Ghiceste sunetul - editia a 9-a

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns mami26 spune:

eu nu inteleg, unde trebuie sa apara trifoiasul? si unde vad ca am fost sau nu selectata?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adivera spune:

o stampila pe o foaie

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kid spune:

Se mai dau indicii, ca la concursurile precedente?



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lara_c spune:

Eu apar in lista ultimilor 200 de membri invitati sa raspunda , am ascultat sunetul dar nu mi-a aparut nici o alta pagina unde sa raspund.
Nu m-am delogat in timpul asta, nu am inchis pagina , etc.
Cum as putea sa raspund?

Lara mami de Errie si Jamie

Hawaii MexicoUS*Europe_and US * Wedding * ErinnKendall*KUALA LUMPUR * Bangladesh_Singapore_Bali * India*Nepal



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Orhidee23 spune:

Aceeasi faza am patit si eu.Probabil nu am am sesizat noi cand ne-a aparut trifoiasul.Sau n-am navigat la o pagina buna.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mianda spune:

Tocmai am fost selectata sa raspund dar trifoiasul asta nastrusnic n-apare...Sunt suparata!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Elvira_71 spune:

S-a intors o foaie dintr-o carte sau revista.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kid spune:

Felicitari atb




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns atb spune:

Multumesc! Abia azi am vazut!

Adriana mamy de Denis Alin 15.03.2010 si Nicholas Cristian 19.07.2008 (povestea nasterii)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns atb spune:

Multumesc pentru premiu DC!!! Abia saptamana trecuta am reusit sa intru in posesia lui dupa niste incurcaturi la banca fiindca contul meu de euro era invalid fiindca nu-l mai folosisem demult, iar cei de la banca imi tot spuneau ca de fapt e in regula. Asa ca banii s-au tot plimbat de la expeditor la destinatar si inapoi pana si-au dat seama ca ceva nu e bine. Dar acum totul e in regula, deja i-am si cheltuit, am reusit sa le cumpar puiutilor mei multe lucruri frumoase! Multumesc inca o data!

Adriana mamy de Denis Alin 15.03.2010 si Nicholas Cristian 19.07.2008 (povestea nasterii)

Mergi la inceput