Iepurasi Mar-Apr 2010 (80)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns stefimic spune:

CORI ma bucur ca v-ati simtit bine la nunta, bravo ELIZEI ca a stiut sa lucreze cu publicul, si noi avem un botez duminica si nu stiu cum sa fac, pt ca IOANA nu prea sta cu nimeni si cand o apuca suptul nu ai ce sa-i faci si vrea pe mama.

la faza cu jucatul nici noi nu prea mai stim ce sa facem, si cand ma gandesc ca vine iarna simt ca innebunesc, u am mai prins o iarna cu STEFI si a fost destul de greu.
noi ne jucam cu jucariile lui STEFAN, ne place orice mai alrs cele pt varsta noastra nu, noi asculram muzica pt copii, dansam, suntem pasionate de cutii, si mai noi ne place mersul in 4 labe sa ajungem noi la orice.

gata, va pup, sa aveti o seara placuta si linistita.

cata mami de STEFAN(9.03.2007) si IOANA(25.02.2010)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns briza_marii spune:

Jeni iti doresc La multi ani, plini de iubire si fericire, alaturi de familia ta minunata.

Eu sunt in butoi rau..am reusit sa iau raceala de la Eric si de 2 zile zac. vineri am fost cu Eric la dr fiindca haraia rau in piept si dr a zis ca nu se aude bine deloc si mi-a dat antibiotic zinat, humex epectorant pt tuse, biotics pt stomacel, vibrocil seara de pus in nasuc (asta oricum i-l dadeam la sfatul scumpei Gaby)...mai ia si vigantolul si Fe..deja toata ziua aspir la muci si ii bag pe gat cate ceva.

Merg la loc in pat!

Va doresc noapte buna si linistita!

Mami de iepuras Eric Mihai (1 aprilie 2010)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andira spune:

Rox, Erina, Stanucel, Rebiana, Niki, Andra, Irene, Cori, Stefi - multumesc!


Rox - da, si mie mi s-a parut la fel, si cerul, si aerul parca sunt altfel...
Mi-a placut asa de mult concediul asta! Si acum cand ma gandesc ce departe sunt cei dragi, prietenii nostri, parca a fost in alta viata...

Erina - nu stiam link-ul ala, multumesc frumos!
Intre timp am mai facut o gramada de lucrusoare pentru Iris, multe caciulite, fulare pentru nr 1 si nr 2, o sa incerc la un moment dat sa strang pozele si sa vi le arat.
Si multumesc pentru aprecierile la adresa mea, n-am apucat sa-ti spun, si pentru comentariile puse la poze

Rebiana - multumesc mult pentru cuvintele frumoase lasate la poze! Ca de obicei, merg direct la suflet!

Andra - n-am apucat sa pun poze si cu pisicile mari, am intrat doar pe albumele descarcate in CA. O sa pun si cu ele, sper mai devreme de Craciun (vezi ca imi trebuie 1-2 luni sa ma mobilizez )
Multumesc frumos pentru comentarii, esti o scumpa ca de obicei!

Irene -



Eu, Irina (14.04.2005), Nati (04.06.2006) si Iris (28.03.2010)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns child spune:

JENI La multi ani!
Sa fii fericita si iubita!!!


Diana indragostita pe viata de Albert-Krisztian (2.03.2010)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dayanara spune:

andira chiar am admirat caciulita lui iris! tu ai facut.o nu?

am pus si noi ultimele poze pe luna asta
http://picasaweb.google.com/roxana1777/Silvana6Luni#5534275858850712482

e frig afara de mori, de fapt vant nu frig

roxana si silvana aroa (2.04.2010) ivan leonard(2.12.2006)
"De medico, poeta y loco todos tenemos un poco"
POZE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andira spune:

Rox - nu, aia nu eu . E tare haioasa, si ea pare un pui de indian cu ea, o sa v-o arat in alta poza, ca are si ciucurasi in capat.
Are altele de la mine, dar cele pe care i le-am facut eu sunt mai subtiri, de toamna lejera, asta e de iarna, de-aia i-am si luat-o.

Eu, Irina (14.04.2005), Nati (04.06.2006) si Iris (28.03.2010)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iliraluca spune:

Buna seara,

Jeni, La multi ani fericiti cu oamenii pe care ii iubesti. Muuuulta sanatate!!

La multi ani si iepurasilor sarbatoriti azi.

Multumim mult pentru complimente si comentariile de la poze. Imi merg la suflet.
Am vazut si noi poze, am lasat comentarii. Niste iepurasi minunati avem aici, toti fara exceptie

Roxana, am vazut, a venit frigul si la voi? La noi seara e chiar frig insa noi iesim mereu afara, cam o ora, o ora jumate. Silvana este o scumpa cu fata asa calma si senina. Pare un copil linistit si fericit. Ivan, concentrat la masinuta sau ce era aia in care se dadea.

Andira, totul este diferit acolo fata de ce e aici. Si pozele transmit asta, parca si mirosul. Am vazut-o si eu pe Iris, o frumusete.

Mi-am adus aminte, Erina, veniti in februarie in Buc? Noi nu ne mai mutam in buc, e prea tarziu, suntem ok aici dar fac cam 50 min, o Ora pana in buc. Ziceam ca o sa fac multe drumuri acum ca e urat afara. Sigur ne vedem

Irene, vrem si noi la plaja cu puiul imbracat relaxat si nu infofolit. Poate venim si noi, eu tot am chef de duca.

Ma intreba cineva de cizmulitele Kirei, nu sunt ugg originale. Pentru ea nu am vazut in Romania, astea seamana, le-am luat de la h&m din paris. Am vazut tot cam asa la zara.

Noi am fost la film, mi-a placut tare si i-am luat Kirei, adica zana maseluta i-a luat o minge bila vorbitoare si cantatoare si o bluza alba( Niki e vinovata) si niste blugi. Atat

pe toata lumea


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andira spune:

Jeni - La Multi Ani, sa fii fericita si multa sanatate!

Ileana - multumesc!

Eu, Irina (14.04.2005), Nati (04.06.2006) si Iris (28.03.2010)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns annya9 spune:

Buna seara fetelor!
La multi ani Jeni,sa fii sanatoasa si iubita!

N-am intrat cam de multicel si vad ca intre timp s-a schimbat iar parola de la contul comun. Trimiteti-mi-o si mie, va rog...

Noi suntem bine, dar cu usoare suferinte din cauza gingiutelor...si inca nu se vede nimic... Ne pregatim si de vaccinul de sase luni pe care l-am amanat putin din cauza mucisorilor. Sper sa nu-mi faca febra sa treaca cu bine si peste asta.

Pupicei!



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andra_s spune:

am vazut si eu pozele de pe contul comun, aveam ceva restante de vis copilasii nostrii

Erina, Oana, Stanucel, Irene multumesc mult pt aprecierile voastre

Rox am vazut si pozele cu voi, eu pe Silvana o vad ca pe Vladimir, blanda, cuminte, ascultatoare, finuta



Poze & www.youtube.com/user/andrastephanie#p/u" target="_blank"> Video

Mami de minune mica Ianis Stefan (19.01.2010)

Suntem cei mai fericiti parinti din Univers !!!



Mergi la inceput