Alaturi de Siluan! Puiuti de Randunici 2008! (458)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns clauclau spune:

Luny, se numeste Day Spa si tipa de la cosmetica este super, super, de nota 10. Noi mergem toate numai la ea ( o cheama Mia ) toata firma , este al unei colege si ne mai baga promotii...chiar in perioada asta este 50% reducere la orice fel de tratament. Tipa ne spune cum sa ne ingrijim acasa, dureaza 2 ore ( de rasfat) tratamentul, ce mai, mie imi place mult.

A prins Razvi un salau mare rau, este asa de emotionat si Paul mandru de el de nu mai poate!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bitza037 spune:

hello, ce fac fetele?
Olgutz, iti doresc si eu LA multi ani fericiti impreuna cu randunoiul tau si cu cei doi copii!

Gecko esti mortala......cu demisolul tau

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gecko spune:

luny voila ici

mai, cu demisolul...nu e chiar jungla acolo ca bag lama in doi timpi si 3 miscari...dar tare mi-as dori si eu o primeneala din aia...dar ori n-am timp...ori pragul de sensibilitate e prea mare ca sa purced prea tare.

Un ceas am cautat o reteta pe bucataras. Prea multe retete a pus tipa aia Miha...dar gustoase

V-am zis ca fi'meu (al mare) e la preschool room? Adica grupa pana la 5 ani... Azi a venit cu prima achizitie...chilotii murdari. Ca acolo se sterg singurei la popou Are mama baiat mare

Acum fug...sa fac reteta ce-am cautat-o atat amar de vrem.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns valentina_22 spune:

Buna ziua, fetelor!
Naty, poti te rog sa citesti PM-ul trimis de mine si sa confirmi plata?
Multumesc si scuze pentru interventie.


Unde omul se multumeste, acolo raiul îl găseste.




Vale, mami de ALEXANDRA si ANDREI

cum creste Alexuta
cat de mare este Andu


BAZAR DC


Comentati-ne si apoi votati-ne!
val-1 & val-2



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mami_papatot spune:

Buna seara dragele mele!



Sper sa va gasesc sanatoase si frumoase, dar mai ales fericite alaturi de puii vostri! Nu am reusit sa citesc decat pe foarte sarite ; am vazut ca ati avut si bucurii si necazuri pe care sper sa le fi trecut cu bine! Am vazut ca au aparut puiuti noi , fratiori sau surioare de randunici , ceea ce ma bucura si ma face sa imi doresc si eu ... doar ca planul nostru spune ca mai stam un an ... acum o mai fi si dupa cum va vrea DD.

Nu mai are sens sa ma scuz nicicum, dar adevarul este ca timpul nu a fost deloc generos cu mine vara aceasta ( un ex, nu m-am mai vazut cu nasii din 24 aprilie - cand i-am serbat ziua fetitei, cu o saptamana intarziere ca atunci s-a putut).

Noi suntem mari si suntem sanatosi; Honey vorbeste toata ziua, inca nu merge la gradi dar o voi da cu mare drag in ianuarie-februarie...avem o cunostinta la o gradinita particulara si sper sa o ia ... iar din toamna, as vrea sa o mut la stat ...

Eu am resusit sa slabesc, am cu 4-5 kg mai putin decat atunci cand am ramas gravi, dar imi doresc sa ajung si mai jos ( acum am 70.5 si vreu la 59.9 (9) kg - important este sa fie cu 5 in fatza )

Honey Bunny, TE IUBIM, SI CA TINE NU GASIM!!!
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=51be13e67dfb912b27f7f1&skin_id=601&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">POVESTE FARA SFARSIT

POZICI
Sunt cucoana-n casa mea!
BEBE-N BURTICA[/purple][/b]

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ramo_cata spune:

La multi ani ,Olga!!! Sa fiti fericiti si sanatosi!!!

mstelabine ai revenit acasa
gecko Andru tot tusicios si mucios ,am fost din nou la control si mi-a zis dr ca nu are nimic,sa-i dau in continuare eurespal si vibrocil in nasuc si mai vedem..eu intrerupsesem eurespalul dar de aseara l-am reinceput... esti nebuna cu demisolul..orice dar acolo nu trec cu vederea

luni e bine ca te respecti si eu trebuie sa-mi fac un tratament facial pt ca tenul meu arata ca naiba,dar tot aman,aman..

simosii eu ma gandesc la voi..felicitari pianistului,de Micul vorbaret ce sa mai zic,asa este si Andru ,mai nou a inceput sa vorbeasca si in somn..ma og pentru voi si sper sa vina cat mai repede ziua cad ne vei da numai vesti bune

clausi Razvanel?pai si la scoala?brr dar nu le este frig??

ce fac fetele? bitzulino imi place tare mult introducerea ta

ho,ho,ho lume noua bine ai revenit ,mami papacios ma bucur ca sunteti bine si multi pupici micutei Honey si bineinteles ..pozici cand ai tu timp..dar nu peste un an


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns luny spune:

gecko asa da! sunteti care mai de care mai frumos! iar baietii seamana tare bine!
ieeteeee, 'ce aduse vremea asta': mami.p!! auzi, eu nu te cred si pace!! pana nu te vad, in poze ceva, nu cred nimic!

Iubirea mea, MATEI CRISTIAN - Mufarina Pufarina!(16 martie 2008)


Life is to precious to worry about stupid Shit!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns clauclau spune:

Ramo, Razvi nu are scoala azi, e greva mare aici. S-ar putea ca nici maine, iar vineri are petrecerea de Halloween si apoi vacanta!

Mamip , hello!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Olgutzika spune:

!!! Saru'mana pentru urari tuturor !

Papacios, hello!!! Poze cu Miericica, ceva? Si cu mama slabanoaga ?

Trebuie sa rectific, din respect pentru Spitalul Judetean de Urgenta Ploiesti: Radu a fost vazut aseara de medic neurolog, nu si de neurochirug. Care trebuia sa il vada de dimineata, daca s-ar fi si dus...Whatever, il doare gatul si umarul si toti muschii, dar s-a impachetat si s-a dus la service, pentru constatarea de dauna. Tineti-ne pumnii, ca s-ar putea sa nu fie dauna totala si sa poata fi reparata. Poate e stupid, dar nu vrem alta masina . Partea buna e ca motorul nu e absolut deloc afectat, e multa tabla bulita, airbaguri, roata si o tona de tablaraie. La o prima vedere asta...deci, fingers crossed, pliiiz !

Tuchi, draga de ea, ne-a lamurit si cu tata. Pe scurt, nu mai e tragic, a fost grav, dar ar trebui sa plece acasa in curand. Nu va imaginati, arata oribil, e slab, abulic, o sa agonizeze in continuare. Cata, , multam inca o data!

Alexandru nu are patutul acasa, nu am bagaj facut, nu sunt gata sa nasc...nici fizic, psihic nu mai vorbesc


Olga cu Alexandru si mami de Ioana-Sofia

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ramo_cata spune:

Citat:
citat din mesajul lui clauclau

Ramo, Razvi nu are scoala azi, e greva mare aici. S-ar putea ca nici maine, iar vineri are petrecerea de Halloween si apoi vacanta!

Mamip , hello!


mami de 2 minuni, Razvan (11.01.2002) si Rebecca (25.02.2008).


n-am stiut ca-i greva..f frumos ca-si petrec timpul liber ca-ntre barbati

Mergi la inceput