

Morning Dorinut@, dar mai sterge cativa din sau pune pauza intre ei ca s-a latit pagina

Irinuca felicitari pentru O sa te trec eu acusi in listuta Ai un nume pentru fetita sau inca nu, va mai ganditi ?

_
Mind the Bump!23+Sophia Nicole

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dorinut@ spune:

Felicitari Irinuca pentru bubulina sa creasca mare si sa stea la mama in culcvus pana la termen.

Ally si Mada felicitari pentru eco ma bucur ca bebei sunt bine si grasunei

Simo ai niste bombonici de baieti!!! O sa dea multe fete pe spate la ce ochisori si gurite ai. Acum sa ai noroc sa-ti aduca si fete frumoase si cuminti la fel ca ei


Cristina_sb remediul tau cu smantana a functionat dar pe moment. Am mancat aseara cred ca jumatate de cutie de smantana de ce rau mi-a fost . Toata noaptea parca aveam acis dulfuric in gat..ahh ce rau a mai fost..


Fetele matinale va pup pe toate .

PS: Strumphy vreau si eu un pic de zapada da ger nu vreau ca nu-mi place

------------------------------------------------------------------------------------------
26+ cu Edutu mic si zglobiu - Eduard Gabriel

Ana-Maria

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dyadyazuza spune:

strumphitza uite aicipt toate burticile si pt toti fluturasii. nu m-am priceput sa fac altfel. de mine ce sa zic in principiu suntem bine, ne mai inteapa pe ici pe colo, dureri de cap seara groaznice (oare pot fi de la elevit? ca eu le iau seara in timpul zilei nu ma doare capu) si doc m-a intrebat ultima data daca nu ma doare capu dar pana atunci nu ma durea. bebelinu misca mult si aproape toata ziua, il simt din ce in ce mai sus.
LA MULTI ANI TUTUROR SARBATORITILOR inclusiv mie ca eu tot andreea sunt.

24 http://www.youtube.com/watch?v=tG8cd9WXkNw

Mergi la inceput