Aradence DC - (154)-Drum bun DianaR!

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns monica70 spune:

Vin si eu cam tarziu la cafea.
Mi-am facut ieri analizele si au iesit cam bezmetice toate,in principal leucocitele-s scazute 3 in loc de 4-8 din cauza interferonului aluia.In rest is la CM ,deci fara chef de nimic.
Diana e la gradi ca a plans ca vrea sa mearga,desi ieri am luat-o de-acolo cu febra 38.Aseara avea 37,2 ,azi dimineata iar nu avea febra.I-am dat niste panadol preventiv.In afara de mini-febra asta e ok,nu tuse,nu muci,nu nimic.Genul ei


MONI cu DIANA (01.01.2006) si TUDOR (14.08.2009)

www.dropshots.com/DIANATUDOR" target="_blank"> POZE

10% din viata este rezultatul a ceea ce ni se intampla, 90% din viata noastra este decisa de modul in care reactionam la ceea ce ni se intampla
ARADENCELE ALATURI DE MARIA_RUBI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns flavia ramona spune:

Moni si io la CM . Fara niciun chef.

Mi gata si mie monitorul de reparat, mi-l ia tati de la cumnatu de la lucru.

de Bogdan cel nazdravan (05.09.2006)

Alaturi de Cristina (maria_rubi)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinamoro spune:

Moni, probabil din cauza interferonului se "deregleaza" si analizele. Mergi cu ele la dr.?
Sanatate si Dianei!

Flavia, am primit acuma mail de la Ioana si mai scria ce praf ii acolo ca nici nu se vad stelele noaptea din cauza prafului ridicat peste zi.
I-am scris ca bine ca n-are rinita ca noi doua am fi dezastru acolo.


Alina cu www.snugglepie.com/ezb/653339.png" target="_blank"> Adelina (31.08.2006) & www.snugglepie.com/ezb/653351.png" target="_blank">Dragos (11.04.2002) poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Somleac spune:

Si eu vreau cafea

Multumim de urari. Ne-am sarbatorit in familie, musafiri vom avea in wekend.

Multa sanatate bolnaviorilor.

Am fost de urgenta sa-mi iau lego de la Flavia, vazand ce valoros e.

Na il trimit asa ca nu mai am vreme sa scriu mai multe.



Daria- 29.01.1999;Alex - 07.02.2003;Matia - 31.10.2006;Victor -28.03.2008

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns maria_rubi spune:

Fetelor, stiti vreo masina de facut paine de vanzare? M-ar interesa...

de Mara 18.01.2007 si Dora 24.03.2009

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monica70 spune:

ALINA nu probabil,ci sigur.Eu am avut intotdeauna analize perfecte.In plus scaderea leucocitelor e una dintre multele reactii adverse ce pot aparea de la interferon.Vestea buna e ca toate reactiile sunt reversibile la incetarea tratamentului.Doar ca pana se termina ... O sa merg luni la doctorita dupa reteta si vad ce imi mai zice.

MONI cu DIANA (01.01.2006) si TUDOR (14.08.2009)

www.dropshots.com/DIANATUDOR" target="_blank"> POZE

10% din viata este rezultatul a ceea ce ni se intampla, 90% din viata noastra este decisa de modul in care reactionam la ceea ce ni se intampla
ARADENCELE ALATURI DE MARIA_RUBI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adablackcat spune:

Moni, nasol cu analizele astea aiurea.. Dar de simtit te simti bine, nu ai probleme?
Cristina, nu stiu masina de paine de vanzare, doar pe a mea care zace foarte mult nefolosita, dar n-o dau ca mi-e tare draga, cu doua malaxoare, cum am vrut-o eu.


Ada, mami de Iulia (10 iulie 2003) si Vlad (6 mai 2006)

Aradencele alaturi de maria_rubi

www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Licurici plecat in ceruri


Bazar umanitar DC

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinamoro spune:

Ada, si masina mea de paine zace nefolosita (tot cu 2 malaxoare), trebuie s-o pun in functiune.


Alina cu www.snugglepie.com/ezb/653339.png" target="_blank"> Adelina (31.08.2006) & www.snugglepie.com/ezb/653351.png" target="_blank">Dragos (11.04.2002) poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ducky spune:

Au reduceri mari la magazinele tip TCM adica pe strada Crisan, pe strada Lacului langa ING si la Boul Rosu, daca le stiti. Cel putin la cel de pe Crisan aveau si masina de facut paine foarte ieftina (comparativ cu cele din oras). Eu fac painea in forma de cozonac...
A fost careva la targul de la Polivalenta? Se merita sa dau o fuga pana acolo?
O zi faina sa aveti. Azi fac pachete, pachete, pachete...

Diana Maria,mami de GLAD si de ELENA

Al meu blog

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinamoro spune:

Ducky, eu n-am fost la targ. Ce trag e, de haine? Pana cand tine?
Mersi de info, nu stiam de magazinele TCM.


Alina cu www.snugglepie.com/ezb/653339.png" target="_blank"> Adelina (31.08.2006) & www.snugglepie.com/ezb/653351.png" target="_blank">Dragos (11.04.2002) poze

Mergi la inceput