Nou stil de viata! ( 304)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns mephala30 spune:

Hopes, incet-incet, va trece durerea, te pup inca o data.

Delia, multumim, suntem bine. Baietii au vacanta si stau acasa cu bunica.

Ruxi, ti-am vazut spatele, , impresionant, foarte frumos evidentiat, bravo!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gusta spune:

Carmen vazut poze frumosi ochi am vazut si tu arati super.

Delia eu imi caut o rochita balon ca tare imi plac.Iar cele cu imprimeu floral fusta si la sani uni imi plac si mai mult.

Hopes of greu mai e.

Eu ca sa ma ocup de altceva imi schimb in dormitor si varuiesc un perete ca sa ma ocup.

Marilena si Mara Augusta

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns louisea spune:

Am intrat si eu sa va salut N-am nimic de povestit

-----------------------------------------
Va rog sa nu dati quote la mesajele mele. Merci

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns hcclara spune:

Buna seara!
Hopes imi pare tare rau!
Carmen oau ce bine arati si smecherosii ce mari si frumosi sunt!

la noi a fost asa un timp frumos si ieri si azi, sper sa ramana asa ca acum are Marc vacanta o saptamana.

pupici si o seara placuta.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns vikinga spune:

Citat:
citat din mesajul lui louisea
Am intrat si eu sa va salut N-am nimic de povestit-----------------------------------------Va rog sa nu dati quote la mesajele mele. Merci
^Am eu;)Mi-au placut pozele tare mult, suntei toti trei foarte frumosi! sa va traiasca Melina! pe perna de joaca mov arata tare marisoara si restul la mare la fel de frumoase!Vikinga cu cei mai frumosi vikingi: Letizia, Nadja si Aldo

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gusta spune:

Neatza.

Raport 60kg(chiar bate un 59,8) .

Cu dulcele este din ce in ce mai bine si incep sa nu ii simt lipsa.

Vik sa vedem raportul.

Claudia aici e urat .

Gata ma duc la munca o zi buna la toate fetele si sper sa mai scrieti.

Marilena si Mara Augusta

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crystina spune:

Buna dimineata!

Dupa cum am promis iata-ma in toata splendoarea, ma alatur din nou voua


Deci pentru serife, va rog luati-ma de la pauzate si puneti-ma pe lista cu frumoasa greutate de 86,2 kg si direct un purcelus langa el.

Despre noi, Lilly e deja in clasa a treia, iar Ruby are un an deja, alearga, incepe sa vorbeasca si merge la gradi. Eu m-am intors la job de cand avea Ruby sase luni, part-time (de la 9,30 am la 3 pm) si numai pe timpul scolii. Cand sunt in vacante stau cu ele acasa.

Kilogramele astea s-au agatat de mine si nu mai vor sa plece, dar acum ca am terminat un tratament, am toate sansele sa cred ca se vor evapora repede-repede.

Am inceput de putin timp sa ma antrenez pentru Maratonul din Londra, pentru care am avut sansa sa primesc un charity place..asa ca de patru ori pe saptamana alerg. Pana in Aprilie anul viitor trebuie sa fiu in stare sa alerg peste 40 de km

Aaaa...da! mi-am mai propus sa ma las de dulce


Carmen, superbe pozele..nu-mi vine sa cred cat de mare au crescut motanicii mei preferati!

Zuzi, tie ti-am zis..Bella e superba, manmi in persoana!

Multumim de urarile pentru Lilly si pup toate fetele..mi-a fost tare de voi!

Meniul il zic mai tarziu cand vin de la serviciu..habar n-am ce voi papa azi.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns violeta70 spune:

Buna dimineata!
Hopes....imi pare sincer rau! Putere multa si poate o veti lua de la capat. Macar la tine se poate. Trebuie doar sa cauti cauza pierderii sarcinii.
Gusta
carmen saru-mana! Ai perfecta dreptate! insa din pacate este dureros. Dar daca asta este vointa Domnului, nu am ce sa fac.

De cantarit nu m-am cantarit dimineata, insa presimt ori o stagnare, ori ceva in plus. Sper o stagnare. O sa vad maine. Din pacate am o stare in care imi vine sa mananac intr-una, si numai prostii.

Iasmina, La Multi Ani!BB_Yasmi sa-ti traiasca fata, sa fie sanatoasa si plina de noroc!

Va doresc o saptamana frumoasa.
Pupici

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crystina spune:

Hopes, Violeta!

Iasmina, La Multi Ani!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns vikinga spune:

am 72,4kg, is la 1 kg fata de greutatea la care eram cind am ramas insarcinata cu letizia si la 6-7 de ideal. de data asta ajung cu siguranta la 65kg.Vikinga cu cei mai frumosi vikingi: Letizia, Nadja si Aldo

Mergi la inceput