Dovlecei veseli de sept-oct 2009 (7)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns aricelul spune:



pfiu



am ajuns si eu ...aproape ...

_

Maria (28.08.2009)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mary_07 spune:

Aricelule,hai ca nu mai ai mult te astept la "finish" cu un pahar de apa


Mamica de 2 nazdravani

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aricelul spune:

Buna fetelor,

dupa ce am tras tare sa recuperez, sper sa am timp sa scriu si cate ceva, ca tare mult mi-a placut ce am vazut.
In primul rand mi-a placut ca Mos Craciun a fost mai darnic anul asta si a trimis sacul cu surprize mai devreme, astfel ca am putut vedea o multime de poze si filmulete cu dovlecei care mai de care mai frumosi.

Mi-e teama sa enumar, ca nu cumva sa omit pe cineva, dar totusi nu ma pot abtine... sa nu-i pup pe Zgatix care umbla peste tot ( sa treaca buba), gemenii de Kiki, de Mimika, pe Maia care s-a schimbat tare mult si e o dragalasa, pe Carina care nu cred ca mai e nevoie sa spun prea multe intrucat e in top dance, pe Razvan si Alex.

_

Maria (28.08.2009)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aricelul spune:

Mary pfiu ce bine e sa te astepte cineva ... si nu oricum ci cu niste poze cu doi nazdravani tare draguti ... daca stiam mai devreme trageam si mai mult de mine

_

Maria (28.08.2009)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aricelul spune:

Uka bine ai sosit. Sper sa reusim sa ne vedem. Astept detaliile.




_

Maria (28.08.2009)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aricelul spune:

Monica spuneai de un asta e ?

Il recomand clar...e cea mai buna achizitie, Maria se invarte numai pe langa el ...si nu numai ...din week-end a inceput sa descopere lumea din alt unghi ..cred ca ne incadram la topul ultimii dovlecei

_

Maria (28.08.2009)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aricelul spune:

Mamicilor de dovlecei si dovleceilor bolnaviori / fara somn / cu "buba" le trimit numai ganduri bune si cat mai multa sanatate !

_

Maria (28.08.2009)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mary_07 spune:

Chiar acum vroiam sa mai cersesc niste poze cu Maria ,s-o mai admir cat e de frumoasa si mamica imi vine cu o poza,UNA SINGURA ...pai e posibil?!?

Aricelule,de la 20 in sus !
daca nu,imi iau paharul cu apa inapoi .

Glumesc, ...da' poze cu Maria tot astept .

Mamica de 2 nazdravani

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carinablanca spune:

Seara buna,

Intru si eu asa pe fuga, ca mor de somn, sa urez multa sanatate dovleceilor bolnaviori.

Mary, baietii tai sunt superbi.

Monica, sper sa ii treza lui Zgatix buba. Pupam cu drag.

Alex, bine ai revenit.

Uka, sper sa dormi mai bine la noapte. Si daca vezi ca nu se remediaza situatia cred ca r fi bine sa ergi la un edic sau sa incerci ceva remedii gen ceai de tei, lapte cu miere, sau chiar niste pastilute (o perietena este intr-o situatie identica si i s-au recomandat niste pastile naturiste - nu mai stiu cum se numesc dar daca te intereseaza pot afla pe maine).

Nela, sanatate Anei si sper sa te mai vedem pe aici.

Noapte buna.

Mami si Maria in asteptarea lui Mos Craciun

Semnati si voi pentru mentinerea duratei indemnizatiei de crestere a copilului http://www.petitieonline.ro/petitie-p58537054.html

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aricelul spune:

In week-end am fost in deplasare la Bz...Fragutza daca stiam aveam toate sansele sa ne vedem ...apropo oare Iulia ce o mai face ? Cum o mai fi Raducu cel vesel?

Cum va spuneam deplasarea asta ne-a prins tare bine. De la cei 3 pasi legati pe care ii faceam ne-am dezlantuit. Doamne ajuta sa fie bine ca pana acum stateam linistita, dar acum sunt tot timpul in spatele ei si am inima cat un "arici"

_

Maria (28.08.2009)

Mergi la inceput