Mamici si gravi de gemeni- felicitari sugubina(52)

Raspunsuri - Pagina 9

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns elenacatalin spune:

da, eu oricum sunt si voi fi mandra de piticii mei ...

apropo voi ati ramas gravidute cu gemeni prin fiv sau normal?

elena+34

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns petrean spune:

eu normal..a doua sarcina:)



Comorile noastre

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lumy_Clt spune:

Din pacate comentariilor vor fi intotdeauna .
Dar cine n-a trecut prin ce am trecut eu, cat mi-am dorit copii astia nu are de unde stii. Asa ca oamenii tb lasati in prostia lor, noi sa fim sanatosi sa ne putem bucura de comorile noastre.
Mandrele mele sunt rezultatul unei stimulari ovariene.
Si apropos, mie la prima eco de 5 sapt si ceva imi spuse doc ca se pare ca am tripleti , oare atunci cat mi-ar fi "plans" de mila lumea? La 6 sapt s-au confirmat 2 saculeti.

Pe zi ce trece in parcul in care ma plimb eu, vad din ce in ce mai multe mamici de gemeni.

Si da, lumea mai are nitel sa se bage in carut ca sa vada ce bebei sunt. Tare ma irita faza asta!

Va pup!
Scot un pic mandrele la aer.
Week-end placut!

ps :Noi maine ne intalnim cu colegii de serviciu care au bebei, intrucat firma o sa planteze cate un pomisor pt fiecare in parc .
Cu ocazia asta o sa "socializeze" toti ,
nascuti anul asta.

binecuvantata cu gemanutele Mara&Maia

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabitza35 spune:

eu i-am obtinut prin FIV la medlife,din fericire primul

Dragos si Eva _30.11.2009


mucosii


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ariadna33 spune:

stiti ce le spun eu celor care ma compatimesc "cred ca trebuie sa-ti fie tare greu cu doi"?
le spun "nu e greu deloc! e un avantaj! copiii cresc amandoi odata, nu exista gelozia fratelui mai mare si sunt mult mai sociabili decat copilul unic, se joaca impreuna si invata sa-si imparta totul de mici, de la jucarii la afectiunea parinteasca" si apoi "greu este sa iti doresti copii si sa nu-i poti avea, atunci este cu adevarat greu!"

www.desprecopii.com/pozeconcurs/folderview.asp?folder=clipe%20de%20vara%202010&page=4" target="_blank"> votati rasaritul

***************** Cand prezentul va fi trecut, visele vor deveni realitate*****************

mamy de gemenasi dragalasi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ariadna33 spune:

petrean tu esti un model pentru mine, esti super-mama!

www.desprecopii.com/pozeconcurs/folderview.asp?folder=clipe%20de%20vara%202010&page=4" target="_blank"> votati rasaritul

***************** Cand prezentul va fi trecut, visele vor deveni realitate*****************

mamy de gemenasi dragalasi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mirela2 spune:

buna

e adevarat, cand aude careva ca am gemeni:¨vaiii, ce o sa faci??¨ cum adik???
o sa am grija de ei
se uita la tine ca la un ciudat
lume rea

de vreo 2 zile, grasu de pe stanga, de fiecare data cand ma ridic in picioare ma sfredeleste cu piciorusele in zona colului

+29 cu motaneii Razvan si Robert si mami de Vlad (12.12.1999)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns petrean spune:

Citat:
citat din mesajul lui ariadna33

petrean tu esti un model pentru mine, esti super-mama!

www.desprecopii.com/pozeconcurs/folderview.asp?folder=clipe%20de%20vara%202010&page=4" target="_blank"> votati rasaritul

***************** Cand prezentul va fi trecut, visele vor deveni realitate*****************

mamy de gemenasi dragalasi

mersi draga mea. Cred ca fiecare parinte de gemeni e un model de super parinte Si daca mai pui ca mai are 1, sau 2 copii pe langa..clar e un exercitiu de rabdare



Comorile noastre

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns fluturas2010 spune:

fiv..nr 4

si pt cei care nu stiu ce e greul cu adevarat am intotdeauna replica..

greul e prin spitale si prin cimitire..sincer...

gemenii nostrii sunt o minune, o binecuvantare..si Dumnezeu ne a rasplatit din plin...

fluturas 27 EMANUEL MIHAI+ MARIA CLARA

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mirela2 spune:

fiv nr.3 la mine
a meritat intr un final tot chinul si asteptarea

+29 cu motaneii Razvan si Robert si mami de Vlad (12.12.1999)

Mergi la inceput