Bobocei de sept-oct 2008, la 2 ani (316)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Muuh spune:

Multumesc de urarile pentru Dimitri. S-a serbat cu un set de analize, noroc ca rezultatul a fost bun.
K2 va veni in octombrie zic eu.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Xor spune:

fiuuu, bine ca nu ai nascut ieri Nikol ca pierdeam evenimentul in direct...Ieri nu am reusit sa intru pe forum de la munci asa cum faceam pana acum, la fel si azi...am avut 2 zile horror dar...au trecut (vin altele). Acum am intrat pe fuga de acasa, am citit pe diagonala galopand printre pagini sa vad daca mi-a venit sau nu nora pe lume....Pt sondaj...n-am viziuni de astea...dar stiu ca va fi frumoasa
Hotararea am luat-o.....nu stiu daca e cea mai buna dar....asta e....am optat pt serviciul la care voi putea incepe abia in martie in detrimentul celui la care as fi putut incepe sapt viitoare....nu stiu insa daca voi rezista pana in martie la actualul loc de munca.....las timpul sa le rezolve pe toate...fug ca trage Mark de mine....
va pup pe toate si va multumesc pt sustinere

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns abe spune:

buna seara

am intrat si eu sa multumesc pt urarile primite pt blanca. suntem bine, ne adaptam din mers, mi se pare inca tare greu dar ne vom descura

La multi ani tuturor boboceilor a caror zi de nastere am ratat-o!! sa fie toti sanatosi si voiosi toata viata!

La multi ani Thea!!

niko, inca esti pe baricade??!! iti tin pumnii!! io cred ca va fi poimaine

lumi sigur vei lua decizia buna...eu nu stiu ce as fi facut daca ar fi trbeuit sa merg la serviciu full time...sincer, cred ca-i tare greu...pe de alta parte, sunt convinsa ce majoritatea dintre noi alegem sa mergem la job pt ca altfel nu se poate si facem asta pentru cei mici.



mami de Maria si 29+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Nocom spune:

Abe bine ai revenit in formula noua! :)) Sper sa treaca repede perioada grea si sa te bucuri de fete!! puuup

nikolici ceva contractii?!?!?!?

dya ce s-a intamplat mami? Mi-e greu sa cred ca vorbesti despre divort...... Iti sunt alaturi, indiferent ce ti s-a intamplat. Deiu o sa-ti dea putere si curaj sa rezolvi toate problemele......

Didididi

Monyca, nerantula cum mai sunteti? in curand trece perioada grea , cred ca Monyca o miroase deja.... Va pup cu drag

Nopate buna!




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gaia.nevia spune:

Hello!

Dya, si-ti doresc sa treci cu bine peste orice ar fi. Nu stiu ce-i, ca nu se intelege din cat am citit eu din urma, dar ma rog sa fie bine.

Kellemi, insanatosire grabnica Amaiei!

Copiii mei nu-s prea bine, muci la greu, tuse la greu, si Radu inca face febra, nu mare, dar zilnic.
Maine rup fronturile le serviciu si ii duc la doctor.
Mai straniu este ca si eu sunt bolnava, si am mai bine de 3 luni in care nu am fost macar o zi sanatosa.
Acum nu pot respira, apoi ma doare in gat, pac imi pierd vocea, hop uite si tusea... si de la capat.
Observ la Teo acelasi trend, doar ca el ii da cu 40 cate 5-6 zile la rand cam din 2 in doua saptamani, ca sa nu te obisnuim cu binele cumva.
Deci de kkt, ca sa zic asa.

Nikole, iti tin pumnii sa fie bine! Stie ea K2 cand sa vina, nu te mai gandi...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Nocom spune:

Buhuhuhuhuuuuuuu!!!

Haideti la cafeluta calda!!!!

Va servesc si cu o plcintica cu dovleac! Evident, astept de la voi bombonele!!!!!


Muuuuah!!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns luminita2008 spune:

Buna dimineata!!!


Ceata lui pitigoi: Luminita, Edi si Robi - 26.09.2008

"Exista pe lume bucurie mai mare ca un copil: DOI copii!"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Didididi spune:

Multumesc de cafea, Nocom. Sa nu zici ca ai facut placinta cu ocazia minunatei sarbatori americane. Ia spune si lui maica reteta ca poate ma loveste harnicia maine si ii fac baiatului placinta.

Kllemi, daca i musai, e bine sa il dai. Ca o infectie nu se rezolva de la sine.

Ada, nu imi zisesi de pampers. Nu de alta, dar cred ca pe Mihai il prinde 4 ani tot cu pampers.

Didi si bb Mihail (22.08.2008)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Didididi spune:

Ada, dar nu ar fi bine sa ii faci niste analize mai amnuntite, nu de alta dar poate raceste asa des si rau si de la altceva (anemie,etc). Sincer te admir cum faci fata serviciu si copii . Mie mi se pare greu cu unu si ala sanatos. Nu am mai avut probleme din jumatea lui iulie. Nu mai zic ca de cand am terminat cura de FE pe la sf lui sept, papa de zici ca se termina luna (ma gandeam la Daria lui Nocom).

Didi si bb Mihail (22.08.2008)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Didididi spune:

A, ca mi am adus aminte. Parca Paula avea probleme cu mersul baiatului. Am fost la ortoped cu Mihai, de fapt la 2. La Radu Spataru si la Alex. Thiery. Pana la urma se pare ca Mihai are picior valg flexibil. Recomandare amandorura mers cat mai mult descult. Primul ne a dat ghete ortopedice, al doilea a fost total impotriva. Facem ca dr Thiery-deci nu purtam. Eu dr. ca Thiery rar mi a fost dat sa vad: pune diagnostic fara sa se grabeasca si explica foarte mult, clar de ce opteaza pentru un tratament sau altul. Jos palaria. Ne a zis ca e nerecomandat sa poarte copiii pantofi cu talonete, mai ales daca au valg.

Didi si bb Mihail (22.08.2008)

Mergi la inceput