Bobocei de sept-oct 2008, la 2 ani (316)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns anamona spune:

multumimi pentru urari
imi sunteti niste prietene foarte dragi, mi-ar placea sa pot intra aici mai des, sa aflu vesti despre voi si boboceii vostri, timpul petrecut aici e intotdeauna foarte placut si relaxant,ma simt "acasa" impreuna cu voi.
Noroc insa cu FB-ul ca mai aflam noutatile,abia astept sa fie si acolo p[rezenta de 100%.

As vrea sa intorc si eu urarile: La multi ani tuturor boboceilor si in special La multi ani Arianna si Erica!

Dyanira, te imbratisez cu drag.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nikolici spune:

RAPORTAM: Nimic nou!!

lumi eu glumeam, dar cred ca am glumit cand nu ti-a trebuit tie, imi pare rau, vroiam doar sa te destind putin.Te putem ajuta cu ceva?

mimihoo am luat ghetutele de la un magazin din cartier, este marca ce ti-a precizat-o Lidia.Poate ajung maine sa ma uit daca mai sunt, sau alte modele, asta doar daca nu nasc.

dya zici tu ca e 29??? Bine fie, nu am doctorul in Bucuresti, cica ajunge ea de la Sinaia, nu stiu cum, dar exista si dr de garda nu?

cu K2 in 39s si mamica de K1

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns luminita2008 spune:

, fetelor, sunteti de milioane!
nu mai feteleor, nu ma puteti ajuta cu nimic (niko, nu m-ai suparat, zau), decizia e in mainile mele si eu nu stiu ce sa fac, sunt multi factori de luat in calcul si din pacate am ajuns in situatia de a face ceea ce nu vreau, constransa de motive financiare... adica tre' sa optez intre part time si full time. psihic, full time nu e ok ptr mine, ma conving pe zi ce trece de asta, imi pare ca ma departez incet, dar sigur de stumfii mei si nu e ceva cu care sa pot sa traiesc. parca sunt un strain in propria mea casa si pentru ce? pentru cine? cine o sa-mi faca statuie si ce o sa fac eu cu ea??

well, cam asta e pe scurt, oricum am cateva luni la dispozitie in care sa cantaresc si sa iau o decizie, doar ca e tare greu.

dya

Ceata lui pitigoi: Luminita, Edi si Robi - 26.09.2008

"Exista pe lume bucurie mai mare ca un copil: DOI copii!"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns angelynna82 spune:

hello,

Lumi multumim de capitol nou. Stiu ca vei lua cea mai buna decizie pt tine si hunii tai

Dya capul sus mami, suntem aici si te pputem ajuta macar cu o vorba buna

Babytza , si ele se impaca dupa...

Thea si Arianna



de Crina(12.10.2008) "pinsesa lui mama"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kllemi spune:

salutare,fetele

Va multummesc ptr. gandurile bune si cuvintele de incurajare, nu vreau sa nominalizez ca sigur sar pe cineva, ieri am fost atat de demoralizata din aceasta cauza cu antibioticul...ca nici acum nu mia-am revenit ....in fine, trecem noi si peste asta

lumi vrei sa-ti spun eu ce se face cu statuia?? ...dar sigur sti

niko deci tot 2 in 1 sunte-ti, nuu??...parerea mea este ca sigur nasti de luni in colo....daca se intampla asa...o sa ma vede-ti la tv. ma fac mare prezicatoare

babytza ...iar in leg. cu David sigur ar vrea el sa va bata si pe voi, dar nu prea poate ....asa ca se razbuna si el pe surioara lui

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kllemi spune:

La muulti, muulti ani!! Thea si Arianna sa creste-ti mari frumoase si sanatoase

dya stiu ca nu e frumos sa ma bag...dar...cum adica doar voi doi??...daca este ceea ce cred eu, imi pare nespus de rau, multa putere iti doresc si daca ai nevoie de ceva, suntem aici....scuza-mi inca o data indrazneala

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Didididi spune:

Buna si de la noi.

Am reusit sa va citesc printre picaturi, dar nu am mai avut energia sa mai si scriu.Ma bucur ca sunteti optimiste si votez si eu pentru K2: va sosi pe 1 ca sa vina si dr de la munte (desi s-ar putea sa fie si ca la Florina sa nasca Niko dupa control ).

M-am bucurat ca au mai scris d-nele mai scumpe la vedere. Felicitari si proaspetelor mamici pt puiuti si curaj .

In rest la noi e mai bine. La serviciu atmosfera s a imbunatatit, dar imi pleaca 2 fete, asa ca din dep de 6 raman cu 2 vechi; sper sa gasesc 2 fete sa am macar 1/2+1 din dep . Sper sa supravietuiesc.
Baiatul creste si e vesel nevoie mare, ma topesc cum rade in hohote in somn; nu mai vrea sa doarma leganat, dar asta inseamna sa se foiasca o gramada sa adoarma; depaseste ora la care dormea cu 1-1 1/2 h; dar nu stiu daca de la asta, dar cam de atunci din 3 nopti, 1 doarme legat 7-8 h ; din pacate pe mine m-a lovit insomnia (n-am avut insomnii decat in luna dinainte de nastere).

Didi si bb Mihail (22.08.2008)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Didididi spune:

Kllemi cred ca am pierdut ceva, dar cine ia antibiotic: tu sau Amalia?

Lumi, din pacate nu putem trai fara bani; sper sa iei decizia cea mai buna pentru voi; dupa ce o iei sa nu te gandesti cum ar fi fost daca...

Ada, ai rezolvat la Theo cu pampersul sau inca nu vrea sa renunte?

Dya, te pup. Sper sa fie altceva decat am inteles noi.

La multi ani boboceilor care si au serbat ziua de nastere. Incep sa ma pierd in viata de zi cu zi in atatea date si detalii si nu mai reusesc sa ma concentrez si pe lucrurile placute.


Didi si bb Mihail (22.08.2008)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kllemi spune:

didi Amaia ia antibiotic ...si pe chestia asta sunt f,f,f suparata...dar imi trece repede ......pupacesc baiatul vesel si in somn

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anamona spune:

raspund si eu la sondaj, K2 se va naste pe 3 noimbrie, de ziua mea :)

Mergi la inceput