Gabriela Cristea Inselata

Gabriela Cristea Inselata | Autor: oana_lex82

Link direct la acest mesaj

Am ramas blocata zilele trecute cand am citit in ziar ca Gabi Cristea a fost inselata de sot...saraca...Tare urate momente tre sa traverseze...Si dupa parerea ei avea o casnicie perfecta...Cine stie cate dintre noi traiesc cu aceeasi impresie....

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns jenn spune:

Tu chiar crezi tot ce scriu ziarele?Pozele alea nu demonstrau nimic !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns CorinaDani spune:

facand abstractie de persoane, da, e o situatie trista, daca e adevarata...

revenind la persoanele in cauza, sotul ei intotdeauna mi-a lasat impresia unei brute, un om capabil sa dea cu pumnul la nervi, mi s-a parut ca nu se prea potrivesc, sau ma rog ca nu sunt un cuplu reusit...desigur, ma pot insela, pentru ca l-am "judecat" strict dupa aparente, deoarece nu-l stiu decat din mass-media...

Corina - mami de printesa Lori ( 25.06.2007 )

"Oamenii eficienti sunt cei mai mari lenesi, dar sunt niste lenesi inteligenti" (David Dunham)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns XIO spune:

Sotul ei a fost casatorit cu Anamaria Ferent, cantareata, care adivortat de e din auza ca a batut-o.
Cred ca e destul.

***Fur is for petting**
http://www.flickr.com/photos/greecky/?saved=1

http:/www.4animals.ro/ajuta.html/ www.adoptiicaini.ro www.adoptiipisici.ro
www.accesoriisihaine.blogspot.com

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns CorinaDani spune:

da, Xio, stiam si asta, dar n-am vrut sa aduc in discutie, pentru ca nici Ana-Maria F nu mi se pare o persoana alaturi de care e usor sa traiesti, lasa impresia unui om care spune fix ce gandeste...nu e usor sa fii/traiesti in preajma cuiva atat de sincer...

mai stiam despre el ca a facut ceva sport de performanta (rugby, parca), probabil de aceea e masiv/bine-cladit...

Corina - mami de printesa Lori ( 25.06.2007 )

"Oamenii eficienti sunt cei mai mari lenesi, dar sunt niste lenesi inteligenti" (David Dunham)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns XIO spune:

Citat:
citat din mesajul lui CorinaDani

da, Xio, stiam si asta, dar n-am vrut sa aduc in discutie, pentru ca nici Ana-Maria F nu mi se pare o persoana alaturi de care e usor sa traiesti, lasa impresia unui om care spune fix ce gandeste...nu e usor sa fii/traiesti in preajma cuiva atat de sincer...

mai stiam despre el ca a facut ceva sport de performanta (rugby, parca), probabil de aceea e masiv/bine-cladit...

Corina - mami de printesa Lori ( 25.06.2007 )

"Oamenii eficienti sunt cei mai mari lenesi, dar sunt niste lenesi inteligenti" (David Dunham)



A, si asta inseamna ca e ok sa fie batuta din cand in cand?
Ce inseamna ca lasa impresia unui om care spune fix ce gandeste? Trebuie sa mintim ca sa evitam sa luam bataie de la sotz?


***Fur is for petting**
http://www.flickr.com/photos/greecky/?saved=1

http:/www.4animals.ro/ajuta.html/ www.adoptiicaini.ro www.adoptiipisici.ro
www.accesoriisihaine.blogspot.com

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns CorinaDani spune:

Nu Xio , n-ai inteles exact ce voiam sa spun : pune alaturi doua persoane care abia s-au cunoscut, una careia probabil ii sare tandara mai repede si alta care spune tot ce-i trece prin cap, fara pic de diplomatie sau tact, fara sa tina cont de moment sau conjunctura. cat crezi ca va dura pana persoana irascibila isi va iesi la un moment dat din pepeni, exasperata de niste adevaruri dureroase, poate cateva insulte, afirmatii nelalocul lor, etc. ? asta am presupus ca s-a intamplat intre cei doi, atat. n-am vrut sa se inteleaga ca e ok ca el s-o bata pe ea sau ea sa-l minta pe el.

eu chiar am fost surprinsa ce rapid s-au casatorit cei doi (AMF si MT), la scurt timp dupa ce s-au cunoscut; probabil ca dupa ce a trecut euforia inceputului, au constatat ca sunt incompatibili dpdv al personalitatii, iar reactia lui violenta a pus capat rapid relatiei. parca imi amintesc faptul ca ea a declarat dupa despartire ca el a lovit-o cand ea trecea printr-o perioada grea, ii murise bunica si pierduse si o sarcina.
probabil ca fiecare a avut partea lui de vina, nu avem de unde sa stim exact...n-ar fi nici primul, nici ultimul cuplu care se desparte rapid din cauza incompatibilitatii personalitatilor. bravo ei ca a pus punct rapid si a iesit cu fruntea sus din aceasta relatie "nociva".

Corina - mami de printesa Lori ( 25.06.2007 )

"Oamenii eficienti sunt cei mai mari lenesi, dar sunt niste lenesi inteligenti" (David Dunham)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Karis spune:

Daca e sa credem tot ce se scrie in ziarele astea de doi bani....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iulix spune:

Gabriela Cristea nu e cea care nu a fost la inmormantarea mamei sale?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iulix spune:

Gabriela Cristea nu e cea care nu a fost la inmormantarea mamei sale?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Theiuta spune:

Ba da. Chiar ea.

Theiuta

Mami si Nicolas[bobocel de clasa I]

"Te iubesc asa de mult...de parca s-ar atinge doua inimi" - Nicolas, 6 ani si 4 luni


Sanatosi sa fim!

Mergi la inceput