Ghiocei de martie-aprilie 2009 *** 272 ***

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Ela78 spune:

M_Monique, tinem pumnii maine! Sa fie bine la ambele operatii si sa se recupereze repede Andrei





Elena, fericita de Ianis Cezar (04.04.2009)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ela78 spune:

Adrisimo, utila informatia cu ou fiert moale, suc de sfecla rosie si broccoli/spanac pentru Fier
Ia sa-i fac si eu lui Ianis niste suc de sfecla, desi mai are mango/avocado/kiwi/ banane/mere/pere/struguri o gramada....






Elena, fericita de Ianis Cezar (04.04.2009)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ela78 spune:

Anamariane, Ilinca, m-ati dat gata cu "cughend" si "coix" Asa am patit si eu, noi aici in Bucuresti avem un mare hipermarket francez Auchan, cred ca nu exista cineva sa nu fi macar auzit de el. Ei, si in parc niste mamici - despre care eu aveam o impresie tare buna, pana atunci - pronuntau engl."ocean", ma si gandeam ca o fi aparut vreun magazin de peste prin zona si eu nu stiu







Elena, fericita de Ianis Cezar (04.04.2009)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns novus spune:

Excursionistele vesele care nu au depus inca avansul de 180 ron in contul meu de pe mailul comun sunt rugate sa o faca
Nu am luat inca extrasul maine confirm depunerile si joi virez avansul catre pensiune

Ca sa nu uitam unde mergem http://www.podulturcului.com/ 17-19 dec 2010

Pret/familie/sejur = 380 ron - cazare + 2 mese incluse

Participante confirmate : Novus, Olga, Denisamada, Ela, Anaan, Pisik, Monnvas, Anca, Bianca, Saby, Cativ, Gina





www.flickr.com/photos/31088780@N05/" target="_blank">Alexandra (03.03.09)


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Anaan spune:

Citat:
citat din mesajul lui m_monique

buna seara,

intru si eu repede sa va rog sa va ganditi maine la noi. maine il opereaza pe andrei de polipi si fimoza. sper sa se recupereze repede.

-------------------------------------------------------------------------
mami de Andrei (16.12.2006) si Ioana (03.04.2009)



Maine o sa tin pumnii sa fie bine! Toate gandurile mele bune pentru voi!

Ana, mama lui Andrei (14.03.2009)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Anaan spune:

Citat:
citat din mesajul lui Ela78
Asa am patit si eu, noi aici in Bucuresti avem un mare hipermarket francez Auchan, cred ca nu exista cineva sa nu fi macar auzit de el. Ei, si in parc niste mamici - despre care eu aveam o impresie tare buna, pana atunci - pronuntau engl."ocean", ma si gandeam ca o fi aparut vreun magazin de peste prin zona si eu nu stiu




Elena, fericita de Ianis Cezar (04.04.2009)


Multi pronunta Auchan ca pe englezescul "ocean" si se mai si uita stramb daca tu il pronunti cum trebuie.

Ana, mama lui Andrei (14.03.2009)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Anaan spune:

No, iar bantui singura pe aici Mai nou sunt tare defazata, nu mai prind pe nimeni la povesti in timp real.

Ana, mama lui Andrei (14.03.2009)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns m_monique spune:

multumesc pt sustinere.
sper sa pot maine sa intru, daca nu, sun pe cineva.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Anaan spune:

Monique, sa ne tii la curent!

Ma duc la un film si apoi la. Noapte buna!

Ana, mama lui Andrei (14.03.2009)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Bianca2503 spune:

Sunt si eu pe aici, darcu programul dat peste cap.
Ma rog, nu foarte.Vladimir s-a trezit pe la 5 fara un sfert. Deci pana la 22nu se culca sigur. Cel mai repede la 23 o sa adoarma.

Acum a plecat cu Robert alaturi sa mai bage niste spuma la un stalp. Mare mester e copilu' asta! Ii place tare pe santier.

Mergi la inceput