Nou stil de viata! ( 304)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Delidana spune:

Salutare dragelor,

Inca mai traiesc dar incerc saa-mi fac timp pentru toate si nu prea imi iese. Am inceput munca saptamina asta (am avut o vacanta in care n-am fost nicaieri din cauza ploilor ) si mi-a trebuit ceva timp sa intru iar in ritm. Si ca de obicei dupa vacanta, m-am procopsit cu 2 kg de care incerc sa scap. Continui sa merg la yoga, imi place foarte mult, ma relaxeaza si-mi intinde toate oasele si toti muschii. E ca si cum mi-as face un masaj singura.

Violeta, v-ati gindit la adoptie?

Carmen, .

Mik, sa ai un concediu de vis!

O prietena de-a mea se marita in decembrie, intr-o localitate la malul marii si nunta va fi intr-o gradina. Nu prea am idee cu ce sa ma imbrac, poate ma ajutati cu idei. Nu e nimic sofisticat, stil casual dar totusi n-as vrea sa ma duc in blugi. Ma gindeam la o rochie lunga vaporoasa dar nu foarte eleganta.
Va fi cald, in jur de 25-28 grade.

Un weekend frumos!

www.wrongspelling.com/cambodia/" target="_blank">Cambogia * www.wrongspelling.com/turkey/" target="_blank">Istanbul * www.squarethoughts.com/" target="_blank">Fotografie

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns hcclara spune:

Buna dimineata! beau o cafea cu voi astazi.
Ruxandra unde esti? ca n-ai mai zis nimica in ultimile zile.nici pe Sabinelu n-am mai vazut-o de ceva vreme...
Mik mi-au iesit bune sarmalele, a zis barbatu-meu ca niciodata n-au fost asa bune ca acum! le-am pus si eu marar deasupra! mai am o tura de varza pe care am cogelat-o sa mai fac odata. unde plecati in vacanta? spor la impachetat, distractie placuta si asteptam poze din vacanta.
Delia eu sunt in pana de idei, si eu imi caut rochie pe nunta sore-mii...ce fain ca e cald si e la malul marii! imi imaginez ca va fi "ca in filme"

Trebuie sa merg la cumparaturi azi ca luni e zi libera iar maine e halloweenul si vor suna copii la usa sa le dam dulciuri si sa mai cumpar cate ceva.
Marilena ce mai faci?

am de calcat un munte

va pup, sa aveti un weekend fain.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns violeta70 spune:

Hcclara despre asta vorbeam, despre voia lui Dumnezeu. Si se pare ca asta este vointa lui. Nu are rost sa visez sau sa astept o minune, valoarea asta este aproape de 0. Oricum saru-mana pentru suport
Delia eu da, insa cu sotul nu am discutat serios.

Pupici la toate fetele

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gusta spune:

Neatza.

De azi le declar razboi la dulciuri ca nu se mai poate.Bat deja 60 si nu ma simt bine.

Claudia sunt aici si sunt tot pe linie, of sarmale vreau si eu.

Violeta eu nu pot spune nimic decat multa putere.

Delia o rochie asa lunga cum zici tu vaporoasa ar fi super cu ceva margele mari la gat .

Mik unde mergi in vacanta vreau si eu in valiza.

Zuzi bine ai revenit.

Mi-am propus ca daca ajung inapoi la kg pe care le aveam imi voi lua o rochie frumoasa. A si sa va zic ca olandezu mi-a sugerat ca poate divortam ca el s-a cam saturat.Si nasol e ca nici nu ma intereseaza si mi-am propus sa am un pic grija de mine si sa incerc sa invat sa traiesc cu tot ce imi ofera viata.

va doresc o zi cat mai buna.

Marilena si Mara Augusta

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Hopes spune:

Neata,

Merci de intrebare Claudia si Carmen.
Acum fac bine...fizic. Psihic incerc sa ma refac. Am pierdut sarcina.
Va rog sa ma stergeti din randul gravidelor.

La multi ani Vikinga si Lily

O sa mai revin.

Va pup

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gusta spune:

Neatza.

Hopes multa putere ca alte cuvinte nu stiu sa spun.

O saptamana cat mai frumoasa la toata lumea si calduroasa ca aici e friguroasa rau.



Marilena si Mara Augusta

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mephala30 spune:

Gabi, imi pare tare rau...te imbratisez si ai grija de tine, .

Vio, nimic nu e intamplator, multa putere sa mergi mai depare si sa te lasi in voia Domnului, .

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Delidana spune:

Buna,

Hopes, . Imi pare tare rau...

Gusta, mersi de sugestie.

S-a mai racorit si la noi, am trecut la mineca lunga, e asa de placut sa nu mai transpiri la fiecare miscare si sa traiesti fara aerul conditionat.

Claudia, n-am mai fost pina acum la genul asta de nunta deci va fi o experienta noua.
Va trebui sa colind prin magazine sa vad ce gasesc in materie de rochii.

Carmen, ce-ti mai fac frumosii cu ochi albastri?

Zuzi, pe unde esti?


www.wrongspelling.com/cambodia/" target="_blank">Cambogia * www.wrongspelling.com/turkey/" target="_blank">Istanbul * www.squarethoughts.com/" target="_blank">Fotografie

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns vikinga spune:

Buna ziua doamnelor!La multi ani sarabatoritilor! Si multumim pentru felicitari!Hopes, imi pare tare rau...tu cum esti, cum te simti?Miine am un raport frumusel, s-a dus si kg luat pe la resto si inca un kg si se vede.Cura merge f bine in continuare si ma simt bine. Am renuntat si la carne din motive ce tin de viata animalelor, am deschis un sub pe tema asta la subforumul dedicat animalutelor. E un blocaj psihic in fata carnii.Pup fetele.Vikinga cu cei mai frumosi vikingi: Letizia, Nadja si Aldo

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Hopes spune:

Multumesc de sprijin..
Ma simt..nu stiu cum...fizic sunt ok, psihic e greu, multe intrebari putine raspunsuri.
Din pacate mananc cam mult, nu stiu daca e pe fond psihic, sau e din cauza vitaminelor luate pana acum.

Ma refugiez in munca, si ma agat mult de Eduard..

Mergi la inceput