Fluturasi mart.apr 2011(85)LMA Andrei si Andreea!!

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns bb_yasmi spune:

gata mi-am adus tava cu micul dejun si pot sta la o barfa

laura buna dimi.

anaxena, la noi la gradi e liber maine. eu am bucur ca e un prilej sa imi petrec ziua cu buburuza, sa facem nani impreuna la amiaza... si apoi joi vine mami!!!! de abia astepttttt!!!!


mami de fetita cu codite 3+ si luna a 7-a

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns strumphitza spune:

Citat:
citat din mesajul lui djlaura01

neata burtici
strumphitza vreau si eu zapada e preferata mea

toate burticile

_
23 saptamani minunea data de dumnezeu

Fiecare copil vine pe lume cu mesajul ca Dumnezeu nu este inca dezamagit de oameni."

Omul se roaga de Dumnezeu sa il scape de necazuri si Dumnezeu se roaga de om sa mai lase pacatul. Acum, judecatii voi, cine de cine sa asculte mai întâi, Dumnezeu de om sau Omul de Dumnezeu?




o pastrez eu pe toata pentru mine ca tu sigur o sa ai de sa te saturi acolo la Sinaia toata iarna, aici e raritate mama, daca o vezi de 2 ori in fiecare iarna cateva ore e miracol, deci poate imi trimiti mie ceva zapada cand o sa ai prea multa la Sinaia

_
Mind the Bump!23+Sophia Nicole

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bb_yasmi spune:

cami, nu ne arati si noua burticuta si pe mica printesica???


mami de fetita cu codite 3+ si luna a 7-a

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns djlaura01 spune:

bb_yasmi buna

_
23 saptamani minunea data de dumnezeu

Fiecare copil vine pe lume cu mesajul ca Dumnezeu nu este inca dezamagit de oameni."

Omul se roaga de Dumnezeu sa il scape de necazuri si Dumnezeu se roaga de om sa mai lase pacatul. Acum, judecatii voi, cine de cine sa asculte mai întâi, Dumnezeu de om sau Omul de Dumnezeu?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns djlaura01 spune:

strumphitza cand ninge hai cu saniuta la sinaia

_
23 saptamani minunea data de dumnezeu

Fiecare copil vine pe lume cu mesajul ca Dumnezeu nu este inca dezamagit de oameni."

Omul se roaga de Dumnezeu sa il scape de necazuri si Dumnezeu se roaga de om sa mai lase pacatul. Acum, judecatii voi, cine de cine sa asculte mai întâi, Dumnezeu de om sau Omul de Dumnezeu?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dyadyazuza spune:

citat din mesajul lui AllyLaur


Buna seara burtici!!!
Ne-am intors si noi de la eco...putin nervoasa..ca doctorul asta nu m-a lamurit mai deloc, ca sa nu spun ca data trecuta la eco am fost la Iosup si mi-a dat la final un teanc de foi cu tot despre bebe...ce si cum....asta mi-a facut tot 4D, mi-a laut 4 mil si mi-a dat o foita si multi nervi. Deci, bebe dansa de mama focului ca abia l-a putut masura......a zsi ca avem 520 de grame la 22 sapt si 4 zile....ca este in regula cu tot dar, ca trebuie sa ma intorc miercuri pt ai vedea din nou stomacelul ca acum nu s-a vazut bine...deci....ma enervez iarasi. Acum pun poza pe Picasa...
AFI 15,6cm...este ok???

Vroiam sa va intreb ce greutate aveau bebeii vostrii cam pe la 22 sapt??...Stiu ca difera...dar sa stiu orientativ...sa stiu ca suntem in grafic!!!
Madutza, parca tu ai fost la 22 sapt....imi rasp te rog si mie?

Ma bag sa pun poza

Felicitari si fetelor care au fost astazi la eco si au venit cu super vesti!!




ally eu am fost exact la 22 sapt si 5 zile greutatea era de 533 gr iar in dreptu greutatii scrie ca corespunde pt 22s si 4 zile. eu zic ca e ok. nu e mare diferenta. eu zic ca nu trebuie sa iti faci griji pt asta. te poop si ma bucur pt vestile bune
va pe toate

24 http://www.youtube.com/watch?v=tG8cd9WXkNw

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns strumphitza spune:

dyadya, zuzico ai dat quote in capitolul trecut si aici ai dat copy paste si nu se mai vad pupicii pentru burticutze
altcineva nu ne spui de tine ?

vii la o bulgareala ca la mine ningeeeee!!!!!! si sunt niste fulgi asa mari si pufosi acum , ce frumos este

_
Mind the Bump!23+Sophia Nicole

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bb_yasmi spune:

cine imi trmite si mie un PM cu user si parola care se folosesc la schimbat capitolul??? multumesc


mami de fetita cu codite 3+ si luna a 7-a

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns strumphitza spune:

Citat:
citat din mesajul lui bb_yasmi

cine imi trmite si mie un PM cu user si parola care se folosesc la schimbat capitolul??? multumesc


mami de fetita cu codite 3+ si luna a 7-a


te apuci de schimbat capitolul?

iei lectii, te pregatesti in forta pentru data viitaore cand o fi de schimbat ?

_
Mind the Bump!23+Sophia Nicole

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns strumphitza spune:

Yasmi , ma gandeam ca ai cerut parola si user ca sa scrii numele la baiat la care te-ai hotarat si cand colo tu cu "La multi Ani" ul pentru Andreea si Andrei!

Tu cauti de baut( cappucino sau fresh de portocale ) si nu stii cum sa ceri mai tare uh?

Eu astept o feliuta de tort

_
Mind the Bump!23+Sophia Nicole

Mergi la inceput