"Buburuze de 2009 in actiune(34)"

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns cris_82 spune:

neata mamici cu pici terorici

haideti la o calda,perfuzabile cu nes ,ceai cu fructe ,trabuce si vougue


getik tinem pumnii sa veniti cu vesti bune ca ary e ok

brotacul tero-sectoristMIRUNICA TERORICA



BAZAR

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anna-mama spune:

Neata,

Cris, multumesc de cafea. Woau, ingerasi, sa le faci poze sa vad si eu cum ti-au iesit Spor la creat podoabe pt bradut! Cu colaborarea de la serviciu?
Simina, cum mai e Andutu, s-a acomodat? Ii place sa stea in curte? Tu ai reusit sa te mai odihnesti?
Getik, sa va intoarceti cu bine de la doctor! Sanatate multa! Asteptam vesti
Picky, ce vrea Stefi sa-i aduca Mos Craciun? A mai ramas asa putin pana la sarbatori...



de steluta norocoasa (09.02.2009)


e simplu, doar sa vrei! BAZAR UMANITAR

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cris_82 spune:

ana ce matinala esti..ce face Vladut?Pai o sa fac azi poze si va arat..podoabele mele de brad nu au nici o treaba cu colaborarea mea,ma mergelesc cu fi-mea din pura placere si a ne mai pierde timpul,ca la partea cu colaborarea care este in domeniul IT,nu vad la ce le-ar trebui

brotacul tero-sectoristMIRUNICA TERORICA



BAZAR

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Simina1980 spune:

Neata!
Am venit la .
Getik-multa bafta la medic!Sa dea dumnezeu sa fie totul bine!
Cris-cred ca va trebui sa tot retusez dupa el.aseara cu manutele murdare de crema de la o eugenie s-a dus la intrerupator la noi la pat si iti dai seama cum a facut pe perete.Si cand am tipat la el a inceput sa rada de am inceputsi eu sa rad.
Anna-Andutu parca s-a mai acomodat putin,ideea e ca noi in ultima luna am stat la fratele meu si deci s-a obisnuit cu nepotelul iar acum il striga toata ziua.Nu il aduce mama ca daca sunt impreuna fac numai prostii-vorba lu Dani astia daca ii lasi singuri acasa o zi seara nu mai gasesti casa.tu zici ca mai e putin pana la sarbatori dar mie mi se pare ca mai e asa mult...de-abia astept craciunul si colindatorii si cele cateva zile libere......am inceput sa visez deja.
Ma apuc de treaba!
Va pup!

Mamica de Razvan-Alexandru(24.08.2009)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cris_82 spune:

simina eu sunt acasa si deja visez la brad si colindatori mai ceva ca ursul la miere..moamaaaa ce "decor" ti-a tras pe perete

brotacul tero-sectoristMIRUNICA TERORICA



BAZAR

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anna-mama spune:

Citat:
citat din mesajul lui cris_82

ana ce matinala esti..ce face Vladut?Pai o sa fac azi poze si va arat..podoabele mele de brad nu au nici o treaba cu colaborarea mea,ma mergelesc cu fi-mea din pura placere si a ne mai pierde timpul,ca la partea cu colaborarea care este in domeniul IT,nu vad la ce le-ar trebui

brotacul tero-sectoristMIRUNICA TERORICA



BAZAR


stiu, nu aveau nici la mine legatura intrebarile despre serviciu si margelit. Eram curioasa cum ti se pare sa lucrezi de acasa, daca ai inceput, daca te poti concentra cu Miru pe cap???

de steluta norocoasa (09.02.2009)


e simplu, doar sa vrei! BAZAR UMANITAR

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anna-mama spune:

Simina, nervi de otel trebuie sa ai cu astia mici, este imposibil sa nu murdareasca sau strice ceva, dar cu ei inautru casa capata stralucire Cred ca esti prea obosita si de aceea ti se pre ca mai e mult pana la Craciun, pana la concediu...

de steluta norocoasa (09.02.2009)


e simplu, doar sa vrei! BAZAR UMANITAR

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cris_82 spune:

acum pricepusi,pai colaborez cu ei de cand avea miru 4 luni,asa ca acum sunt cu vechime,de obicei e linistita cand suna clientii,ca are si ea telfoanle ei la care se converseaza,dar o mai apuca si pandaliile si atuncea e circul de pe lume..ca alerg disperata ca sa fac rost de orice ar putea sa potoleasca urlatoarea..nu-i ok sa urle kinderul in telefon in timp ce eu ma conversez,trebuie sa fie liniste

brotacul tero-sectoristMIRUNICA TERORICA



BAZAR

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns emanouela spune:

neata
eu nu stiu ce sa mai fac....pe bune, toti is batuti in cap cu leuca...deci terminat tratam pt asa zisa laringita, ieri avea muci, aseara mi-a facut febra 39, azi tuseste cate putintel, nu mai are febra si e vioi....ce sa inteleg? clar, nu-l mai bag pe antibiotice nici sa ma bata cineva...
ma duc la condus si revin eu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lavinia.p spune:

Iubitele mele nu ma dati disparute suntem bine doar fara prea mult timp, la noi e vreme buna si azi, soare asa ca profitam, dar promit sa revin in forte.Va pupam pe toate si puiutii!

Mami fericita de pitic campion Rares Florin---te iubesc mult piticanie mica
Asa creste iubirea vietii mele 23.mai.2009

Mergi la inceput