Fluturasi de martie-aprilie 2011 (75)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns bb_yasmi spune:

Citat:
citat din mesajul lui alina.n

fetelor ma uitam la tv si am vazut reclama cu Nutella nu am mai mancat de mult si mi s-a facut o poftaaaaa...gata azi ma duc sa-mi iau Nutella

mami de Naty (10.04.2009) si s28 cuAlex




daca ziceam ce am papat eu la micul dejun ma simteam vinovata acum.... doar ca era finetti si nu nutella...


mami x2 , de fetita cu codite si s 27

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mandreeac spune:

Citat:
citat din mesajul lui madutza_bra

scrish, simona, multumesc!

Scrish, si eu am avut vise ciudate, in sensul rau. Cateodata si pangeam in vis si ma trezeam cu o durere de cap groaznica. dar bebe e bine, poate are si el visele lui, dar unele frumoase, frumoase.

Simo, pai io zic sa deschizi si tu un club, al fetelor care arata fff bine, au deja 2 copilasi frumosi, dar au impresia ca tb sa tina regim.


Tocmai m-am certat cu mama la tel...bai nene sunt fenomanala..ma calca rau de tot pe batataturi femeia asta. Zici ca ea e gravida si sensibila de nu poti sa-i zici nimic
Daca nu as avea nevoie de ea, nici ca as mai suna-o

Povestea nasterii

Mada, mami fericita de Cristian Andrei-29.12.2008 si acum 26+ cuCatalina Ioana

Poze

---------------------------------------------
Ceea ce nu te doboara , te intareste!

http://preg.fertilityfriend.com/pregticker/190dd3/preg.png



Sa treaca supararea.

Andreea B. cu o minune in burtica. Multumim Doamne ca esti bun cu noi si ajuta-ne sa fim sanatosi 25 Rares Andrei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cami_antonia spune:

alina.n mercic de urarile pt sanatatea antoniei

happy daca tu atat vrei sa intelegi din mesaj e stric problema ta ... eu chiar m-am exprimat asemanator fetelor de pe aici tocmai pt a nu avea un ton aiurea ... deci intelegi daca vrei ceva daca nu asta e ... sunt in post si chiar nu am chef de cearta cu cineva ... mie imi place cum scrii ... nu e nevoie sa fie adevarata si reversa

de ANTONIA IOANA TEODORA (11.02.2009) si 19+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mandreeac spune:

Madutza vb aceea, numai mama sa nu fi! Ma bucur ca v-ati impacat.

Pana una alta, eu ma duc sa ma intind in pat, mai citesc ceva si daca nu ma ia somnul imi voi continua treaba. Sunt tot la aranjat de rufe.

Andreea B. cu o minune in burtica. Multumim Doamne ca esti bun cu noi si ajuta-ne sa fim sanatosi 25 Rares Andrei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dorinut@ spune:

Mada mama e mama orice ar fi oricat ne-am certa cu ea nu tine supararea..dar daca era soacra

------------------------------------------------------------------------------------------
25 cu minunea mea mica si zglobie

Ana-Maria

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alina.n spune:

dorinut aici ai dreptate

cami

yasmi

mami de Naty (10.04.2009) si s28 cuAlex

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mandreeac spune:

Citat:
citat din mesajul lui dorinut@

Mada mama e mama orice ar fi oricat ne-am certa cu ea nu tine supararea..dar daca era soacra

------------------------------------------------------------------------------------------
25 cu minunea mea mica si zglobie

Ana-Maria



Bine punctat(la soacra ma refer, sa nu se inteleaga altceva)!

Andreea B. cu o minune in burtica. Multumim Doamne ca esti bun cu noi si ajuta-ne sa fim sanatosi 25 Rares Andrei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alina.n spune:

dyadyazuza felicitari pentru baietelul grasunel din burtic

mami de Naty (10.04.2009) si s28 cuAlex

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madutza_bra spune:

cami, ce bine imi pare ca te-am prins on-line. Vroiam sa te intreb ca esti informata bine,dar mai bine iti trimit PM

Povestea nasterii

Mada, mami fericita de Cristian Andrei-29.12.2008 si acum 26+ cuCatalina Ioana

Poze

---------------------------------------------
Ceea ce nu te doboara , te intareste!

http://preg.fertilityfriend.com/pregticker/190dd3/preg.png

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madutza_bra spune:

Citat:
citat din mesajul lui dorinut@

Mada mama e mama orice ar fi oricat ne-am certa cu ea nu tine supararea..dar daca era soacra

------------------------------------------------------------------------------------------
25 cu minunea mea mica si zglobie

Ana-Maria



he-he ce bine ar fi fost sa mai sune si soacra si sa o intereseze de mine, de nepot ..de fetita din burtik... Nici macar de fi-su nu se intereseaza..asa ca ....
Nu vreau sa ating subiecte sensibile la ora asta, ca sunt destul de bine dispusa

Povestea nasterii

Mada, mami fericita de Cristian Andrei-29.12.2008 si acum 26+ cuCatalina Ioana

Poze

---------------------------------------------
Ceea ce nu te doboara , te intareste!

http://preg.fertilityfriend.com/pregticker/190dd3/preg.png

Mergi la inceput