Aradence DC - (154)-Drum bun DianaR!

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns maria_rubi spune:

Flavia, ce frumos! Si Mara mi-a spus odata "mami, melodia asta ma face ca sa te iubesc!" Is tare dulci si te inmoaie cand iti spun asa ceva.

Alina, ssshhtttt Bag si eu capul in pamant ca strutul.... Te unde stii tu de care Vasile vorbesc eu? O fi fost vreunul nascut si in perioada asta.

de Mara 18.01.2007 si Dora 24.03.2009

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinamoro spune:

Citat:
citat din mesajul lui maria_rubi


Alina, ssshhtttt Bag si eu capul in pamant ca strutul.... Te unde stii tu de care Vasile vorbesc eu? O fi fost vreunul nascut si in perioada asta.

de Mara 18.01.2007 si Dora 24.03.2009



M-am uitat si io repede in listuta cand am vazut ce-ai scris.
Ti-ai reprogramat RMN-ul?


Alina cu www.snugglepie.com/ezb/653339.png" target="_blank"> Adelina (31.08.2006) & www.snugglepie.com/ezb/653351.png" target="_blank">Dragos (11.04.2002) poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns maria_rubi spune:

Buna dimineata!

Vreti cafea? Nu va dau!!! Cafegioaicelor, ia mai rariti-o cu cafelele si mai beti si lapte cu cicoare, ca-i mai sanatos! !

Astazi sunt intr-o dispozitie mai razboinica, de la lord husband mi se trage, dar cum prietenul la nevoie se cunoaste, voi suportati consecintele

Cum ati trecut noaptea, bolnaviorilor? Deja am vorbit cu Alina.a si ele au avut noapte alba . Ceilalti cum se situeaza azi?

Aaaa, era sa uit:

La multi ani, Ada! Multa sanatate, fericire si noroc!




de Mara 18.01.2007 si Dora 24.03.2009

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adablackcat spune:

Cristina, esti pusa pe felicitat? Multumesc! La multi ani sanatosi si tie!
Sunt la lucru, Vlad la gradi ca nu mai are nik, doar Iulia e acasa, desi era foarte vioaie de dimi. Ieri a scris cu mine cifra 9, azi o sa scriem dupamasa pe "e" mic de mana. Am tot vorbit cu dna. invatatoare si ne-a spus ce si cum. Ma bucur ca le-a trecut aproape de tot.


Ada, mami de Iulia (10 iulie 2003) si Vlad (6 mai 2006)

Aradencele alaturi de maria_rubi

www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Licurici plecat in ceruri


Bazar umanitar DC

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns flavia ramona spune:

Neata,

Cristina, cafeaua ce o beau eu, cumparata de aici de la colt, numa cafea nu e, mai repede e cicoare .

Pe mine ma mananca nasul de dimieata, iara ma chinuie rinita, sper sa o lovesc cu aeriusul luat altfel nu ma vad bine mai incolo.

In rest nimic nou, toate-s vechi.



de Bogdan cel nazdravan (05.09.2006)

Alaturi de Cristina (maria_rubi)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ancapolgar spune:

La Multi ani, SUSU!
La multi ani, Anto!

Imi pare f rau sa tot citesc de copilasi bolnaviori si mamici bolnavioare. Dar ma bucur ca unii sunteti deja mai bine.
Noi suntem tot acasa, de saptamana trecuta inca, pt ca dupa 2 zile de mers la gradi i-a iesit un nou val de bube lui Alex, deci nu ne scapasem de doamna Varicela, de data asta i-au iesit mai multe, peste tot, dar nu a fost grav, deja se cam duc si astea. Imi e groaza pe cand il duc la gradi, sper sa nu il mai apuce iar ceva. Macar acum cu statul acasa a fost protejat de enterovirozele astea nasoale. S-a intalnit tati cu educatoarea intr-o zi si i-a spus ca doar 7 copii au avut prezenti in grupa.
Nici eu nu mai stiu ce sa iau de mosi, cert e ca Alex isi doreste f mult o testoasa ninja de plus (au la gradi asa ceva) si nu stiu de unde sa ii iau, deci daca vedeti pe undeva, va rog sa ma anuntati. O sa ii mai caut si ceva dvd-uri cu ei. Mai vrea niste jucarii cu Scooby si echipa si pe Batman, pe care le-a vazut intr-o vitrina.In rest, mai vedem...
Flavia , bravo tie pt afacerea rentabila cu jucariile, nu ai avut tu nicio vina, vorba ta, daca stiai luai 4 cutii si mai fericeai niste fete cu ele.
Pupici si multa sanatate tuturor!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns maria_rubi spune:

Alina, mi-am reprogramat RMN-ul pe 29, luni.


de Mara 18.01.2007 si Dora 24.03.2009

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adablackcat spune:

Ma duc sa mai bag o cafea. Mai vrea cineva? A noastra e buna ca avem expresor fain...

Ada, mami de Iulia (10 iulie 2003) si Vlad (6 mai 2006)

Aradencele alaturi de maria_rubi

www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Licurici plecat in ceruri


Bazar umanitar DC

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adablackcat spune:

Inca ceva: fiica-mea s-a hotarat la doar patru cadouri din cele 9 pe care le ceruse initial lui Mos Craciun: Beados (luat deja), colectia de pietre magice (alea cu revista de-i facea reclama la TV), colectia noua de carti Disney de la Adevarul si un microscop. O sa-i iau si cartile aparute deja in colectie...si sa vad cu pietrele alea ce si cum. Microscopul pica din start, vedem de ciua ei... Cu Vlad am noroc ca el n-are atatea dorinte. Ca asa ma zbat sa le indeplinesc (nu chiar toate)...nu ma pot abtine!

Ada, mami de Iulia (10 iulie 2003) si Vlad (6 mai 2006)

Aradencele alaturi de maria_rubi

www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Licurici plecat in ceruri


Bazar umanitar DC

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinamoro spune:

Si io la cafea!

Flavia, si eu cu servetelul langa mine...si mancarimi de nas...

Anca, Ada, ma bucur ca sunt bine puiutii vostri.

X-ray, cum sunteti?


Alina cu www.snugglepie.com/ezb/653339.png" target="_blank"> Adelina (31.08.2006) & www.snugglepie.com/ezb/653351.png" target="_blank">Dragos (11.04.2002) poze

Mergi la inceput