La Dovlecelu' Vesel •14• La multi ani Selen !!

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns MangaGirl spune:

uite www.google.ro/imgres?imgurl=http://www.reclama ilegala - conmsidera acesta un avertisment.com/wp-content/uploads/batista-bumbac-293x300.jpg&imgrefurl=http://www.reclama ilegala - conmsidera acesta un avertisment.com/top-story/amintiri-din-epoca-de-piatra-batista/&usg=GXgT7998HZDr-IYoQD9rq3Ht8V4=&h=300&w=293&sz=20&hl=ro&start=0&sig2=Pu5-MSoeD3WOFTfVO5EEsQ&zoom=1&tbnid=Evw6B0zdQMwl6M:&tbnh=140&tbnw=153&ei=yu7DTMfsIdCRjAf51cC4BQ&prev=/images%3Fq%3Dbatista%2Bservetel%26um%3D1%26hl%3Dro%26sa%3DG%26biw%3D1280%26bih%3D699%26tbs%3Disch:10,1&um=1&itbs=1&iact=hc&vpx=1025&vpy=79&dur=345&hovh=197&hovw=193&tx=146&ty=97&oei=yu7DTMfsIdCRjAf51cC4BQ&esq=1&page=1&ndsp=28&ved=1t:429,r:6,s:0&biw=1280&bih=699" target="_blank">asta am avut eu la botezul meu. o mai am. dar le stiu si pe alea chinezesti, brodate pe marginisi cu floricele.

MangaGirl, Mami de Aidan Gabriel aka Piski

www.bebestepz.blogspot.com

Micul nostru Foc a venit pe lume

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MangaGirl spune:

buna dimineata,

hepi, uka sunteti de coma. zau asa...ce va coace m9intea la ora asta de dimineata!

MangaGirl, Mami de Aidan Gabriel aka Piski

www.bebestepz.blogspot.com

Micul nostru Foc a venit pe lume

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MangaGirl spune:

treaba cu caninii o experimentam si noi acum....urat, urat, urat. nu am cuvinte sa exprim...dar azi si aseara a mancat niste orez fiert cu apa si sare. poate i se opreste burta. mersi hepi ca mi-ai adus aminte ca orezul e tot in categoria preferatelor.

MangaGirl, Mami de Aidan Gabriel aka Piski

www.bebestepz.blogspot.com

Micul nostru Foc a venit pe lume

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MangaGirl spune:

unde e Nela oare? ca umplu paginile singura aici.

MangaGirl, Mami de Aidan Gabriel aka Piski

www.bebestepz.blogspot.com

Micul nostru Foc a venit pe lume

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns hepilica spune:

Am venit si noi de afara. Frig, dar soare, e frumos, frumos. Maia a picat lata, iar eu ma pregatesc sa-i pregatesc masa. Avem ciorbita de loboda si vom mai avea si spanac.
Frunze, frunze .

Fragutza, ce mai faci ma mami? Hai nu intri la o "directa" cu mine? Ca mi-e tare dor de tine. Parca vad ca intri maine, iar eu nu mai pot intra. Hai fata, mai lasa sala si mai ocupa-te si de copil .

Manga, da' cati dinti aveti? Ti-am zis ca Maia papa cereale d-astea fierte...asa simple. Uneori i le mai amestec cu galbenus de ou fiert tare si pisat asa cu furculita. Ou d-ala 100% bumbac din culturi ecologice . Incearca si hrisca. Seamana la gust si aspect cu orezul. Poate e lozul castigator.



---
mami de minunata si cuminte (22.09.2009)

Multumesc lui DD.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MangaGirl spune:

Citat:
citat din mesajul lui hepilica

Am venit si noi de afara. Frig, dar soare, e frumos, frumos. Maia a picat lata, iar eu ma pregatesc sa-i pregatesc masa. Avem ciorbita de loboda si vom mai avea si spanac.
Frunze, frunze .

Fragutza, ce mai faci ma mami? Hai nu intri la o "directa" cu mine? Ca mi-e tare dor de tine. Parca vad ca intri maine, iar eu nu mai pot intra. Hai fata, mai lasa sala si mai ocupa-te si de copil .

Manga, da' cati dinti aveti? Ti-am zis ca Maia papa cereale d-astea fierte...asa simple. Uneori i le mai amestec cu galbenus de ou fiert tare si pisat asa cu furculita. Ou d-ala 100% bumbac din culturi ecologice . Incearca si hrisca. Seamana la gust si aspect cu orezul. Poate e lozul castigator.



---
mami de minunata si cuminte (22.09.2009)

Multumesc lui DD.



ei, el are 7 dinti, dar pentru fiecare suferim tare. si parca in loc sa fie mai bine, e tot mai rau. sa stii ca si lui ii dadeam poridge mult acasa si couscous si linte si quinoa. aici a cam refuzat tot din cauza celui de-al saptelea dinte, iar acum se pregateste un canin. dar tare dureaza mult pana ies.

am fost si noi afara un pik...nu mai puteam. senin si soare, dar cam frig.

MangaGirl, Mami de Aidan Gabriel aka Piski

www.bebestepz.blogspot.com

Micul nostru Foc a venit pe lume

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns happy_uka spune:

Citat:
citat din mesajul lui lutoniana

Uka stii ceva de Selenica?



Stiu, da! E o fata frumoasa si harnica, are o fetita frumoasa si desteapta .. si e din Constanta, evident!! Tu ce stii de ea?

she is my baby ...she is my all ! _ Nihil Sine Deo

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MangaGirl spune:

Citat:
citat din mesajul lui happy_uka

Citat:
citat din mesajul lui lutoniana

Uka stii ceva de Selenica?



Stiu, da! E o fata frumoasa si harnica, are o fetita frumoasa si desteapta .. si e din Constanta, evident!! Tu ce stii de ea?

she is my baby ...she is my all ! _ Nihil Sine Deo


MangaGirl, Mami de Aidan Gabriel aka Piski

www.bebestepz.blogspot.com

Micul nostru Foc a venit pe lume

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mary_07 spune:

You are the best !

Ma laud si eu cu performanta unei omlete delicioase...cred ca a iesit asa din cauza arogantei mele (asa le-am trantit de tare in tigaie ca au sarit si pe pereti ) dar mai alex a oualor marimea XXL .

La multi ani Selen !

Sa ai parte numai de clipe frumoase in viata si Alba ca Zapada sa va lumineze sufletele!

Raluk,cum stai cu febra musculara?
Abia astept sa te vad in rochia rosie .

Mely ,mamica implinita de Alexandru (2 noiembrie 2007) si Razvan (21 august 2009)
Alex & Razvi
_

"Cine-ti saruta genele-n somn ?
Si cine-i acolo cand ingerii dorm ?
Toate zanele bune sa te ocroteasca...
Toate florile campului sa te infloreasca..."

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mary_07 spune:

Uka,tie iti merge Vplay.ro?
Mie de cateva zile nu mi se mai inarca,acu' pe cand am dat si bani pt VIP.

Mely ,mamica implinita de Alexandru (2 noiembrie 2007) si Razvan (21 august 2009)
Alex & Razvi
_

"Cine-ti saruta genele-n somn ?
Si cine-i acolo cand ingerii dorm ?
Toate zanele bune sa te ocroteasca...
Toate florile campului sa te infloreasca..."

Mergi la inceput