Iepurasi Mar-Apr 2010 (80)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns dayanara spune:

La multi ani jeni! sanatate si fericire iti doresc

roxana si silvana aroa (2.04.2010) ivan leonard(2.12.2006)
"De medico, poeta y loco todos tenemos un poco"
POZE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns michelle_sf spune:



LA MULTI ANI, JENI!!!



Mamica lui Andrei (23.03.2010)
POZE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andra_s spune:

La multi si frumosi ani, Jeni!!!

Sa ai o viata frumoasa, plina de zambet si fericire!!!





User-ul OanaI a primit: 28 bucati ou, 11 bucati paine, 9 kilograme carne, 9 litri vin (astia de la Alimentara mi-au citit gandurile, i-am injurat de cateva ori ca-s zgarciti, cred ca le este frica de mine )

Andira pe jumatate esti iertata pozele din Canada sunt superfaine, dar poze cu pisicile? unde-s pisicile? stiu ca cer mult, si mie imi ia ceva timp pana reusesc sa incarc pozele, dar la tine am de 3 ori mai multa rabdare

Denisa, Miria si toate care m-ati invitat pe FB la "pashunat" iertati-ma ca v-am dat ignore da' nu mai vreau alte vicii d-astea care dauneaza grav timpului liber/somnului, am unul si-mi ajunge

Nafi nu mai spune de jucat cu copilul, ca eu uneori stau si ma analizez in ce hal fac, parca as fi de la Sapoca - sectia agitati sau de la zoo pacat de mine ca-s fata tanara






Poze & www.youtube.com/user/andrastephanie#p/u" target="_blank"> Video

Mami de minune mica Ianis Stefan (19.01.2010)

Suntem cei mai fericiti parinti din Univers !!!



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miria_cristina spune:

LA MULTI ANI, JENI!!

NUMAI DE IMPLINIRI SI FERICIRE SA AI PARTE!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nafi spune:

Citat:
citat din mesajul lui andra_s

La multi si frumosi ani, Jeni!!!

Sa ai o viata frumoasa, plina de zambet si fericire!!!





User-ul OanaI a primit: 28 bucati ou, 11 bucati paine, 9 kilograme carne, 9 litri vin (astia de la Alimentara mi-au citit gandurile, i-am injurat de cateva ori ca-s zgarciti, cred ca le este frica de mine )

Andira pe jumatate esti iertata pozele din Canada sunt superfaine, dar poze cu pisicile? unde-s pisicile? stiu ca cer mult, si mie imi ia ceva timp pana reusesc sa incarc pozele, dar la tine am de 3 ori mai multa rabdare

Denisa, Miria si toate care m-ati invitat pe FB la "pashunat" iertati-ma ca v-am dat ignore da' nu mai vreau alte vicii d-astea care dauneaza grav timpului liber/somnului, am unul si-mi ajunge

[b]Nafi nu mai spune de jucat cu copilul, ca eu uneori stau si ma analizez in ce hal fac, parca as fi de la Sapoca - sectia agitati sau de la zoo pacat de mine ca-s fata tanara




Poze & www.youtube.com/user/andrastephanie#p/u" target="_blank"> Video

Mami de minune mica Ianis Stefan (19.01.2010)

Suntem cei mai fericiti parinti din Univers !!! [/b]





Da..cam asa si eu Si uneori sunt asa obosita ca numai chef de maimutareli nu am! acum spre exemplu imi este f rau si cred ca sunt ceva efecte secundare din cauza ca nu mai alaptez! ma doare capul rau, imi e rau de la stomac si sunt cam ametita...(si jur ca nu-s gravi) O mai fi si ceva oboseala si stres acumulate in astea 6 luni...Abia astept sa terminam cu mutatul asta ca deja nu mai e funny...

O duminica placuta

de Riccardo

Povestea lui Ricky
http://forum.desprecopii.com/forum/log.asp?log_id=154629



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns CoriMami spune:

Hello mamici!
s-au intors si nuntasii de la Brasov.
In primul rand ne-am bucurat de vremea frumoasa, cu peisaj superb autumnal si branzici bune si pastrav afumat din Piata Sfatului unde era si targ taranesc.
La nunta a fost ok-utz, pe cat putea fi la 2 parinti nebuni si unnevinovat. Am ajuns cu bine, copilul f cuminte pe drum, dar isteria a inceput cu faptul ca eram cazati la et4, fara lift si am tarait bagaje+copil, apoi tocuri+copil...uf, si erau niste etaje uriase cu muulte scari.
La masa Eliza a distrat audienta, a impartit zambete stanga dreapta, si-a molfait evident cizmulitele (avea rochie roz, dress alb si cizmulite roz cu blanita alba...dar le-a tinut numai in maini...)
Am stat fix 2 ore cu ea (muzica la maxim+curent si putin tutun- am zis ca totusi mai am nevoie de copil sanatos si ne-am retras).
Nu prea avem poze, numai niste porcarii...ca ne era lene sa scoatem aparatul

Urez LA MULTI ANI mamicilor scorpion IoanaCt si Jeni, sanatate si muuulte bucurii alaturi de cei dragi!

Am vazut cum au petrecut Silvana si Ivan de Hallowee, super!! Bravo mami si tati, i-ati costumat haios!

L-am vazut pe Eric Nicholas cel scump cu feederul si cu umerasul

Andira, minunate pozele din Canada!!! si cea mica e o frumusete!!

Alina, si mie imi pare sincer rau ca nu ne-am vazut, asa fete distinse venite de peste mari si tari, chiar as fi vrut sa ne cunoastem. Dar te inteleg perfect, mai ales la faza cu taximetristii!Poate cand vii si cu sotzul va fi mai usor. Pupam pe Asteropi cea scumpa!

Acum ma duc sa zac, am o mare migrena de la drum. Pup pe toata lumea, sa aveti o duminica minunata (ce a mai ramas din ea)!

Mamica de 8 martie - dulcea fetita Eliza Valentina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Leea111 spune:

La multi ani si la multe lunite sarbatoritilor de astazi!!!!!

Ati dat bebelusilor papaya, la cate luni si in ce combinatie?
Scuze daca s-a mai discutat, eu sunt noua.
Sa aveti o duminica frumoasa!





Edward Gabriel 01.04.2010

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andra_s spune:

Citat:
citat din mesajul lui Leea111

La multi ani si la multe lunite sarbatoritilor de astazi!!!!!

Ati dat bebelusilor papaya, la cate luni si in ce combinatie?
Scuze daca s-a mai discutat, eu sunt noua.
Sa aveti o duminica frumoasa!





Edward Gabriel 01.04.2010


la sfarsitul capitolului 72 si inceputul cap 73 Castelana a tinut o pledoarie despre fructele exotice ... si urmareste posturile Roxanei (Dayanara), ea ii da des Silvanei papaya



Poze & www.youtube.com/user/andrastephanie#p/u" target="_blank"> Video

Mami de minune mica Ianis Stefan (19.01.2010)

Suntem cei mai fericiti parinti din Univers !!!



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns stefimic spune:

salutare si de la noi, asa mai pe seara, hi ce bine este la sfarsit de saptamana cand nu mai aveti asa mult spor la scris, reusesc si eu sa citesc tot.

LA MULTI ANI! JENI!
Sa fii sanatoasa si fericita cu multe bucurii de la iepurasa ta!

am vazut pozicile superbe ale ANDIREI, tare frumos mai este si acolo, iar iepurica IRIS este o draguta si o frumoasa.

am vazut si un ERIC frumusel in cojocel de iarna si mergaret nevoie mare.

am vazut si o printesa BRIANA frumusica tare, si la voi este destul de frig vad.



cata mami de STEFAN(9.03.2007) si IOANA(25.02.2010)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns stefimic spune:

LA MULTI ANI! iepurasilot de astazi: ILINCA si CRISTIAN ROBERT.Sa crestei mari, sanatosi si voiosi.

am vazut si pozici frumoase cu IRENE si DIANA, tare dragute, iar iepurasa are niste ochi superbi.

am pus si noi pozici noi pe picasa dar nu stiu de ce nu reactualizeaza data de astazi, i-mi arata tot pe 24 octombrie.
daca aveti vreo idee spuneti-mi.

cata mami de STEFAN(9.03.2007) si IOANA(25.02.2010)

Mergi la inceput