Mamici si bebici din Pitesti (8)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns tanima_i2002 spune:

Salutare
Eu nu am mai avut timp de net de mult timp, nu mai am nici acasa net asa ca mai greu am acces. Ma bucur ca inca mai exista acest topic. Bravo voua Mirela si Anca ca inca mai sunteti active. Si lista de la inceput ar mai trebui revizuita: Monnica mai are si ea de cateva zile un baietel, Maya dupa cum probabil stiti mai are si ea de curand o mandrete, cristina mai are la fel un baietel. Asta numai ce stiu eu si am observat ca nu sunt in lista, dar probabil nici ele nu au mai trecut de mult pe aici.
Week-end placut si sper sa revin cat de curand.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mirela0521 spune:

tanima bine ai revenit. din pacate ff multe fete nu au mai intrat sa scie pe aici. asa ca cine le mai stie care ce mai au la activ!? daca nu ar fi anca si cu mine care dam raportul aproape zilnic s-ar fi inchis sub de mult. asta este, fiecare cu problemele lui.
eu una scriu si din plictiseala la serv, recunosc.
voi ce mai faceti? cum se inteleg rares si miruna? sunt la camin? ai inceput serv? mai povesteste-ne despre voi...


Eu + Rares (19 aug 2006) + Rebeca (4 iun 2008)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mirela0521 spune:

anca ti-am dat un PM.
noi in weekend am fost f ocupati. sambata au venit 2 verisoare cu copii pe la noi, plus vecinuta noastra care e nonstop pe la noi prin casa, asa ca am avut casa plina (7 copii). ma asteptam sa faca dezastru, sa strang o saptamana dupa ei, dar nu au prea facut mizerie. bine sunt si mai maricei ca ai mei, doar 1 sg era de 1 an jumate, restul trecuti de 4 ani.
ieri am fost pe la niste prieteni si s-au strans si acolo 5 copii. s-au jucat singuri, s-au mai si certat, nici nu am simtit cand a trecut timpul.
desi aseara i-am culcat in jur de 21.30 astazi abia am tras de ei sa ii trezesc. tot weeekndul nu au facut nani la pranz si erau obositi rau de dimin.

Eu + Rares (19 aug 2006) + Rebeca (4 iun 2008)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ank999 spune:

Mirela da frumos ati mai petrecut in week-ens.
Tamina ma bucur sa mai aud despre voi. Detalii despre copiluti Ca sa modific listuta?

Anca cu Erica Elena Nicoleta (06.12.2006)www.flickr.com/photos/9330118@N03//" target="_blank">poze,

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mirela0521 spune:

la voi se dau bani pt cadourile de craciun pt copii? anul trecut la ai mei stiu ca le-a dat din partea gradinitei cate un cadou. la fetite o cutie in forma de papusa si la baietei in forma de masinuta in care erau puse o ciocolata kandia, un baton de cereale, un mos mic de ciocolata kandia si parca cateva bomboane. anul asta am inteles ca ne cere bani pt cadouri sa le cumpere la toti la fel. la voi s-a stabilit ceva?

Eu + Rares (19 aug 2006) + Rebeca (4 iun 2008)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ank999 spune:

La noi este rubeola in camin.
desi sunt vaccinati cica tot o fac.
cat despre cadouri am intrebat ieri, de Mos Nicolae nu, de Craciun se mai gandesc si ne anunta. La cresa anul trecut tot cate o punguta cu dulciuri din partea gradinitei s-a dat. Acum nu stiu ce sa zic...

Anca cu Erica Elena Nicoleta (06.12.2006)www.flickr.com/photos/9330118@N03//" target="_blank">poze,

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mirela0521 spune:

o sa ma mai interesez si eu ce anume se va face. ieri i-a luat soacra-mea de la camin si asa i s-a transmis sa ne spuna. nu stiu daca cumpara jucarii sau dulciuri

Eu + Rares (19 aug 2006) + Rebeca (4 iun 2008)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ank999 spune:

Daca cumpara la toti la fel mi se pare ok. Ce suma v-a cerut?

Anca cu Erica Elena Nicoleta (06.12.2006)www.flickr.com/photos/9330118@N03//" target="_blank">poze,

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mirela0521 spune:

batranetea asta!!! nu se da nici un ban pt cadouri! a inteles socra-mea gresit. vor da tot ca anul trecut, ceva dulce, din partea caminului. au cerut sa platim contributia la timp, fara intarziere, ca sa aibe bani si pt cadouri. chiar ma miram sa ceara bani pt cadouri.

Eu + Rares (19 aug 2006) + Rebeca (4 iun 2008)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ank999 spune:

La noi contributia se ia la sf luniipt luna care urmeaza, da io n-am platit inca noiembrie, ca a lipsit Eri cand s-a platit, iar contabila e greu de gasit/
toate fetele si week-end placut.

Anca cu Erica Elena Nicoleta (06.12.2006)www.flickr.com/photos/9330118@N03//" target="_blank">poze,

Mergi la inceput